Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline

Tworzę grafikę na zamówienie (za grosze)

04.02.2018, 12:33
Witam serdecznie.

Poprzedni temat w dziale ''Inne" proszę usunąć, gdyż byl ciut źle umiejscowiony i zrobił się z niego lekki chaos. Tutaj postaram się wprowadzić porządek i spokój.



Przechodząc do rzeczy - wykonuję grafikę na zlecenie, jednakże nie jest to na ogół działanie od zera, gdyż za cenę, którą chcę wzamian byłoby to po prostu głupie. Jestem w stanie zrobić avatary, avatary na steam, bannery, logotypy, tła na Youtube i wiele, wiele innych. Warto dodać iż to wy musicie przy zamówieniu podać mi niezbędne WYMIARY grafiki, plus o ile ktoś ma ochotę - może również podesłać daną grafikę, na której chciałby, bym pracował (z reguły szukam sam, to raczej przy opcji, gdy ktoś bardzo się na coś napalił. Zamówienia staram się wykonywać najszybciej jak tylko jestem w stanie, ponadto w razie problemów dokonuję poprawek grafiki za darmo, tak szybko jak tylko mam czas i możliwości.



Przechodząc do rzeczy, oferuję takie opcje jak:
  • Avatar - zwyczajny, prosty avatar w małym rozmiarze. Przerabiany jakościowo, kolorystyką, ew. drobne ręczne poprawki.
  • Cena: Skiny do CS:GO/Karty Steam o wartości +8gr (+ oznacza iż jeśli ktoś jest chętny dać więcej, nic nie stoi mu na przeszkodzie).
  • Avatar bardziej skomplikowany, personalizowany - chodzi tutaj już o nieco dłuższą zabawę, stworzenie bardziej spersonalizowanej grafiki przy większym wkładzie pracy.
  • Cena: Skiny do CS:GO/Karty Steam o wartości +40gr
  • Bannery - czyli już grafika wymagająca większego wkładu własnego. Bardziej służy do dodania jako graficzna reklama danej strony, profilu, etc. Będzie sporo dodane odręcznie, sporo zmian i zabawy.
  • Cena: Skiny do CS:GO/Karty Steam o wartości +80gr
  • Tła - Na Youtube/portale itp. Z reguły wymaga naprawdę dużego rozmiaru, tym samym również trzeba w to włożyć sporo pracy i poprawek w razie wszelkich niedogodności. Zajmuje to pare chwil i na pewno jest lekko męczące.
  • Cena: Skiny do CS:GO/Karty Steam o wartości +1zł.
  • Logotypy - Oczywiście pracuję na innych grafikach, aczkolwiek wprowadzam sporo zmian, zajmuje się tym na tyle poważnie ile jestem w stanie. Personalizuję mocno pod klienta. (Nie robię od zera, gdyż wtedy cena wyszłaby z 50-60zł.)
  • Cena: Skiny do CS:GO/Karty Steam o wartości +2zł.
O ile ktoś chciałby zamówić inny typ grafiki - wystarczy napisać i zapytać. Wszelka komunikacja i zamawianie odbywa się na moim PW, zapraszam.

Warto również nadmienić iż nie handluję bezpośrendio grafiką, a moim poświęconym czasem na modyfikację danej grafiki pod was. Ponadto nie przyjmuję realnej gotówki, a wszelkie zamówienia mają charakter zwyczajnej wymiany dóbr wirtualnych pomiędzy nami.

Poniżej zamieszczam kilka moich prac ostatnio:
  • Zwyczajny, prosty Avatar:
  • [img]http://i64.tinypic.com/2vdo6j9.jpg[/img]
  • Avatar personalizowany:[img]http://i67.tinypic.com/vhrg44.jpg[/img]
  • Tło na Youtube'a: (W mniejszej wersji, bo na dużej nie mam znaku wodnego ;) )
  • [img]http://i65.tinypic.com/152mhsl.png[/img]
  • Logotyp (wciąż dostępny do szerszej personalizacji i wykupienia przez zainteresowanego :D )
  • [img]http://i65.tinypic.com/21buheg.jpg[/img]
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Tworzę grafikę na zamówienie (za grosze) - 04.02.2018, 17:08
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Wszelkie pytania proszę pisać tutaj, zamówienia na PW. ;)

pozdrawiam.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: Tworzę grafikę na zamówienie (za grosze) - 06.02.2018, 17:23
Fragorski Leader
Posty: 179
Dołączył: 17.05.2016
Status: Offline
Osobiście polecam, tło na youtube dostałem po paru godzinach. Przez moje błędy Hollow musiał kilka razy poprawiać pracę, jednak nie okazywał żadnego chamstwa i finalnie zrobił mi cudko, nie domagał się nawet dopłaty. Tyle ode mnie - brać póki jest na tej stronie! :)
Rzetelny2 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Tworzę grafikę na zamówienie (za grosze) - 20.02.2018, 15:09
Hollowlun Newby
Posty: 53
Dołączył: 17.01.2018
Status: Offline
Odświeżam. ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Tworzę grafikę na zamówienie (za grosze) - 22.02.2018, 19:58
TRIP Newby
Posty: 48
Dołączył: 02.11.2017
Status: Offline
HollowlunWszelkie pytania proszę pisać tutaj, zamówienia na PW. ;)

pozdrawiam.
Jakie masz kfalfikacje kolego?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Tworzę grafikę na zamówienie (za grosze) - 23.02.2018, 16:33
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Uważam, że powinieneś dodać troche Motion Blura, dodać Color Correction i używać paczek GFX. Widzę też, że robiłeś grafikę dla Fragorskiego z renderem z mc, w tym mogę ci doradzić pw, bo już 2 lata w grafikach z mc ponad siedzę ;)

Dobrze, że się inspirujesz grafikami z wysokim kontrastem (widzę to po tym zdjęciu z lwem), wiesz o co chodzi. Mam na myśli te grafiki, które przedstawiają komplętną abstrakcję, ale jednak wyglądają całkiem spoko. Tak jak mówiłem, jak chcesz więcej rad to pisz pw, bo łatwiej mi będzie tłumaczyć :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat