Jak to działa
Przejdź do gry Animal Jam
Animal Jam
5.0 1 2122 0
02.10.2017

Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Zacznijmy od tego, że Animal Jam to gra przeznaczona głównie dla dzieci. Jeśli będą w to grać osoby poniżej 13 roku życia, potrzebna jest zgoda rodziców. Rodzice muszą wiedzieć, że Animal Jam jest wirtualnym światowym odpowiednikiem magazynu ,,National Geographic Kids". Dzieci dowiadują się o życiu roślinnym i zwierzęcym na Jamajce, kraju gdzie zwierzęta zanikają, a środowisko potrzebuje pomocy. W tej grze znajduje się mnóstwo mini gierek takich jak np. puzzle czy snake. Niektóre mini gry mogą wydawać się nudne i powtarzalne ale, mogą nas czegoś nauczyć. Za ową grę odpowiedzialni są ludzie z programu telewizyjnego National Geografic. Tak jak w większości darmowych gier, Animal Jam również posiada podział na konto darmowe i płatne. Użytkownicy płatni mają dostęp do wszystkich mini gier, ubranek i mebli. Natomiast użytkownicy darmowi mają dostęp tylko do części mini gierek czy ubranek, a za domek muszą płacić.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Możemy tworzyć awatary zwierząt o uroczych i anonimowych imionach złożonych z sugerowanych słów takich jak np. Pretty Cat. Następnie wybieramy miejsce do zwiedzania, grania w mini gry, spotkań ze znajomymi lub do robienia zakupów, czyli swego typu schronienie. Większość mini gier nie wymaga wiedzy o naturalnym świecie. Niektóre zadania obejmują rozmowy, wyzwania związane z grą, wizyty u znajomych lub wysyłanie przyjaznych jam-a-gramów. Za zwycięskie mini gry nagradzani jesteśmy kamieniami szlachetnymi, za które możemy kupić akcesoria, meble lub zwierzaki. Witryna jest produktem National Geographic, oczekuje się więc silnego charakteru zdjęć, filmów wideo, grafiki i solidnych informacji - i rzeczywiście tak jest. Jeśli twoje dziecko nie jest silnym czytelnikiem, albo ma dość monotonności w bardziej prostych wirtualnych światach, takich jak chociażby Webkinz, Animal Jam jest idealny. Niektóre mini gry są bardziej klasyczne, a co za tym idzie mniej edukacyjne. Podobnie jak w większości wirtualnych światów, gracze zdobywają punkty, uznawane za walutę. Służą one do kupna przedmiotów w sklepie, do dekoracji ich domku czy też schronienia lub do odblokowania bardziej złożonych mini gierek.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Za niektóre mini gry musimy płacić, a inne odblokowujemy za wbijanie poziomów. Gra ma bezpieczny i bardzo zorganizowany system czatu. Można łatwo zignorować, zablokować lub zgłosić kogoś kto nie przestrzega regulaminu gry. W wirtualnych światach niektóre interakcje online są bardzo proste i nie są zbyt opłacalne, ale jest tu wystarczająco dużo materiałów edukacyjnych, w których dzieci mogą znaleźć interesujące informacje na temat współpracy, przyrody lub świata. Rodzice mogą nauczyć dzięki też grze swoje pociechy tego jak powinny się zachowywać w internecie i jak z niego korzystać. Gra jest przeznaczona przede wszystkim dla osób w wieku 4-13 lat, dla osób dorosłych gra raczej się nie spodoba ale, zawsze można się czegoś nowego nauczyć. Grę osobiście polecam, jeśli czyta to rodzic lub osoba młodsza to zachęcam bardzo serdecznie do wypróbowania jej samemu lub ze swoją pociechą.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Malfour

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

4Story Moja recenzjao 4story

Recenzja mambaa
3

The Long Dark - 9 porad dla początkujących

Poradnik Banankowiec2453
4

My Little Farmies Świetna gra do zarabiania bananków!

Recenzja Conte
5

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
6

Valorant - Raze, czyli połączenie mobilności i obrażeń

Poradnik Banana Peely
7

League of Legends Poradnik Jak Grać Malphite

Poradnik Rogaczovv
8

Ikariam Jak rozpocząć grę w Ikariam?

Poradnik MaxxY
9

Fortnite Kilka porad dla nowych graczy w Fortnite

Poradnik xnoobxpl
10

League of Legends Skarner - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat