Jak to działa
0.0 0 289 0
22.06.2017

Abyss The Wraiths of Eden to dobra gra HOPA?

1. Abyss The Wraiths of Eden to gra gatunku Hidden Object Puzzle Adventure wyprodukowana przez nasze polskie studio Artifex Mundi z siedzibą w Katowicach. Gra została wyprodukowana dnia 29 października 2012 roku. W grze wcielamy się w żonę pewnego płetwonurka - Roberta. Robert zaginął podczas swojej ostatniej wyprawy na dno. Żona Roberta nie może uwierzyć, że jej mąż zaginął. Cała rozgrywka zaczyna się jak Żona Roberta wypływa statkiem i nurkuje pod wodę, tam gdzie ostatnio widziano jej męża. Żona Roberta zanurkowała obok wodzi podwodnej. Czas aby się rozejrzeć. Najpierw znaleźliśmy jakieś małe skupisko śmieci gdzie musimy zacząć szukanie. Znaleźliśmy także aparat fotograficzny Roberta, na którym widnieje jakiś dziwny stwór Morski. Po wejściu do Łodzi podwodnej możemy za fotelem kierowcy znaleźć trupa, który ma smycz z kluczykami do stacyjki na szyi.
2. Po uruchomieniu łodzi dostaniemy jakąś dziwną wiadomość. Okazuje się, że wiadomość jest od Roberta. Mówi, że jest w jakimś dziwnym miejscu zamknięty. Czyli jednak żyje. Nagle Łódź się przewraca i lądujemy obok jakiegoś podwodnego hotelu. Po wejściu do niego możemy się rozejrzeć. Na ścianie widnieje kartka o poszukiwaniu jakiegoś człowieka. Po pójściu dalej spotykamy jakąś dziwną dziewczynkę. Na nasz widok ucieka. Po rozejrzeniu się po podwodnym hotelu możemy zejść niżej za pomocą windy. Na niższym piętrze możemy znaleźć most a na przeciwko niego 2 podwodny hotel tak zwany ''Hotel Albion''. Gdy pójdziemy do szklarni możemy znaleźć tam jakiś labirynt, przejście zarośnięte bluszczem. Po powrocie na niższe piętro aby uruchomić most i zabrać część mapy zaatakuje nas podwodny stwór, który widoczny był na aparacie Roberta.
Rzekł, aby zawrócić i zapomnieć o Robercie, lecz nasza postać nie okazała skruchy i nie przestraszyła się potworów wodnych tzw. ''Legatów''. Po zebraniu ostatniego kawałka mapy do szklarni możemy ją złożyć. Po jej złożeniu udajemy się do szklarni by wykopać w ziemi nasz ładunek. W skrzyni znajdującej się w ziemi było kilka wiązek dynamitu. Po udaniu się na niższe piętro by wysadzić w powietrze bramę do wejścia do Hotelu Albion możemy zdetonować ładunek. Udało się. Gdy chcemy już wejść do naszego Hotelu w poszukiwaniu męża - Roberta okazuje się, że jest tam strasznie. Jednakże mamy ze sobą latarkę. Po wejściu do hotelu zaczyna się filmik gdzie odnajdujemy Roberta i nie tylko jego, bo również kilka osób zarośniętych w porośla. Jeden z legatów nas zauważa i atakuje. To był koniec wersji demonstracyjnej. Ja Otchłań Upiory Edenu oceniam pozytywnie ze względu na fabułę, muzykę, ukryte obiekty oraz minigry. Edycja Kolekcjonerska zawiera dodatkowy rozdział, tapety na pulpit, muzykę i wiele innych. Myślę, że ta gra zasługuje na ocenę 9.5/10. Pozdrawiam Szymon.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
2

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
5

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
6

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
7

CSGO (B2P) Cloud9 - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Warface Warface - Idealna strzalanka!!

Recenzja Freestyle TX
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [2#]

Poradnik JestemKacper
10

CSGO (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
Discord