Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
5.0 1 1689 0
15.08.2017

Battlefield 4 na tle serii.

Każdy raczej słyszał pewnie o grach z serii Battlefield, a o tej z końca 2013 roku już na pewno. Chodzi mi tutaj o czwartą część, która jest bardzo dobrą grą, jak zresztą wszystkie odsłony tej serii. Zamierzam uzasadnić moje zdanie w tej recenzji.

Moja przygoda z główną serią strzelanek firmy EA zaczęła się w 2011 roku kiedy to na rynek wyszła trzecia odsłona serii Battlefield. Mój kuzyn kupił w tedy wersję na Xbox. Graliśmy w kampanię długimi godzinami próbując pobijać nasze osiągnięcia. Ale znudziło się nam to po kilku dniach, więc mój kuzyn sprzedał grę. Krótko po tym nadeszła pora na Battlefield Play4Free. W tą część grałem najdłużej, myślę że spokojnie siedziałem w niej 400 godzin. Lecz coś się popsuło i usunęli tą grę razem z kontami graczy, którzy przecież włożyli w nie czas i pieniądze. Na szczęście nadeszła pora na nową część, czyli Battlefield 4. Kampania tej gry jest dobra, czego nie mówią wszyscy recenzenci ale według mnie była taka sama jak kampania innych Battlefield'ów. Wiem że każdy ma inne zdanie, ponieważ mówiono że BF 2 Bad Company ma najlepszą fabułę ale dla mnie była przewidywalna i krótka.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wiadomo że tryb jednoosobowy to nie wszystko w grach tak więc napiszę coś o trybie wieloosobowym. Gra ta była ulepszana przez rok, co jest znakiem że po wypuszczeniu nie była to najbardziej dopracowana gra. Po takim czasie gra przestała być aktualizowana i teraz bez starań trudno znaleźć jakiś błąd. Ogromna ilość rodzajów broni i samych broni zapewniają że znajdziecie coś dla siebie. Serwerów jest wiele tak jak i graczy online, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Możecie wybierać między trybami których jest wiele ale trzeba przyznać że nie na wszystkich trybach i mapach grają chociażby dwie osoby. Do wyboru jest także ilość tickrate oraz trudność serwera, na przykład hardcore który zapewnia dużo zabawy. Jeżeli wyżej wymienione to za mało, polecam pograć na serwerach z zasadami czyli zakazami na rodzaje broni lub trybami np. "tylko pistolety" albo "tylko karabiny snajperskie", zapewniam was że nie będziecie się nudzić. Polecałbym także zakupić Wersję Premium, która dodaje nam nowe bronie oraz mapy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś którą grę z serii Battlefield kupić, porównam je ze sobą.
Wiem że dzieli je kilka lat więc nie będę porównywał ich jakości grafiki, modeli, animacji i efektów ponieważ są one do siebie podobne w każdej serii po 2010 roku. Nie będzie tutaj brany pod uwagę Battlefield 1 ponieważ nie grałem w tą część.

Jeżeli chodzi o tryb jednoosobowy to mogę spokojnie powiedzieć że najlepiej grało mi się w Hardline, ponieważ jest odpowiednio długa, posiada elementy skradanki oraz ciekawą fabułę. Na drugim miejscu znajduje się trzecia część ale miałem wątpliwości ponieważ jest ona długa i monotonna, inaczej jest w przypadku czwórki którą także posadziłem na drugim miejscu. W kategorii multiplayer czwarta odsłona nie ma sobie równych, w Hardline według mnie zepsuto system odblokowywania broni, a trójka jeszcze jakoś daje sobie radę i przyjemnie się w nią gra.

To byłoby już wszystko z mojej strony, polecam zajrzeć na moją recenzję Metin 2, oraz odwiedzić mój profil na Battlelog.com, mój nick to: Xavias00. Zapraszam do moich kolejnych recenzji!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kruciak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

Rail Nation Recenzja gry Rail Nation

Recenzja erokity56
3

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
4

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
5

XCOM: Enemy Unknown – czyli gra o tym jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi.

Recenzja Banankowiec2453
6

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
7

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
8

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
9

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
10

Diablo III (B2P) Piekło + Zło = dobra fabuła

Recenzja xrey69
Chat