Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
kuba1224 Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.04.2016
Status: Offline

Weryfikacja Konta! Ile czekać?

23.11.2017, 19:12
Witam! Chciałbym się zapytać ile czeka się na weryfikacje konta. Dodam, że wybrałem sobie Gift Card Steam 5Euro było to w październiku, a co mamy LISTOPAD. Czekam już jak widzicie ponad miesiąc robie zadania w grach, wchodze na strone, napisałem nawet do supportu i powiedzieli, że mam dalej robic zadania. OK! Ale ile mozna CZEKAĆ??. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry Dzięki :) Pozdrawiam!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja Konta! Ile czekać? - 23.11.2017, 19:36
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
kuba1224Witam! Chciałbym się zapytać ile czeka się na weryfikacje konta. Dodam, że wybrałem sobie Gift Card Steam 5Euro było to w październiku, a co mamy LISTOPAD. Czekam już jak widzicie ponad miesiąc robie zadania w grach, wchodze na strone, napisałem nawet do supportu i powiedzieli, że mam dalej robic zadania. OK! Ale ile mozna CZEKAĆ??. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry Dzięki :) Pozdrawiam!
Jeśli chodzi o nagrodę sprawdź czy nie ma w kole zębatym, w zakładce nagrody. Czy jesteś pewien, że wszystko podałeś poprawnie?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja Konta! Ile czekać? - 25.11.2017, 12:19
kuba1224 Newby
Posty: 9
Dołączył: 30.04.2016
Status: Offline
Tak. Podałem wszystko dokładnie nadal czekam na weryfikacje konta i w kole zębatym jest ikonka zegara (czyli chyba dalej w wysyłce jest)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Weryfikacja Konta! Ile czekać? - 25.11.2017, 12:26
ZaGi Master
Posty: 820
Dołączył: 11.03.2016
Status: Offline
Tak jak napisał support - należy nadal wykonywać zadania. Nie ma określonego czasu w jakim powinna zostać zdjęta weryfikacja konta. Tylko poprzez bycie aktywnym użytkownikiem strony jest możliwość jej usunięcie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat