Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
roger8585 Newby
Posty: 11
Dołączył: 26.04.2018
Status: Offline

witam , czy żart czy kpina?

12.05.2018, 14:39
witam , chce podzielic sie tym co widze , a widze , eh samo zlo , jestem nowy ok tygodnia i mysallem ze ta stronka jest w porzo , ze traktuje ludzi powaznie a nie robi w balona , powiem tak dla glupiej wirtualnej waluty tak ludzi wrecz oszukiwac? a osoby w moderacji to nie wiem czy bot czy osoba prawdziwa , bo jak mozna nazwac to co wypawiaja? od poczatku mojego grania tu gram dla rozrywki, no ale jesli proponujecie cos czyli np klucze czy inne rzeczy za moja prace , posiwcony czas prad i checi to potem prosze nie robcie z czlowieka glupka ,
1 sprawa na ok 20 zarejestrowanych gier ponad 10 jest w toku od 5 dni , malo tego , do kazdej wyslalem screnna z meila gdzie pisalo czas oczekiwania na weryfikcajce i sie skonczyl i mi dalej nie zaliczylo , ( piszecie ze cos blokuje antywirus ciasteczka czy inne glupoty zal, jakos rejestracja doszla bo jest w toku wiec czemu glupi system jej nie dokancza? jak ma cholerne foto?
2. klucz free dostalem wykorzystany , daje foto z steama 2 dni czekam tez zero odp , zero zamiany , fajnie, gra w opisie pisze zrob to a jak sie okazuje jest inne zadanie zalicza mi 3 dzien , i co mam nie grac? co tu sie wyprawia

sorry za bledy pisze z tel
Rzetelny1 Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll2
RE: witam , czy żart czy kpina? - 14.05.2018, 13:41
roger8585 Newby
Posty: 11
Dołączył: 26.04.2018
Status: Offline
roger8585witam , chce podzielic sie tym co widze , a widze , eh samo zlo , jestem nowy ok tygodnia i mysallem ze ta stronka jest w porzo , ze traktuje ludzi powaznie a nie robi w balona , powiem tak dla glupiej wirtualnej waluty tak ludzi wrecz oszukiwac? a osoby w moderacji to nie wiem czy bot czy osoba prawdziwa , bo jak mozna nazwac to co wypawiaja? od poczatku mojego grania tu gram dla rozrywki, no ale jesli proponujecie cos czyli np klucze czy inne rzeczy za moja prace , posiwcony czas prad i checi to potem prosze nie robcie z czlowieka glupka ,
1 sprawa na ok 20 zarejestrowanych gier ponad 10 jest w toku od 5 dni , malo tego , do kazdej wyslalem screnna z meila gdzie pisalo czas oczekiwania na weryfikcajce i sie skonczyl i mi dalej nie zaliczylo , ( piszecie ze cos blokuje antywirus ciasteczka czy inne glupoty zal, jakos rejestracja doszla bo jest w toku wiec czemu glupi system jej nie dokancza? jak ma cholerne foto?
2. klucz free dostalem wykorzystany , daje foto z steama 2 dni czekam tez zero odp , zero zamiany , fajnie, gra w opisie pisze zrob to a jak sie okazuje jest inne zadanie zalicza mi 3 dzien , i co mam nie grac? co tu sie wyprawia

sorry za bledy pisze z tel
hallo oddajcie mi moj klucz
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: witam , czy żart czy kpina? - 14.05.2018, 16:32
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Eh... Cóż, jak widzę jak piszesz cokolwiek to się nie dziwię, że trudno dać ci odpowiedź.
Porada - pisz ładniej i poprawniej, jeśli chodzi o gramatykę.
Jeśli ty nie potrafisz sobie poradzić z prostymi problemami to prędzej sam z siebie robisz głupka.
Po to jest taki przycisk jak support. Jeśli jakaś gra ci nie działa i nic nie możesz z tym zrobić, przechodzisz do następnej, a nie marudzisz, że to wina strony.
Jeśli sam nie wiesz, jak sobie z normalnymi problemami poradzić, wysyłanie screenów ci nie pomoże.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: witam , czy żart czy kpina? - 14.05.2018, 21:53
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Administratorzy to nie boty, tylko normalni ludzie, a zazwyczaj problemy z rejestracją leżą po stronie użytkownika. Jeśli czujesz, że jesteś oszukany lub widzisz jakiś problem możesz napisać do supportu. Czasami problem jest też u samego wydawcy gry i np. w tym momencie może on nie potrzebować nowych użytkowników dlatego nie przechodzi Ci rejestarcja.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: witam , czy żart czy kpina? - 14.05.2018, 22:34
roger8585 Newby
Posty: 11
Dołączył: 26.04.2018
Status: Offline
Przemek031999Administratorzy to nie boty, tylko normalni ludzie, a zazwyczaj problemy z rejestracją leżą po stronie użytkownika. Jeśli czujesz, że jesteś oszukany lub widzisz jakiś problem możesz napisać do supportu. Czasami problem jest też u samego wydawcy gry i np. w tym momencie może on nie potrzebować nowych użytkowników dlatego nie przechodzi Ci rejestarcja.
tak jesli chodzi o problem to wina lezy zawsze po winie uzytkownika? a jaka niby , ja mam zalozyc konto i tyle , pozatym napisalem ze dostalem zuzyty klucz i co? ktos odpisal mi przepraszamy dajemy ci nowy i jaki dali? a no do syberii 2 czyli taki co 5 dni wczesnij dali za zadania sami? czy to powazne chyba nie
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: witam , czy żart czy kpina? - 15.05.2018, 07:05
AdminPL Leader
Posty: 146
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
A napisałeś im bezpośrednio w wiadomości jaki klucz nie działa?? że czepiasz się otrzymania tego samego klucza co wcześniej?? Czy może napisałeś "nie działą mi klucz" a Administratorzy to wróżki i po tym stwierdzeniu już wszystko mają wiedzieć :D
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: witam , czy żart czy kpina? - 15.05.2018, 08:51
roger8585 Newby
Posty: 11
Dołączył: 26.04.2018
Status: Offline
eh? dlaczego robicie z ludzi glupka? tak napisalem ,, podalem nazwe klucza, wyjasnilem i dalem screnn z steama ze pisze duplikat klucza oraz screna z zakladki nagrody iz mam go juz od nich , a pzreciez i tak chyba w historii mojego konta samio widza co kupilem i co mi sami dali , robcie dalej z ludzi glupka
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
RE: witam , czy żart czy kpina? - 15.05.2018, 08:54
roger8585 Newby
Posty: 11
Dołączył: 26.04.2018
Status: Offline
wlasnie odpisali mi , prosze wymienic sie na forum na inny klucz z kims.. jawne zlodziejstwo, moj klucz uczciwie otrzymany , ma mi ktos inny dac a nie portal , ktory sie zobowiazal, gralem na dogry.. ale takich kpin to nie bylo, powiem krotko, prosze sie najesc nim jak wam ulzylo, a osobie po 2 stronie co mi odp, powinna odpowiedziec za takie traktoiwanie

Heavy Metal Machines screnn z zadania tej gry wyslalem w niedziele dzis mamy wtorek a nadal mi nie zaliczylo , zaraz ktos napisze jeszcze zostalo 4 h do konca weryfikacji , tylko czy na tym to polega? , na dogry nawet w swietta a zaliczylo mi po 2 godzinach , i co czekam gra pobrana duzo miejsca zajmuje , nie znam 3 zadania , nie gram aby nie przeskoczyc jego wykonania
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll1
Chat