Jak to działa
Forum

Pytania

Login
Wiadomość
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline

Zaliczające gry

08.10.2017, 13:35
Czy poda ktoś listę potwierdzonych gier, które na pewno zaliczają zadania?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 08.10.2017, 15:03
__L__ Newby
Posty: 54
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
Tak. Wszystkie które mają zadania.


Daj jakiś pkt.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll3
RE: Zaliczające gry - 08.10.2017, 16:11
DeadlyShot Newby
Posty: 2
Dołączył: 29.09.2017
Status: Offline
Wszystkie są ok. To nie jest takie trudne wykonać 3 zadania :D. Polecam ci takie gry typu World of Tanks, War Thunder, Lineage II, Tera europe itp. bo najłatweij ogrnąć. Jedynie na czym sie zawidłem to margonem, po polecają ci w niego zagrac, a gra jest dość trudna do ogarniecia. Gdyby nie mój kolega to pewnie bym tą gre olał.
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: Zaliczające gry - 08.10.2017, 16:11
DeadlyShot Newby
Posty: 2
Dołączył: 29.09.2017
Status: Offline
DeadlyShotWszystkie są ok. To nie jest takie trudne wykonać 3 zadania :D. Polecam ci takie gry typu World of Tanks, War Thunder, Lineage II, Tera europe itp. bo najłatweij ogrnąć. Jedynie na czym sie zawidłem to margonem, po polecają ci w niego zagrac, a gra jest dość trudna do ogarniecia. Gdyby nie mój kolega to pewnie bym tą gre olał.
Nie ma za co :D
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll1
RE: Zaliczające gry - 08.10.2017, 16:26
Bananafajt Newby
Posty: 11
Dołączył: 03.10.2017
Status: Offline
uważam, że do takich gier należy: Naruto online, którego do grania nie polecam, ale za to szybko się robi, praktycznie przechodzi się samo i można się pośmiać z tego syfu. bez urazy fani, to moja opinia. no i chyba to o imperiach i epokach, nie pamiętam nazwy, zaraz podam. też się na margonem zawiodłem, najłatwiej było na początku, a dalej nie wiedziałem co robić więc tańczyłem pod pręgierzem za pieniądze ;D

EDIT: ta gra to Forge Of Empires, tam na screenie nie trzeba pokazywa
Rzetelny1 Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 08.10.2017, 17:46
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
Cześć. Na pewno grami zaliczającymi zadania są: Crossfire, Rail nation, Roblox, Wartune, My Little Farmies, Margonem, World of Tanks, Hero Zero i CSGO. Kiedyś nie zaliczało rejestracji w SAO'S Legend, a na stan dzisiejszy to nie mam pojęcia.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 08.10.2017, 19:28
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
XedraxusTak. Wszystkie które mają zadania.


Daj jakiś pkt.
kettyCześć. Na pewno grami zaliczającymi zadania są: Crossfire, Rail nation, Roblox, Wartune, My Little Farmies, Margonem, World of Tanks, Hero Zero i CSGO. Kiedyś nie zaliczało rejestracji w SAO'S Legend, a na stan dzisiejszy to nie mam pojęcia.
Akurat jest problem: Margonem nie przeszedłem (0 zadań), CS:GO tak samo (spadłem do silvera 1 i po 5 meczach wróciłem do silvera 2, ogólnie to dłuższa historia). Robloxa za to skończyłem i nawet kupiłem Builders Club (głównie do nabicia robuxów, bo teraz mało gram). SAO's Legend wciąż nie zalicza, z Hero Zero nie ma końca problemów, WOT straciłem okazję, Rail Nation tak samo, Wartune za to nie ma zadań (bez kappy), Crossfire muszę jeszcze przejrzeć.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 08.10.2017, 19:57
__L__ Newby
Posty: 54
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoXedraxusTak. Wszystkie które mają zadania.


Daj jakiś pkt.
kettyCześć. Na pewno grami zaliczającymi zadania są: Crossfire, Rail nation, Roblox, Wartune, My Little Farmies, Margonem, World of Tanks, Hero Zero i CSGO. Kiedyś nie zaliczało rejestracji w SAO'S Legend, a na stan dzisiejszy to nie mam pojęcia.
Akurat jest problem: Margonem nie przeszedłem (0 zadań), CS:GO tak samo (spadłem do silvera 1 i po 5 meczach wróciłem do silvera 2, ogólnie to dłuższa historia). Robloxa za to skończyłem i nawet kupiłem Builders Club (głównie do nabicia robuxów, bo teraz mało gram). SAO's Legend wciąż nie zalicza, z Hero Zero nie ma końca problemów, WOT straciłem okazję, Rail Nation tak samo, Wartune za to nie ma zadań (bez kappy), Crossfire muszę jeszcze przejrzeć.
W margonem jest łatwo trzeba użyć z tąd kodu. Zabijać lepsze potwory... Ale ja zdobyłem lvl na aplikacji Margonem MINI :D
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 09.10.2017, 13:20
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
DeadlyShotDeadlyShotWszystkie są ok. To nie jest takie trudne wykonać 3 zadania :D. Polecam ci takie gry typu World of Tanks, War Thunder, Lineage II, Tera europe itp. bo najłatweij ogrnąć. Jedynie na czym sie zawidłem to margonem, po polecają ci w niego zagrac, a gra jest dość trudna do ogarniecia. Gdyby nie mój kolega to pewnie bym tą gre olał.
Nie ma za co :D
XedraxusPink Sheep LololololololoXedraxusTak. Wszystkie które mają zadania.


