Jak to działa
Przejdź do gry Arena Mody
Arena Mody
0.0 0 103 0
21.09.2018

Początki w Arenie Mody

Fashion Arena ( Arena Mody) to jedna z wielu gier symulacyjnych. Zachęcam do rejestracji kobiety, bo to typowa gra dla nas. Pierwszym krokiem jest standardowa rejestracja- założenie konta: wymyślenie loginu, podanie swojego hasła oraz emaila. Kolejny krok to stworzenie wizerunku naszej modelki. Wybór jest ograniczony, ale spokojnie w kolejnych krokach możliwa jest całkowita metamorfoza. Ta gra przeglądarkowa dostępna jest na banankach w języku angielskim. Wszystkie zadania podrzuca nam dzwoniący telefon znajdujący się na samej górze przy naszym awatarze. Nieznajomość języka obcego w tej grze nie jest przeszkodą do grania, wszystkie miejsca, w których mamy się znaleźć podświetlają się na różowo. Przechodzenie przez kolejne rundy to czysta przyjemność.
Gra jest dość czytelna. Duże różowe ikony pokazują nam miejsca do przemieszczenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tutaj pokazuję Wam miasto, gdzie ,,CONTEST" to ranking najlepszych graczy, ,,BEAUTY SALON"- tutaj następuje wizualna metamorfoza od włosów przez dodatki specjalne w makijażu, ,, FTV JOBS" tutaj Twoja modelka może podjąć pracę, ,,CARNVALl" - spróbuj swojego szczęścia w odkrywaniu kart, ,,PET SCHOP"- kupisz swojego pierwszego towarzysza w postaci zwierzaczka, ,,FURNITURE SHOP"- urządź swój apartament jak tylko chcesz, ,,MALL"- kupisz tutaj nowe ubrania oraz dodatki. Kupuj takie stroje, za które otrzymasz dużo ,,fashion points" to pomoże Ci wygrywać pojedynki z innymi modelkami. Nie zapomnij o podnoszeniu swojego,, popularity " cały czas, by zająć jak najwyższe rankingi w ogólnej klasyfikacji. Pomaga Ci w tym również przechodzenie kolejnych rund.
Poniżej
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
pokazuję Wam wygrany pojedynek z jedną z rywalek
W rundzie 8 pojawia się osiem zadań do samodzielnego wykonania (wygraj 3 pojedynki z paniami, zrób 3 akcje z chłopakiem, użyj 1 bonus popularności, ukończ 5 sesji zdjęciowych, odwiedź salon piękności, oddaj 3 głosy na inne panie, kup bonus popularności ze strony VIP, zagraj 3 razy w szczęśliwe karty. Najdłużej trwa zadanie z ukończeniem sesji zdjęciowych - 50 minut. Następne zadania zresetują się dopiero po 7 godzinach.
Wykorzystaj dobrze ten czas, np. wysyłając swoją damę do pracy lub podnosząc popularność modelki.
W skrócie: twórz nowe wizerunki modelki, zaprojektuj mieszkanie, znajdź chłopaka, przygarnij zwierzaka, rozwijaj się, pnij do góry, rywalizuj i baw się do woli w modowym świecie, ja właśnie zaczęłam i gorąco polecam.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kate123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
2

Gry jeja recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
3

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

League of Legends League of Legends - Snowdown 2017

Recenzja Cyberadam
6

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
7

Crossout [Crossout] Apokaliptyczna demolka.

Recenzja Shadow YouTube
8

Informacje o Farming Simulator 2019

Recenzja Typowypolak nr 1
9

Movie star planet hack tool. Czy coś takiego istnieje.

Poradnik Porarzo
10

Unturned Czy warto grać w Unturned?

Recenzja BLURI_17
Discord