Jak to działa
Przejdź do gry Armored Warfare
Armored Warfare
5.0 1 1439 0
22.06.2017

Hajsu ni ma i co robić?

Często zdarza się, że nawet bardziej doświadczeni czołgiści stają się bankrutami. Możecie na przykład wywalić fortunę na nową maszynę, wyglądającą na rasowego niszczyciela, którym nie umiecie się dobrze posługiwać. Są oczywiście inne sposoby na stracenie dużej kasy w krótkim czasie, ale to poradnik o zdobywaniu fortuny, a nie o jej marnotrawieniu (choć jeśli wspomnicie o tym w komentarzach, mogę napisać poradnik o perfekcyjnym wywalaniu hajsu;-)). Armored Warfare jest grą o tyle porządną pod tym względem, że można każdy pojazd wypróbować, ale kreatywność graczy zachwyca nawet pod względem marnowania funduszy. Niestety nie mogę powiedzieć jak zdobywać walutę premium, bo Armored Warfare zarabia na mikrotransakcjach, więc byłoby to nieuczciwe i pewnie nielegalne, dlatego poradnik ograniczymy do wskazówek dotyczących zdobywania kredytów (dla niewtajemniczonych - kredyty to podstawowa waluta).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli jesteście nowi w grze, to zdobycie kasy będzie proste. Armored Warfare nowym graczom oferują proste i dobrze płatne misje, co zazwyczaj wystarcza do zakupu nowej maszyny. Jak większość gier, AW odblokowuje czołgi za doświadczenie, które zdobywa się proporcjonalnie do kredytów, co jest swoistym zabezpieczeniem przed niezadowoleniem graczy. Oczywiście podstawowym źródłem dochodów są bitwy PvP. Jeśli chcecie na nich dobrze zarobić, to zacznijcie od poznania mapy. Zazwyczaj od razu widać główne możliwości natarcia wroga i miejscówki dla artylerii. Pomocne bywają wrodzone umiejętności stratega. Drugim, równie obszernym źródłem kasy są walki PvE, gdzie walczymy z osłabionymi wrogami, a cele misji są łatwe do osiągnięcia. Bitwy PvE dzielą się na poziomy trudności, więc czasem może się przydarzyć porażka na wyższym poziomie trudności, ale mi jeszcze nigdy nie zdarzyło się stracić w tym trybie. Trzecim sposobem jest wykonywanie misji. Tak, prostych misji, które im bardziej jesteście doświadczeni tym trudniejsze i mniej dochodowe są. Nie uda się wam utrzymać z samych misji, ale aby je wykonać trzeba toczyć walki PvE i PvP.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W zdobywaniu kredytów pomocne są czołgi premium i konto premium, ale te są dostępne za prawdziwe pieniądze (których, jak się domyślam, nie chcecie wydawać). Zdarza się, że w grze są dostępne różne akcje, za które możemy otrzymać np. 24 godziny konta premium, albo cały czołg premium, ale na takie wydarzenia trzeba czekać i obserwować oficjalną stronę Armored Warfare. Jeśli jesteście zapalonymi gamerami, to pewnie kupujecie różne czasopisma o grach, a tam czasem pojawiają się kody do gier. W samej rozgrywce PvE i (głównie) PvP bardzo pomaga założenie batalionu i granie w zespole. Kooperacja wspiera dobre wyniki, które przekładają się na stan waszego konta w grze.
Na tym chyba zakończę dzisiejszy artykuł. Życzę wam udanych łowów i kabzy pełnej kredytek. (Wybaczcie mi screeny, ale nie posiadam odpowiednich)
~~Tryumfator
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Tryumfator

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
5

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
6

Football Manager 2018

Recenzja Musik
7

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
8

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
9

Najlepsze gry fryzjer

Recenzja TheMaślak
10

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
Chat