Jak to działa
Przejdź do gry ARK: Survival Evolved (B2P)
ARK: Survival Evolved (B2P)
5.0 1 1166 0
25.08.2017

ARK: Survival of the Fittest - zasady gry

Każdy kto kupi ARK: Survival Evolved na Steam otrzymuje dodatkową grę pod tytułem ARK: Survival of the Fittest. Jest to próba stworzenia nowego gatunku gry. Widoczne zafascynowanie ,,Igrzyskami śmierci", spowodowało stworzenie na silniku z ARK gry wręcz e-sportowej. Gra ma osobne menu w którym dołączamy do serwerów oficjalnych (zapisują statystyki) oraz tych nieoficjalnych. Serwery mieszczą do 72 osób.
Gracze łączeni są w plemiona znane z głównej gry lub walczą wszyscy na wszystkich. Po dołączeniu do serwera trafiamy do ,,poczekalni". Jest to kula znajdująca się nad centrum mapy. Czekamy, aż będzie dość dużo osób aby serwery zezwoliły na rozpoczęcie. W tym czasie możemy się przyjrzeć naszym współzawodnikom.
Po rozpoczęciu trafiamy w promień świetlny podobny do tego towarzyszącemu zrzutom zaopatrzenia. Powoli zostajemy opuszczeni do mapy. Jest to czas na to aby wszyscy usiedli już przed komputerami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Trafiamy do kamiennego kręgu. Musimy szybko zdecydować co zabieramy. ,,Czas pokoju" był kiedy byliśmy jeszcze w promieniu. Czasami bardziej opłaca się nie wziąć nic, żeby nie zginąć w pierwszej minucie.
Crafting jest podobny, tylko poziomowanie zostało znacząco przyśpieszone. Jedyne różnice to:
-usypiające strzały tworzy się z 5 narkoberry zamiast narkotyków,
-narkotyki tworzy się z 5 narkoberry i włókna,
-metalową zbroję tworzy się w fabrykatorze, a nie w warsztacie.

Gracz przegrywa ginąć. Nie ma tu opóźnień respawnów, ponieważ po śmierci może tylko oglądać zmagania innych za pomocą wolnej kamery. Wygrywa gracz, który będzie ostatnim żyjącym (bądź reszta żyjących to jego plemię).
Jesteśmy atakowani nie tylko przez graczy, ale także przez zwierzęta. Można je oswajać jak w normalnym ARK. Jedyna różnica to skorpiona możemy karmić surowym mięsem, zamiast zgniłego.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dla usprawnienia rozgrywki pole bitwy zmniejsz się. Musimy się pośpieszyć, aby gdy zostaniemy zmuszeni do walki nie walczyliśmy dzidą z tyranozaurem.
Twórcy dodali także tymczasowe efekty na mapie. Przyśpieszone już wydobywanie, może zostać jeszcze bardziej przyśpieszone. Niestety może także zostać bardzo spowolnione. Wszystko zależy czy damy rade wykorzystać daną szansę.
Niektóre efekty tymczasowe potrafią nie tyle nadać pasywne efekty co przyzwać do na przeciwników. Gracze będą nas lepiej widzieć, lub cogorsza zaatakują nas nawet ochraniające nas neutralne stworzenia.
W tej niepewności mamy tylko jeden sposób przetrwania. Musimy jakimkolwiek sposobem pozbyć się innych graczy. Najlepiej zdobyć duże stworzenia, które będą wstanie wytrzymać większość ataków. Nie możemy przyzwyczajać się do uzbrojenia, ponieważ środowisko bardzo szybko je znisczy. Jeśli przejmiemy obóz przeciwnika już jesteśmy na prowadzeniu, ponieważ nie zmarnowaliśmy czasu potrzebnego do oswajania, ale też mamy schronienie
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
5

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
6

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
8

Roblox Praca Marzeń Amerykanów

Poradnik Fragorski
9

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
10

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
Chat