Jak to działa

Armored Warfare

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Armored Warfare

Armored Warfare przeniesie Cię do świata ogarniętego wojną, pełnego ryczących maszyn, stalowych potworów i groźnych pułapek. To gra militarna dla ludzi, którzy na drugie imię mają „odwaga”. Czy jesteś na tyle odważny, żeby nie tylko wejść do tego świata, ale przede wszystkim wywalczyć w nim sobie należną pozycję?

To, co rzuca się w oczy w przypadku Armored Warfare, to pokaźny zestaw opancerzonej artylerii, wśród których będziesz miał możliwość przemierzać skąpany wojną świat. Najbardziej niebezpieczne i opancerzone pojazdy z wielu krajów na Ziemi zostaną oddane w Twoje ręce. Brzmi nieźle, prawda?

Dlatego tym bardziej ucieszysz się na myśl o misjach kooperatywnych, w których stworzysz zgrany zespół ze swoimi znajomymi, a następnie – oczywiście pod Twoim dowództwem – stawicie czoła najtrudniejszym misjom, na przebieg których będzie miał wpływ wybór wyżej wymienionych pojazdów. Pamiętaj o zgraniu i bystrości umysłu, ponieważ te dwie cechy będą niezbędne, aby przechytrzyć wroga, który jest jedynie marionetką, za której sznurki pociąga sztuczna inteligencja. To właśnie ona będzie spędzać sen z powiek Tobie i Twoim towarzyszom wojny.

W Armored Warfare stawisz czoła innym graczom w specjalnym trybie. Wraz ze swoją drużyną specjalistów będziesz musiał wdrażać w życie zaawansowane techniki i tak manewrować swoimi wojskami, aby wrócić z wojny z tarczą. Wszystko to na nowoczesnych polach bitewnych rozproszonych po całym świecie – od spalonych słońcem pustyni, poprzez leśne szlaki, aż po zamarzające tundry. W towarzystwie technologii CryENGINE 3, która pozwoli Ci się totalnie zanurzyć w grze, rozgrywka wzniesie się na najwyższy poziom. Przemierzając dymiące ruiny, obserwując odblaski w celownikach, a także zaawansowane efekty pogodowe, poczujesz się jak w dobrym amerykańskim filmie wojennym.

Dowódco! Pora wydać rozkazy!

pełny opis gry
Screeny
Armored Warfare screenshot1 Armored Warfare screenshot2 Armored Warfare screenshot3 Armored Warfare screenshot4 Armored Warfare screenshot5 Armored Warfare screenshot6 Armored Warfare screenshot7 Armored Warfare screenshot8 Armored Warfare screenshot9 Armored Warfare screenshot10
Video

Armored Warfare wymagania

 • Windows 7/8/10 (x32), Windows 7/8/10 (x64)
 • Intel(R) Core(TM) i5-4440 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz
 • 4 GB
 • NVIDIA GeForce GTX 275 896 MB
 • 40 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat