Jak to działa
Forum

Sugestie

Login
Wiadomość
BananowyPaladyn Newby
Posty: 14
Dołączył: 18.06.2017
Status: Offline

Usprawnienie zdobywania bananków

27.06.2017, 21:52
1 A więc administratorzy mogli by wprowadzić możliwość zbierania bananków za posiadanie w niku frazy Bananki.pl lub podobnej za taką grę gracz by otrzymywał przykładowo 5 lub 10 bananów za godzinę gry z nikiem a pod koniec tygodnia za ciągłe granie np 100 dzięki temu by ułatwili nam zdobywanie tej oto waluty a sami by zyskali reklamę serwisu
2 Drugim pomysłem jest wprowadzenie do gier typu WoT i WoW czegoś w rodzaju ciągłych zadań np po zakończeniu 3 podstawowych zadań otrzymywalibyśmy kolejne zadania za które otrzymywaliśmy mniejszą zapłate np 100 lub 200 bananków ale by się powtarzały cylicznie
Dzięki za przeczytanie mojej propozycji pamietaj by ocenić mój pomysł
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Usprawnienie zdobywania bananków - 28.06.2017, 14:27
JestemKacper Master
Posty: 1089
Dołączył: 19.05.2017
Status: Offline
BananowyPaladyn1 A więc administratorzy mogli by wprowadzić możliwość zbierania bananków za posiadanie w niku frazy Bananki.pl lub podobnej za taką grę gracz by otrzymywał przykładowo 5 lub 10 bananów za godzinę gry z nikiem a pod koniec tygodnia za ciągłe granie np 100 dzięki temu by ułatwili nam zdobywanie tej oto waluty a sami by zyskali reklamę serwisu
2 Drugim pomysłem jest wprowadzenie do gier typu WoT i WoW czegoś w rodzaju ciągłych zadań np po zakończeniu 3 podstawowych zadań otrzymywalibyśmy kolejne zadania za które otrzymywaliśmy mniejszą zapłate np 100 lub 200 bananków ale by się powtarzały cylicznie
Dzięki za przeczytanie mojej propozycji pamietaj by ocenić mój pomysł
Z tym drugim trochę kiepsko, bo chodzi o to, żeby graczce grali we wszystkie gry. Co do pierwszego to dobry pomysł, przykładowo za nick na platformie Steam.
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Usprawnienie zdobywania bananków - 29.06.2017, 21:18
BananowyPaladyn Newby
Posty: 14
Dołączył: 18.06.2017
Status: Offline
Co do drugiego chodziło mi o to żeby tego typu zadania byly nie jedno razowe :) wiesz jak wykonasz wszystkie dostepne zadania zgrami to pozostają mało opłacalne opcje
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Usprawnienie zdobywania bananków - 29.06.2017, 21:20
BananowyPaladyn Newby
Posty: 14
Dołączył: 18.06.2017
Status: Offline
Co jeszcze było by fajne to to żeby za dodanie do niku Bnanki.pl były jakieś dodatkowe zniszki do zakupów lub na bananbecie
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat