Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
0.0 0 465 0
19.12.2017

Big farm - krótkie odczucia

Moją przygodę z grami w przeglądarkach zacząłem od gry big farm. Zwróciłem na nią uwagę właśnie poprzez portal bananki. Wcześniej w ogóle nie wiedziałem o jej istnieniu. Sama gra jest na tyle jak się okazało rozbudowana że można grać praktycznie bez końca, a im więcej się osiąga tym coraz więcej jest do zrobienia. Jedni powiedzą że jest to wada inni że zaleta. Mnie w tej grze urzekł temat, gdyż jestem fanem gier planszowych i ta farma przypomina mi grę planszową Agricola, w której także zarządza się swoim gospodarstwem.
Całą naszą rozgrywkę zaczynamy posiadając niewielkie gospodarstwo praktycznie mamy jeden główny dom, jedno pole, parę mniejszych zabudowań. Od samego początku najlepiej wykonywać polecenia naszego pomocnika, który w bardzo przystępny sposób pokazuje nam jak zacząć opiekować się naszym gospodarstwem
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Główną walutą w grze są dolary które pozwalają nam rozbudowywać nasze gospodarstwo. Każde pole, budynek, dekoracja, powiększenie gospodarstwa wszystko to kosztuje określoną ilość pieniędzy. Początkowe budynki i pola pozwalają rozwijać się w miarę sprawnie, ale co oczywiste już wkrótce okaże się że mamy za mało miejsca na nowe budynki, pola, ogrody itd. Mamy sporo decyzji do podjęcia co będziemy sadzili na polach, co będziemy wytwarzali w młynie, jakie zwierzęta na początku chcemy zacząć hodować. Wszystko jest ze sobą ściśle powiązane, gdyż sadząc kukurydzę na polach po zebraniu jej, mielimy ją w młynie na karmę dla kur, aby następnie w kurniku karmić kury. Co oczywiste dzięki temu "wyprodukujemy" w nim jajka będące końcowym produktem tego krótkiego łańcucha. Jajka możemy sprzedać z zyskiem
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
co widać na powyższym obrazku. Tak naprawdę każdy towar który wyprodukujemy lub kupimy możemy sprzedać czy to z zyskiem czy bez. Jak widać towarów jest dużo więcej, a im więcej wyprodukujemy i zbudujemy budynków tym większe zyski osiągniemy i tym większe będzie nasze gospodarstwo. Jak wszystkie tego typu gry nie musimy przy niej spędzać każdej wolnej godziny, gdyż gra toczy się pomimo tego czy jesteśmy zalogowani czy nie. Jednak zebrane plony, wyhodowane zwierzęta same się "nie zbiorą" i trzeba na nie kliknąć, więc jeśli chcemy szybko się rozwijać to będziemy musieli się częściej logować, wybór należy do nas. Ze swojej strony dodam że gra bardzo wciąga i nie wiadomo kiedy mijają kolejne godziny i nie mówcie że nie ostrzegałem.
Polecam bardzo tą grę i zaznaczam że omówiłem tylko mały wycinek tej gry gdyż poza tą jedną farmą dochodzą kolejne w późniejszym okresie gry, a na kolejnych farmach, są zupełnie inne produkty i inne wymagania, a jak się ma 4 farmy to jest co klikać, że nie wspomnę tu o sojuszach z innymi graczami, które jeszcze bardziej komplikują sprawę i zwiększają przyjemność z gry. Dla mnie ta gra to 10/10.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez rhcorvin

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
8

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
9

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
10

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
Discord