Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
xAnonymousx Newby
Posty: 16
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline

Wielki problem.

04.07.2017, 18:40
Witajcie! Otóż w moim problemie w grze Roblox robie te zadanie że mam sie Zarejestrować dobra zarejestrowałem się i nie zalicza zadania! Mój nick w Robloxie to ' Cypek1234567 '. Możcie mi pomóc?? Albo wszystkie zadania zaliczyć i mi dać te 250 bananków?? Bo i tak nie mogę naprawić tego i zaliczać mi sie to nie chce :( Przez to straciłem stare konto... Na Robloxie.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Wielki problem. - 04.07.2017, 18:49
AdamusSuper Newby
Posty: 93
Dołączył: 29.06.2017
Status: Offline
Hejka witam już odpowiadam aby zaliczyć zadanie należy zrobić screen na którym będzie widoczny Nick z gry oraz zadanie które trzeba było zrobić. Potem wystarczy wysłać i czekać do 48h. A co do recenzji, nie wszystkie recenzje są oceniane:) EDIT: było to.już tyle razy poruszane we.wcześniejszych tematach
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Wielki problem. - 04.07.2017, 19:12
xAnonymousx Newby
Posty: 16
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
[b]AdamusSuper[/b]
[quote]AdamusSuperHejka witam już odpowiadam aby zaliczyć zadanie należy zrobić screen na którym będzie widoczny Nick z gry oraz zadanie które trzeba było zrobić. Potem wystarczy wysłać i czekać do 48h. A co do recenzji, nie wszystkie recenzje są oceniane:) EDIT: było to.już tyle razy poruszane we.wcześniejszych tematach
No tak ale wogóle nie moge wysyłać tego screena bo nie ma tego czegoś gdzie się wysyła a nawet niewiem jak robić tego screena a Nicku nie moge nawet zapisać.


[/quote]
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Wielki problem. - 04.07.2017, 19:20
AdamusSuper Newby
Posty: 93
Dołączył: 29.06.2017
Status: Offline
Hejka już pomagam Jeżeli się zarejestrujesz i potwierdzisz emial, czyli zazwyczaj wykonasz zadanie 0 to jest właśnie one, na stronie z grą pojawi ci się nick który masz wpisać z gry, następnie jak już zrobisz zadanie robisz screena(przycisk Prt Screen na klawiaturze lub narzędzie do wycinania w sys. windows) potem ten scrren pamietaj nie może on dużo zajmować masz wstawić w to pole które po wpisaniu nicku Ci się wyświetli :) następnie czekasz do 48 h na weryfikacje screena i już :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Wielki problem. - 04.07.2017, 19:23
xAnonymousx Newby
Posty: 16
Dołączył: 02.07.2017
Status: Offline
AdamusSuperHejka już pomagam Jeżeli się zarejestrujesz i potwierdzisz emial, czyli zazwyczaj wykonasz zadanie 0 to jest właśnie one, na stronie z grą pojawi ci się nick który masz wpisać z gry, następnie jak już zrobisz zadanie robisz screena(przycisk Prt Screen na klawiaturze lub narzędzie do wycinania w sys. windows) potem ten scrren pamietaj nie może on dużo zajmować masz wstawić w to pole które po wpisaniu nicku Ci się wyświetli :) następnie czekasz do 48 h na weryfikacje screena i już :)
Ok spróbuje to zrobić dzieki za pomoc :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat