Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Rekord23 Newby
Posty: 2
Dołączył: 19.07.2018
Status: Offline

Wydałem bananki na walutę do gry ale nie mam jej??

08.08.2018, 12:58
Cześć wszystkim,
uzbierałem trochę bananków i postanowiłem je pierwszy raz wydać na walutę do gry Fortnite. Wszystko fajnie bananki wydane, po zakupie pojawił się komunikat że mam dostać maila z zakupinymi v-dolcami. Hmm ale jakoś nie dostałem maila, nie ma żadnej informacji ile mam oczekiwać na tego maila, w jaki sposób ta waluta będzie dostępna lub jak ją przypisać do mojego konta. Czy ktoś życzliwy może mi powiedzieć jaki jest czas oeczkiwania na taki zakup i jak to się ogólnie odbywa?? z góry dzięki!!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Wydałem bananki na walutę do gry ale nie mam jej?? - 09.08.2018, 18:56
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Rekord23Cześć wszystkim,
uzbierałem trochę bananków i postanowiłem je pierwszy raz wydać na walutę do gry Fortnite. Wszystko fajnie bananki wydane, po zakupie pojawił się komunikat że mam dostać maila z zakupinymi v-dolcami. Hmm ale jakoś nie dostałem maila, nie ma żadnej informacji ile mam oczekiwać na tego maila, w jaki sposób ta waluta będzie dostępna lub jak ją przypisać do mojego konta. Czy ktoś życzliwy może mi powiedzieć jaki jest czas oeczkiwania na taki zakup i jak to się ogólnie odbywa?? z góry dzięki!!
Po pierwsze - nagrody przychodzą do max 48h. Po drugie - stan możesz zobaczyć pod zębatką w prawym górnym rogu w kategorii "Nagrody". Jeśli jesteś posiadaczem Fortnite powinieneś chyba wiedzieć, jak aktywować kod.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat