Jak to działa
Przejdź do gry Armored Warfare
Armored Warfare
5.0 1 2043 0
22.06.2017

Hajsu ni ma i co robić?

Często zdarza się, że nawet bardziej doświadczeni czołgiści stają się bankrutami. Możecie na przykład wywalić fortunę na nową maszynę, wyglądającą na rasowego niszczyciela, którym nie umiecie się dobrze posługiwać. Są oczywiście inne sposoby na stracenie dużej kasy w krótkim czasie, ale to poradnik o zdobywaniu fortuny, a nie o jej marnotrawieniu (choć jeśli wspomnicie o tym w komentarzach, mogę napisać poradnik o perfekcyjnym wywalaniu hajsu;-)). Armored Warfare jest grą o tyle porządną pod tym względem, że można każdy pojazd wypróbować, ale kreatywność graczy zachwyca nawet pod względem marnowania funduszy. Niestety nie mogę powiedzieć jak zdobywać walutę premium, bo Armored Warfare zarabia na mikrotransakcjach, więc byłoby to nieuczciwe i pewnie nielegalne, dlatego poradnik ograniczymy do wskazówek dotyczących zdobywania kredytów (dla niewtajemniczonych - kredyty to podstawowa waluta).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli jesteście nowi w grze, to zdobycie kasy będzie proste. Armored Warfare nowym graczom oferują proste i dobrze płatne misje, co zazwyczaj wystarcza do zakupu nowej maszyny. Jak większość gier, AW odblokowuje czołgi za doświadczenie, które zdobywa się proporcjonalnie do kredytów, co jest swoistym zabezpieczeniem przed niezadowoleniem graczy. Oczywiście podstawowym źródłem dochodów są bitwy PvP. Jeśli chcecie na nich dobrze zarobić, to zacznijcie od poznania mapy. Zazwyczaj od razu widać główne możliwości natarcia wroga i miejscówki dla artylerii. Pomocne bywają wrodzone umiejętności stratega. Drugim, równie obszernym źródłem kasy są walki PvE, gdzie walczymy z osłabionymi wrogami, a cele misji są łatwe do osiągnięcia. Bitwy PvE dzielą się na poziomy trudności, więc czasem może się przydarzyć porażka na wyższym poziomie trudności, ale mi jeszcze nigdy nie zdarzyło się stracić w tym trybie. Trzecim sposobem jest wykonywanie misji. Tak, prostych misji, które im bardziej jesteście doświadczeni tym trudniejsze i mniej dochodowe są. Nie uda się wam utrzymać z samych misji, ale aby je wykonać trzeba toczyć walki PvE i PvP.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W zdobywaniu kredytów pomocne są czołgi premium i konto premium, ale te są dostępne za prawdziwe pieniądze (których, jak się domyślam, nie chcecie wydawać). Zdarza się, że w grze są dostępne różne akcje, za które możemy otrzymać np. 24 godziny konta premium, albo cały czołg premium, ale na takie wydarzenia trzeba czekać i obserwować oficjalną stronę Armored Warfare. Jeśli jesteście zapalonymi gamerami, to pewnie kupujecie różne czasopisma o grach, a tam czasem pojawiają się kody do gier. W samej rozgrywce PvE i (głównie) PvP bardzo pomaga założenie batalionu i granie w zespole. Kooperacja wspiera dobre wyniki, które przekładają się na stan waszego konta w grze.
Na tym chyba zakończę dzisiejszy artykuł. Życzę wam udanych łowów i kabzy pełnej kredytek. (Wybaczcie mi screeny, ale nie posiadam odpowiednich)
~~Tryumfator
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Tryumfator

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

League of Legends Miss Fortune build do lola.

Poradnik Porarzo
3

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
4

League of Legends Caitlyn - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

Osu! - Porady dla początkujących.

Poradnik bartey
6

Minecraft pingwin pack

Recenzja Banankowiec2453
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

10 najlepszych twórców gier według... twórców gier!

Poradnik aligdansk
9

Team Fortress 2 Skaut - taktyki, porady oraz technika gry

Poradnik krolox
10

Enemy Front - Gra o powstaniu warszawskim z dużym, niestety dość zmarnowanym potencjałem

Recenzja Wiktor0204
Chat