Jak to działa
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Argo

Szukasz prawdziwego dreszczyku emocji? Spróbuj swoich szans w najnowszej produkcji Bohemia Interactive! Argo przeniesie Cię na interaktywne pole walki znane z innych produkcji dewelopera (Operation Flashpoint, ARMA). Ta taktyczna strzelanka, w której każdy nabój się liczy. Najemniku! Czy jesteś gotowy na wyzwanie?

Dołącz do jednej z dwóch frakcji! Jesteś wysoce wyspecjalizowanym najemnikiem, więc pokaz na co Cię stać! Z początku każde starce stanowić będzie dla Ciebie wyzwanie, ale z czasem w miarę postępów w grze będziesz mógł odblokowywać nowe, lepsze bronie, dodatki oraz wyposażenie.

Weź udział w aż trzech różnych trybach rywalizacji. Dołącz do pięcioosobowego zespołu. Jak na porządną sieciową strzelankę będziesz mógł - walczyć o terytorium, zdobywać punkty lub odnaleźć i zdobyć dane wywiadowcze chronione przez przeciwnika. Każdy z trybów dostarcza pełną akcji zabawę, dlatego nie wahaj się ani trochę! Jeśli jednak wolisz działania z pogranicza "wolnej amerykanki" dołącz do innych graczy, tworząc dziesięcioosobowy zespół i walcz przeciwko AI. W tym wypadku mapy tworzone są całkowicie losowo, a co za tym idzie każda sesja jest niepowtarzalna.

Argo polecamy fanom gry ARMA 3, którzy chcieliby przyspieszyć tempo zabawy ;)

pełny opis gry
Screeny
Argo screenshot1 Argo screenshot2 Argo screenshot3 Argo screenshot4 Argo screenshot5 Argo screenshot6 Argo screenshot7 Argo screenshot8 Argo screenshot9 Argo screenshot10
Video

Argo wymagania

 • Windows 7 SP1 / 8 / 10 (64bit)
 • Intel Core i5-4460 or AMD FX 4300
 • 6 GB
 • NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800
 • 20 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat