Jak to działa
0.0 0 446 0
22.08.2017

Call of Duty: WWII - co wiemy już na pewno na temat gry.

* Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*

Call of Duty: WWII- jest to kolejna odsłona wspaniałej, jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów którą stworzeniem zajęło się studio Sledgehammer Games. Lecz przejdźmy do samej gry, a bardziej do fabuły, potem mechaniki, ciekawostek, daty premiery itp.
Kolejna część mówiąc fachowo COD'a oferuje nam standardowo kampanie dla pojedynczego gracza, multiplayer oraz ryzykowny krok czyli wcielenie nowego,popularnego trybu jakim jest Zombie. Przejdźmy teraz do fabuły.
Sam tytuł wskazuje że cała akcja będzie się działa w czasach trwania WW II czyli historycznie (1939-1945) a fabularnie od 1944 kiedy to Amerykanie postanowili zaatakować Rzesze od drugiej strony czyli utworzyć II Front w Normandii. Dobra teraz coś o fabule. :)
W trakcie fabularnej kampanii gracze będą mogli śledzić losy niewielkiego oddziału wchodzącego w skład słynnej 1 Dywizji Piechoty (ang. Big Red One,czyli Wielka Czerwona Jedynka) do której wstąpił Daniels,,Red''- młody żołnierz z USA a dokładnie z Teksasu. W grze będą występować wiele perypetii między członkami załogi, kłótnie, współprace, wiele płaczu, tak jak to bywa na wojnie a szczególnie w małej drużynie jaką jest Wielka Czerwona Jedynka. Oczywiście oprócz naszej drużynie i przeciwnika jakim jest oczywiście III Rzesza są francuski ruch oporu co sprawi że misje staną się ciekawe, ponieważ czasami z opresji to właśnie oni nas wyprowadzą. Dzięki temu będziemy im winni przysługę. Lecz to tylko tak na marginesie. Czasami zdarzy się nam walczyć ramię w ramię z brytyjskimi wojskami co jest naturalnie ponieważ front idzie z zachodu na wschód.
W grze będziemy mogli uczestniczyć w takich wydarzeniach,bitwach jak:
-lądowanie w Normandii.
-ofensywa w Ardenach ( polecam film wojenny pt: ,,Bitwa o Ardeny (1965)".
-spektakularne wyzwolenie Paryża .
-wreszcie marsz na Berlin.
Przejdźmy teraz tok główny tego artykułu na mechanikę gry.
Oczywiście wszystko dzieje się z perspektywy pierwszej osoby (FPP)
Podczas samych zabaw będziemy toczyć krwawe boje w różnorodnych sceneriach- od gęstych lasów,przez uliczki francuskich, belgijskich miast, aż do tych spektakularnych bitew na masową skalę. Podsumowując ten artykuł uważam że COD WW II będzie jedną z lepszych produkcji, ponieważ w końcu gracze doczekali się upragnionej gry pierwszoosobowej, o pięknej grafice, nowej mechanice gry, oprawie muzycznej a co szczególnie na temat WW II co jest największym plusem tej gry. Na rynku mam już WW I a teraz nadszedł czas na WW II więc przygotujcie sprzęt bo gra zapowiada się fantastycznie. Pozdrawiam :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
7

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
8

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
9

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
10

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
Discord