Jak to działa

Arena Mody

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Arena Mody

Zastanawiałaś się kiedyś, jak by to było być modelką albo znaną influencerką w branży modowej? Wydawało Ci się to niemożliwe i zbyt odległe do osiągnięcia? Nie martw się, zanim zmienisz swoje życie i wkroczysz na salony w realnym świecie, możesz zdobyć doświadczenie i zbudować swoją pozycję na Arenie Mody.

W tej społecznościowej grze dostępnej na przeglądarki i urządzenia mobilne, będziesz mogła stworzyć swoją supermodelkę i poprowadzić ją przez świat mody, od skromnych sesji, po najbardziej ekskluzywne wybiegi. Arena Mody obfituje w mini gry, sklepy, zwierzaki, czarujących chłopaków, a także w pojedynki modowe.

Arena Mody to coś więcej niż zwykła zabawa w ubieranie – tutaj możesz zmienić wygląd swojej gwiazdy od A do Z, włączając w to twarz, makijaż, włosy, ulubione akcesoria i ubrania. Robisz to kiedy chcesz, w dowolnych kombinacjach – a nowe, pojawiające się aktualizację przynoszą co raz to lepsze nowinki.

To nie wszystko, bowiem w Arenie Mody zaprojektujesz swoje własne lokum. Marzy Ci się przytulne gniazdo gdzieś na uboczu z widokiem na plażę? A może wolisz luksusowy apartament w jednym z drapaczy chmur w stolicy? Spokojnie, Arena Mody spełni wszystkie Twoje designerskie zachcianki.

Twoja bohaterka ma nosa nie tylko do modnych ubrań i intratnych kontraktów biznesowych, ale przede wszystkim do facetów. Znajdź swojego idealnego chłopaka, a potem ubierz go zgodnie z najnowszymi trendami modowymi. Wiesz, w końcu może nawet zorganizujesz swoje przyjęcie zaręczynowe!

Co potrzebne jest do spełnienia kobiecie oprócz szafy pełnej butów, przystojnego i kochającego faceta, i luksusowej chaty? Masz rację, zwierzak! W Arenie Mody możesz je adoptować i przebierać, a wybór będziesz mieć pomiędzy kociakami, szczeniakami, a nawet tymi bardziej egzotycznymi gatunkami pupili!

pełny opis gry
Screeny
Arena Mody screenshot1 Arena Mody screenshot2 Arena Mody screenshot3 Arena Mody screenshot4 Arena Mody screenshot5 Arena Mody screenshot6 Arena Mody screenshot7 Arena Mody screenshot8 Arena Mody screenshot9 Arena Mody screenshot10
Video

Arena Mody wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat