Jak to działa
Forum

Ogłoszenia

Login
Wiadomość
Zimne Piwo Newby
Posty: 3
Dołączył: 30.06.2017
Status: Offline

WYMIANA KLUCZY STEAM PREMIUM!

15.09.2017, 13:13
Posiadam do zamiany klucza steam premium! ponieważ drugi raz mi przyszeł taki sam :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: WYMIANA KLUCZY STEAM PREMIUM! - 15.09.2017, 17:17
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Cześć. Nie wydaję mi się, że takie coś nie jest zgodne z przepisami strony.

§3 Korzystanie z Zasobów i zasady korzystania
Zasoby są przeznaczone tylko do użytku osobistego i w żadnym wypadku nie należy ich w jakikolwiek sposób używać w celach komercyjnych, chyba że z właściwych przepisów (także wewnętrznych) wynika co innego. Użytkownikowi nie wolno bezpośrednio lub pośrednio sprzedawać, użyczać lub w inny sposób wprowadzać na rynek Zasobów. Użytkownik zobowiązuje się nie modyfikować, dekompilować lub odtwarzać kodu źródłowego ani nie tłumaczyć, przystosowywać, powielać, rozprowadzać, rozpowszechniać lub przekazywać jakichkolwiek informacji, jakiegokolwiek oprogramowania, jakiegokolwiek produktu ani jakiegokolwiek innego elementu Zasobów. Kopiowanie lub automatyczne ściąganie albo wykorzystanie dużej ilości Zasobów lub przenoszenie jakichkolwiek Zasobów na inny komputer lub inne urządzenie przenośne jest zabronione.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: WYMIANA KLUCZY STEAM PREMIUM! - 16.09.2017, 11:09
Zimne Piwo Newby
Posty: 3
Dołączył: 30.06.2017
Status: Offline
kettyCześć. Nie wydaję mi się, że takie coś nie jest zgodne z przepisami strony.
wybacz, moje nie doczytanie. :) da się jakoś usunąć post? :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: WYMIANA KLUCZY STEAM PREMIUM! - 16.09.2017, 13:52
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Zimne PiwokettyCześć. Nie wydaję mi się, że takie coś nie jest zgodne z przepisami strony.
wybacz, moje nie doczytanie. :) da się jakoś usunąć post? :)
Możesz to zrobić z poziomu profilu. Screen jak to się robi, jest tutaj: https://prnt.sc/glu8wu
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat