Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
ktoshaha Newby
Posty: 5
Dołączył: 25.05.2017
Status: Offline

tradelink mi nie dziala

16.07.2017, 13:03
Czesc, ostatnio mam problem z mym tradelinkiem, gdy ktos mi chce wyslac oferte to wyskakuje blad, tak samo jak ja komus proboje zlozyc oferte tez mi wyskakuje blad, nic nie ruszalem z steam guardem ni innymi pierdolami, zmienialem trade i gowno, mam ustawione na publiczne. Wiec o co kaman? Pomoze ktos ? Kazdy moze sprawdzic https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=416363518&token=8b6FKMR4
najgorsze jest to ze na poczatku kupilem skiny pisalo ze jest jakis problem a nagle pisalo ze jest ok ze za niedlugo wyslo mi skiny a nikomu trade nie dziala, boje sie ze stracilem 1100 banankow, i nic nie dostane ;//
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: tradelink mi nie dziala - 17.07.2017, 22:16
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Spokojnie, jesli chodzi o bananki to zawsze możesz napisac do supportu z powyższym problemem i zobaczymy co da się zrobić. Natomiast co do wadliwego trade linku - poszperałem trochę po necie i sprawdź czy nie masz takiej informacji:
"Posiadasz obecnie tymczasową blokadę handlu, ponieważ oczekujące lub trwające wymiany zostały przez ciebie anulowane.".
Możliwe też, że zalogowałeś się do Steama z innego urządzenia. Spróbuj skontaktować się z Pomocą Techniczną Steama :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: tradelink mi nie dziala - 18.07.2017, 08:45
ktoshaha Newby
Posty: 5
Dołączył: 25.05.2017
Status: Offline
Dzięki, nic mi takiego nie pisze, wiec chyba sproboje cos z tym zrobic, chyba napisze do supportu steam :D
Zmienilem trade link i dziala!
juz pisze do supportu
myslalem ze zmienialem dobra zamykac temat :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat