Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 1400 0
18.01.2018

Czy płacenie jest równoważnikiem zwycięstwa?

W dzisiejszym świecie jesteśmy bombardowani z każdej strony wszelkimi mikrotransakcjami i niestety można to już uznać za nieodłączny element większości gier przeglądarkowych. Jednakże najczęstsze pytanie, które rodzi się w głowie każdego z nas - graczy - to nie fakt, czy w jakiejś grze są mikropłatności, lecz to, czy możemy grać i wygrywać nie dokonując ich. Czy faktycznie jest to możliwe? Dziś zajmiemy się grą ''Bleach Online", która na rynku jest dostępna już dłuższy czas. Wystarczy spojrzeć na ilość serwerów gry - od razu wiadomo jaki tryb rozgrywki stoi przed nami otworem. Gra, w której podczas niepowodzenia możemy spokojnie zmienić serwer i rozpocząć przygodę od nowa, zyskując kolejną szansę na poprawienie swoich wyników i osiągnięć. Świat ciągłej walki i poznawania nowych, ciekawych trybów gry, oraz niezliczonej ilości eventów. Jednak czy można się w nim odnaleźć bez płacenia?
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Osobiście zacząłem swoje potyczki w grze ''Bleach Online" kilka lat wstecz, gdy na każdym serwerze pojawiała się całe multum ludzi. Dziś aktywność jest mniejsza, ale rozgrywka nabrała coraz większego rozpędu za sprawą coraz większych udogodnień startowych dla graczy. Powracając do sedna - wygrana jest możliwa, wszystko zależy od nas, naszego zaangażowania i faktycznych informacji. Każda jedna gra wymaga od nas poświęcenia czasu na poznanie jej mechaniki, najlepszych rozwiązań i opcji, które przysparzają ogromne korzyści - tak jest i tutaj. Płacenie nie jest równoznaczne z wygraną, chyba, że ktoś zachowuje się jakby był synem Billa Gates'a i jest w stanie wpłacić kilkanaście tysięcy złoty - jednak warto dodać iż dziś takie osoby zdarzają się naprawdę bardzo rzadko, a w dawniejszych czasach pojawiały się głównie ze względu na lekką ''furtkę" w systemie płatności, która zresztą jest już od dawna solidnie załatana. A więc wracając do naszego pytania - nie trzeba wiele. Gra oferuje wiele opcji rozwoju - można stać się potęgą odpowiednio przydzielając przedmioty na towarzyszy, dobierając do nich najlepsze z możliwych opcji, ulepszając oraz umieszczając odpowiednie kamienie. Kolejną sprawą jest dobry wybór frakcji, który pozwoli nam na wykonywanie eventów - nie warto jest wybierać frakcji ze względu na nagrodę, gdyż korzyści w przyszłości będą znacząco różne, zwłaszcza, gdy mówimy o najmniej licznej frakcji. Druga rzecz - klan/gildia/stowarzyszenie - każdy używa innej nazwy, więc i ja posłużę się kilkoma. Co do samego zrzeszenia graczy jakim jest klan, jeśli wybierzemy mądrze możemy czerpać z tego ogromne korzyści i w przeciągu paru pierwszych dni wznieść się mocno nad płacących graczy, nawet jeśli sami nie wpłaciliśmy ani grosza. W wielu przypadkach o naszym rozwoju i dominacji może decydować szczęście. W jaki konkretny sposób?
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Traf szczęścia niewątpliwie będzie nam potrzebny przy graniu w Janken - czyli papier, kamień, nożyce. O ile będziemy nam dopisze, będziemy w stanie szybko zdobyć interesujących partnerów, którzy niewątpliwie odgrywają istotną rolę w drodze na szczyt. Ponadto kolejnym aspektem, który wymaga szczęścia jest poziom reiatsu, a konkretnie fakt, jak często uda nam się zdobyć tak zwane trafienie krytyczne, które uzupełnia znacząco brakujące doświadczenie. Kolejną istotną rada dotyczy kuponów - a konkretnie to iż nie warto jest wydawać ich na samym początku. Odczekajcie parę dni, uzbierajcie ich odpowiednią ilość a znajdziecie mnóstwo zastosowań - chociażby w opcji zakupu kamieni przez rynek, na którym walutę pełnią kupony. Pamiętajcie również o odebraniu wszelkich startowych nagród - kod znajdziecie pod zakładką ''GIFT" na stronie głównej.
Podsumowując, o ile poświęcisz odpowiednią ilość czasu, zdobędziesz odpowiednią wiedzę i zdolności doboru partnerów, statystyk oraz innych istotnych rzeczy, jesteś w stanie osiągnąć wszystko. Płacenie nie zawsze jest przepaścią pomiędzy graczami, o ile istnieje między wami różnica w aktywności oraz tym jak potraficie obrócić grę na swoją korzyść. Na sam koniec chciałbym dodać iż nie jest to puste pisanie bzdur, na początkach ''Bleach Online", gdy na każdym serwerze były setki, a nawet tysiące ludzi, osiągałem 1-3 miejsce w rankingu bez płacenia nawet złotówki. Jak to możliwe? Wiedziałem co mam robić, wybierałem odpowiedni klan i korzystałem z otrzymywanych nagród w najlepszy sposób. Skoro ja mogłem zrobić to wtedy, czy wy nie będziecie w stanie tego zrobić teraz? Przy odrobinie chęci nic nie stoi na przeszkodzie by osiągnąć znacznie lepsze wyniki niż ja, oraz by zyskać satysfakcję wygrania z osobami, które muszą podpierać się o wpłacanie pieniędzy, by ułatwić sobie rozgrywkę. Gra bez płacenia jest możliwa, frajda również. Mam nadzieję iż moja recenzja może być dla was przydatna.
Pozdrawiam,
HollowLun.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hollowlun

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Battlerite - biedniejsza wersja League of Legends?

Recenzja toya_xd
2

Playerunknown's Battlegrounds - wszystko o pojazdach! [PUBG]

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
3

CSGO Prime (B2P) Jak wymieniać się z botami, aby zarobić?

Poradnik JestemKacper
4

Star Stable Star Stable Online - Recenzja

Recenzja Emma78523
5

Minecraft Recenzja gry minecraft 27.03.2024

Recenzja xd_elo
6

Ciekawostki z gry grand theft auto san andreas

Tutorial BLAZEJ1
7

Royal Quest Royal Quest - Podstawowe informacje

Poradnik Limak44
8

Star Stable Trenowanie koni, czyli gdzie co i jak

Poradnik MajeczkaMajuniaMajusia
9

Fifa 17 - Najlepsze składy do 20 tysięcy dla początkujących graczy w FUT

Poradnik Quba
10

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
Chat