Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Fedor 123 Newby
Posty: 1
Dołączył: 23.05.2017
Status: Offline

Zadania w grach

01.10.2019, 00:47
Kiedy wezme załóżmy zadanie z wotem czy władcą smoków rejestruje się i kiedy kilkam na misje wywala mnie na rejestracje
nwm o co chodzi może poprostu zle myśle ze to działa jak na dogry? że kilkasz w misje i wysyłasz ss zrobionej misji?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zadania w grach - 01.10.2019, 10:02
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
Fedor 123Kiedy wezme załóżmy zadanie z wotem czy władcą smoków rejestruje się i kiedy kilkam na misje wywala mnie na rejestracje
nwm o co chodzi może poprostu zle myśle ze to działa jak na dogry? że kilkasz w misje i wysyłasz ss zrobionej misji?
Tutaj na bananki automatycznie weryfikuję Ci poprawność założenia konta, więc musisz czytać dokładnie opis zadań bo z tego co pamiętam to "wot" ma w zadaniu rejestracyjnym potwierdzenie maila i rozegranie 5 bitew. Czyli zakładasz konto, potwierdzasz email, pobierasz klienta i grasz 5 bitew, po tym czasie automatycznie na stronie bananków powinieneś dostać odznakę z tej gry i powinno Ci się otworzyć pole do wpisania nicku z gry. Dopiero wtedy zaczyna się prawidłowa część wykonywania zadań i wysyłania zrzutów ekranów. Pamiętając oczywiście o poprawności wykonywania wszystkich punktów rejestracji i nie korzystania z żadnych blokerów reklam bo to zakłóci proces rejestracji. to tyle :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny1 Troll
RE: Zadania w grach - 03.10.2019, 15:08
Giu-Lio Newby
Posty: 49
Dołączył: 11.02.2018
Status: Offline
Ta strona to już strata czasu... Od pól roku nie zalicza żadnej rejestracji... Inne przeglądarki, czyszczenie cookie, format dysk C, wyłączenie systemowej zapory, zmiana dostawcy netu, inny komp... Wszystko to robilem- bez efektu. A kiedyś działało, przykre bo sporo zarobiłem psc, robuxow i nawet Gta 5 zdobylem na banankach... Support umywa ręce, nie rozwiązali mojego problemu
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat