Jak to działa
3.0 1 527 0
08.02.2022

Recenzja z gry Brawl Stars

Cześć moi przyjaciele, dzisiaj opowiem wam o moich doświadczeniach z Brawl Stars: wcześniej była to dość popularna gra, dostępna jest ładna grafika i polecane dla nas efekty specjalne używane przez postacie w grze. Wyciągaj poszukiwaczy przygód ze skrzynek i ulepszaj punkty mocy w grze, aby zwiększyć liczbę monet. Platforma, która ma wzrosnąć do legendarnej platformy oraz wydajności i korupcji klasyków. Lubię bawić się z moim wytrwałym bratem, uczę wytrwać w zachowaniu w bójce dla naszych pucharków. Mam 30.000 pucharów i gram 4 lata z moją taniością i pasją poświęciłem się i skupiłem na tej grze. gra jest dostępna na Androida Ios można też grać na komputerze dzięki emulatorowi nox lub bluestack 4 ale polecam na telefon nie mam wątpliwości co do Brawl Starsa wszystko fajnie tylko zeby mogło być więcej postaci może dodadzą je w nowych aktualizacjach do karnetu zadymiarza za punkty, na które trzeba zasłóżyć ciężką pracą i wielkim wysiłkiem.

Aktualizacje, nowe ciekawostki w sklepach pozwalają wzmocnić swoje postacie. Zbieraj klejnoty, aby wymienić je na skórki lub mega skrzynie, moim zdaniem ta gra ma coś, czego nigdy nie doświadczyłem w innych grach supercella, więc bardzo polecam tę fantastyczną grę HIT, a nie KIT. Zagraj w pierwszy mecz, a zobaczysz efekty świetnego designu i wręcz ambitnego rytmu poetyckiej nuty firmy Supercella.. W mojej klasie w to gra dużo osób są tym zafascynowani na plusa. Gracze proszę też zebyście nie grali zbyt długo ponieważ to szkodzi na wzrok i nie grajcie nocą bo trzeba spać, oczy muszą odpocząć od tego. Ale tak w ogóle to ta gra mi umiliła dużo czasu polecił mi ją kolega i teraz ja chcę was zafascynować. Moje porady Jonsera czyli zawsze podczas rozgrywki używaj super ataku na wrogu to zwiększy szanse na podjum twojego zadymiarza na danej mapce. Zawsze celuj w obiekt zainteresowania, kieruj się jego preferencjami i skup się na rozgrywce dowolnej mapki uwarzając na wroga.

To może cię zainteresować. Zaletą gry jest to, że jest online i możesz grać ze znajomymi w różnych trybach: SOLO, DUO, ZBIORY KLEJNOTÓW ZADYMA. Solo przeciwko 10 graczom, każdy z wygraną, musisz walczyć o 4 miejsce lub wygrać, aby wygrać. Duo - to tryb gry z przyjaciółmi czterech drużyn, za wygraną gracz otrzymuje nagrodę w postaci pomocniczych, żetonów, punktów mocy. Zbiory klejnotów - twój awanturnik musi zebrać klejnoty podczas meczu, 10 wygrywa w 15 sekund, gdy drużyna cię wspiera. Zadyma - musisz trafić w cel silną strzałą 2 gole do bramki wygrana-wygrana dla Ciebie, A dzięki nim zbierasz pucharki i dostajesz super nagrody przydatne do wykorzystania, Zacznij grę już teraz pokonuj wrogów wykaż się profesjonalną rozgrywką, do wyboru jest ponad 50 postaci do odblokowania o różnych talentach. Mam nadzieję, że zainteresowała cię moja recenzja i pomocne poradniki Zachęcam wszystkich fanów gier akcji do grania i dobrej zabawy.

3.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Jonesr

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
3

MovieStarPlanet MSP Moja opinia o Msp- co o nim uważam i jakie plusy i minusy w nim widzę

Recenzja *_Luna_*
4

3 najlepsze gry bijatyki

Poradnik Jakacz
5

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
6

MovieStarPlanet MSP TUTORIAL MSP- zarabianie starcoinsów, dostanie darmowego vipa i robienie Awards

Poradnik bibi.bananek
7

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
8

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zarobić starcoins i fame na MSP.

Poradnik bananoowiec
10

Recenzja gry Dying Light 2.

Recenzja ThePaZzI
Chat