Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
BluberBonGame Newby
Posty: 1
Dołączył: 13.12.2018
Status: Offline

UWAGA OSZUŚCI!!!

15.12.2018, 20:07
Witam chciałbym wszystkich przestrzec przed OfferTorro! Wykonujesz u nich zadania bo oferują najwięcej punktów ale co z. Tego jak oni ich nie. Przyznają ! I to nawet za ofertę płatna tak zwana subskrypcje! Nie wykonujcie u nich zadań! Ja wykonałem te co są dla nowych użytkowników wszędzie i już więcej nie wykonam a bananów nie otrzymałem. Oszuści i złodzieje!
Rzetelny1 Społecznik Pomocny4 Wulgarny Troll1
RE: UWAGA OSZUŚCI!!! - 28.12.2018, 23:48
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Pisałeś może w tym boxie na support ?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: UWAGA OSZUŚCI!!! - 31.12.2018, 08:22
Hojmek Newby
Posty: 3
Dołączył: 08.08.2017
Status: Offline
BluberBonGameWitam chciałbym wszystkich przestrzec przed OfferTorro! Wykonujesz u nich zadania bo oferują najwięcej punktów ale co z. Tego jak oni ich nie. Przyznają ! I to nawet za ofertę płatna tak zwana subskrypcje! Nie wykonujcie u nich zadań! Ja wykonałem te co są dla nowych użytkowników wszędzie i już więcej nie wykonam a bananów nie otrzymałem. Oszuści i złodzieje!
Napisz do administracji a nie ubolewasz się na formum
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: UWAGA OSZUŚCI!!! - 28.01.2019, 21:00
pindelfin Newby
Posty: 8
Dołączył: 22.12.2018
Status: Offline
Oszukujesz to ty ludzi, zarejestruj się czy coś i dokładnie rób co każe reklama a nie farmazony rzucasz mi np te ofertoro dało najwięcej z nich all
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: UWAGA OSZUŚCI!!! - 29.01.2019, 05:02
Kichenok Newby
Posty: 23
Dołączył: 17.01.2019
Status: Offline
Mi dla przykładu też kilka razy nie zaliczyli zadania naprzyklad World war Commander center lvl 8 . Albo finał fantasy więc do końca to nie jest nie prawda co ten ktoś napisal . Ale mniej punktowane zadania zaliczyli więc nie wiem od czego to jest zależne. A tak wogole to zamiast cisnąć po chłopaku to może warto pomoc? A nie spinacie poslady hehe :) ja utworzyłem temat o ayetStudios to zapraszam do tematu :) pozdroo bananaski
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: UWAGA OSZUŚCI!!! - 03.02.2019, 06:32
Creamy Newby
Posty: 5
Dołączył: 17.09.2018
Status: Offline
BluberBonGameWitam chciałbym wszystkich przestrzec przed OfferTorro! Wykonujesz u nich zadania bo oferują najwięcej punktów ale co z. Tego jak oni ich nie. Przyznają ! I to nawet za ofertę płatna tak zwana subskrypcje! Nie wykonujcie u nich zadań! Ja wykonałem te co są dla nowych użytkowników wszędzie i już więcej nie wykonam a bananów nie otrzymałem. Oszuści i złodzieje!
Żenada
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: UWAGA OSZUŚCI!!! - 04.02.2019, 17:47
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
OfferTorro czasem nie zalicza szczególnie tych lepiej punktowanych gier. Najlepiej próbować bezpośrednio przez aplikacje bananki na androidzie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: UWAGA OSZUŚCI!!! - 25.02.2019, 23:18
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Z offerwalli się nie korzysta gałganie
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat