Jak to działa
Przejdź do gry Arena Mody
Arena Mody
5.0 1 546 0
21.09.2018

Początki w Arenie Mody

Fashion Arena ( Arena Mody) to jedna z wielu gier symulacyjnych. Zachęcam do rejestracji kobiety, bo to typowa gra dla nas. Pierwszym krokiem jest standardowa rejestracja- założenie konta: wymyślenie loginu, podanie swojego hasła oraz emaila. Kolejny krok to stworzenie wizerunku naszej modelki. Wybór jest ograniczony, ale spokojnie w kolejnych krokach możliwa jest całkowita metamorfoza. Ta gra przeglądarkowa dostępna jest na banankach w języku angielskim. Wszystkie zadania podrzuca nam dzwoniący telefon znajdujący się na samej górze przy naszym awatarze. Nieznajomość języka obcego w tej grze nie jest przeszkodą do grania, wszystkie miejsca, w których mamy się znaleźć podświetlają się na różowo. Przechodzenie przez kolejne rundy to czysta przyjemność.
Gra jest dość czytelna. Duże różowe ikony pokazują nam miejsca do przemieszczenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tutaj pokazuję Wam miasto, gdzie ,,CONTEST" to ranking najlepszych graczy, ,,BEAUTY SALON"- tutaj następuje wizualna metamorfoza od włosów przez dodatki specjalne w makijażu, ,, FTV JOBS" tutaj Twoja modelka może podjąć pracę, ,,CARNVALl" - spróbuj swojego szczęścia w odkrywaniu kart, ,,PET SCHOP"- kupisz swojego pierwszego towarzysza w postaci zwierzaczka, ,,FURNITURE SHOP"- urządź swój apartament jak tylko chcesz, ,,MALL"- kupisz tutaj nowe ubrania oraz dodatki. Kupuj takie stroje, za które otrzymasz dużo ,,fashion points" to pomoże Ci wygrywać pojedynki z innymi modelkami. Nie zapomnij o podnoszeniu swojego,, popularity " cały czas, by zająć jak najwyższe rankingi w ogólnej klasyfikacji. Pomaga Ci w tym również przechodzenie kolejnych rund.
Poniżej
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
pokazuję Wam wygrany pojedynek z jedną z rywalek
W rundzie 8 pojawia się osiem zadań do samodzielnego wykonania (wygraj 3 pojedynki z paniami, zrób 3 akcje z chłopakiem, użyj 1 bonus popularności, ukończ 5 sesji zdjęciowych, odwiedź salon piękności, oddaj 3 głosy na inne panie, kup bonus popularności ze strony VIP, zagraj 3 razy w szczęśliwe karty. Najdłużej trwa zadanie z ukończeniem sesji zdjęciowych - 50 minut. Następne zadania zresetują się dopiero po 7 godzinach.
Wykorzystaj dobrze ten czas, np. wysyłając swoją damę do pracy lub podnosząc popularność modelki.
W skrócie: twórz nowe wizerunki modelki, zaprojektuj mieszkanie, znajdź chłopaka, przygarnij zwierzaka, rozwijaj się, pnij do góry, rywalizuj i baw się do woli w modowym świecie, ja właśnie zaczęłam i gorąco polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kate123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
6

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
7

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
8

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
9

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
10

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
Chat