Daj jakiś pkt.
kettyCześć. Na pewno grami zaliczającymi zadania są: Crossfire, Rail nation, Roblox, Wartune, My Little Farmies, Margonem, World of Tanks, Hero Zero i CSGO. Kiedyś nie zaliczało rejestracji w SAO'S Legend, a na stan dzisiejszy to nie mam pojęcia.
Akurat jest problem: Margonem nie przeszedłem (0 zadań), CS:GO tak samo (spadłem do silvera 1 i po 5 meczach wróciłem do silvera 2, ogólnie to dłuższa historia). Robloxa za to skończyłem i nawet kupiłem Builders Club (głównie do nabicia robuxów, bo teraz mało gram). SAO's Legend wciąż nie zalicza, z Hero Zero nie ma końca problemów, WOT straciłem okazję, Rail Nation tak samo, Wartune za to nie ma zadań (bez kappy), Crossfire muszę jeszcze przejrzeć.
W margonem jest łatwo trzeba użyć z tąd kodu. Zabijać lepsze potwory... Ale ja zdobyłem lvl na aplikacji Margonem MINI :D

@DeadlyShot tę grę*
@Xedraxus stąd*
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 09.10.2017, 16:26
__L__ Newby
Posty: 54
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
Liter
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 09.10.2017, 16:29
__L__ Newby
Posty: 54
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
... Tak to jest jak się piszę na telefonie.


Proszę o pkt pomocny.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 09.10.2017, 17:44
Dawid035 Master
Posty: 518
Dołączył: 22.07.2016
Status: Offline
Pink Sheep LololololololoCzy poda ktoś listę potwierdzonych gier, które na pewno zaliczają zadania?
Ja się z Crossfire trochę męczyłem, koniec końców nie udało mnie się żadnego zadania wykonać, bo miałem słaby internet :(
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 10.10.2017, 16:53
Pink Sheep Lololololololo Master
Posty: 854
Dołączył: 20.05.2016
Status: Offline
Dawid035Pink Sheep LololololololoCzy poda ktoś listę potwierdzonych gier, które na pewno zaliczają zadania?
Ja się z Crossfire trochę męczyłem, koniec końców nie udało mnie się żadnego zadania wykonać, bo miałem słaby internet :(
Crossfire to gniot.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 10.10.2017, 18:26
__L__ Newby
Posty: 54
Dołączył: 21.09.2017
Status: Offline
Graj w te co lubisz..
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Zaliczające gry - 10.10.2017, 18:56
ketty Master
Posty: 530
Dołączył: 05.07.2017
Status: Offline
XedraxusPink Sheep LololololololoXedraxusTak. Wszystkie które mają zadania.


Daj jakiś pkt.
kettyCześć. Na pewno grami zaliczającymi zadania są: Crossfire, Rail nation, Roblox, Wartune, My Little Farmies, Margonem, World of Tanks, Hero Zero i CSGO. Kiedyś nie zaliczało rejestracji w SAO'S Legend, a na stan dzisiejszy to nie mam pojęcia.
Akurat jest problem: Margonem nie przeszedłem (0 zadań), CS:GO tak samo (spadłem do silvera 1 i po 5 meczach wróciłem do silvera 2, ogólnie to dłuższa historia). Robloxa za to skończyłem i nawet kupiłem Builders Club (głównie do nabicia robuxów, bo teraz mało gram). SAO's Legend wciąż nie zalicza, z Hero Zero nie ma końca problemów, WOT straciłem okazję, Rail Nation tak samo, Wartune za to nie ma zadań (bez kappy), Crossfire muszę jeszcze przejrzeć.
W margonem jest łatwo trzeba użyć z tąd kodu. Zabijać lepsze potwory... Ale ja zdobyłem lvl na aplikacji Margonem MINI :D
Ta? Niektóre gry straciły zadania też CsGo. Miałem tak samo z Margonem, nie zdążyłem zdobyć tego poziomu, zadania za trudne.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat