Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 705 0
19.12.2017

Big farm - krótkie odczucia

Moją przygodę z grami w przeglądarkach zacząłem od gry big farm. Zwróciłem na nią uwagę właśnie poprzez portal bananki. Wcześniej w ogóle nie wiedziałem o jej istnieniu. Sama gra jest na tyle jak się okazało rozbudowana że można grać praktycznie bez końca, a im więcej się osiąga tym coraz więcej jest do zrobienia. Jedni powiedzą że jest to wada inni że zaleta. Mnie w tej grze urzekł temat, gdyż jestem fanem gier planszowych i ta farma przypomina mi grę planszową Agricola, w której także zarządza się swoim gospodarstwem.
Całą naszą rozgrywkę zaczynamy posiadając niewielkie gospodarstwo praktycznie mamy jeden główny dom, jedno pole, parę mniejszych zabudowań. Od samego początku najlepiej wykonywać polecenia naszego pomocnika, który w bardzo przystępny sposób pokazuje nam jak zacząć opiekować się naszym gospodarstwem
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Główną walutą w grze są dolary które pozwalają nam rozbudowywać nasze gospodarstwo. Każde pole, budynek, dekoracja, powiększenie gospodarstwa wszystko to kosztuje określoną ilość pieniędzy. Początkowe budynki i pola pozwalają rozwijać się w miarę sprawnie, ale co oczywiste już wkrótce okaże się że mamy za mało miejsca na nowe budynki, pola, ogrody itd. Mamy sporo decyzji do podjęcia co będziemy sadzili na polach, co będziemy wytwarzali w młynie, jakie zwierzęta na początku chcemy zacząć hodować. Wszystko jest ze sobą ściśle powiązane, gdyż sadząc kukurydzę na polach po zebraniu jej, mielimy ją w młynie na karmę dla kur, aby następnie w kurniku karmić kury. Co oczywiste dzięki temu "wyprodukujemy" w nim jajka będące końcowym produktem tego krótkiego łańcucha. Jajka możemy sprzedać z zyskiem
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
co widać na powyższym obrazku. Tak naprawdę każdy towar który wyprodukujemy lub kupimy możemy sprzedać czy to z zyskiem czy bez. Jak widać towarów jest dużo więcej, a im więcej wyprodukujemy i zbudujemy budynków tym większe zyski osiągniemy i tym większe będzie nasze gospodarstwo. Jak wszystkie tego typu gry nie musimy przy niej spędzać każdej wolnej godziny, gdyż gra toczy się pomimo tego czy jesteśmy zalogowani czy nie. Jednak zebrane plony, wyhodowane zwierzęta same się "nie zbiorą" i trzeba na nie kliknąć, więc jeśli chcemy szybko się rozwijać to będziemy musieli się częściej logować, wybór należy do nas. Ze swojej strony dodam że gra bardzo wciąga i nie wiadomo kiedy mijają kolejne godziny i nie mówcie że nie ostrzegałem.
Polecam bardzo tą grę i zaznaczam że omówiłem tylko mały wycinek tej gry gdyż poza tą jedną farmą dochodzą kolejne w późniejszym okresie gry, a na kolejnych farmach, są zupełnie inne produkty i inne wymagania, a jak się ma 4 farmy to jest co klikać, że nie wspomnę tu o sojuszach z innymi graczami, które jeszcze bardziej komplikują sprawę i zwiększają przyjemność z gry. Dla mnie ta gra to 10/10.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez rhcorvin

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
7

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
8

Bananki najlepsza strona

Video Bananusiek050609
9

Lego Marvel's Avengers - to samo dobre Lego.

Recenzja Kubsoon243
10

SAO's Legend SAO's Legend szczera opinia

Recenzja Qitria
Chat