Jak to działa
Przejdź do gry Call of War
Call of War
1.0 1 5113 0
08.06.2017

Jak szybko rozwijać jednostki

Podstwową strategią jest rozwinięcie jednostek oraz ulepszenie ich w ,, Menu Badania''.
Najlepszym sposobem jest ulepszenie piechoty oraz czołgów które odgrywają tu najważniejszą rolę. Trzecią i ostatnią najopłacalniejszą jednostką są samoloty (myśliwce i bombowce taktyczne). Można ich używać przed zaatakowaniem jednostek naziemnych gdyż mogą bardzo pomuc w zmniejszeniu siły wroga zanim zaatakują inne twoje jednostki. Jeśli chodzi o samoloty trzeba uważać na wrogie działa przeciw lotnicze gdyż też są dobrymi jednostkami. Oprócz wyżej wymienionych jednostek są jeszcze jednostki SPECJALNE. są to najlepsze jednostki, na przykład: Rakiety albo komandosi lub nawet Bomby atomowe^^. Niestety nie są opłacalne gdyż można je odblokować dopiero po 8 dniu. Szególnie rakiety polecam gdyż są najskuteczniejszymi jednostkami do walk z wrogimi czołgami. Oprócz jednostkami naziemnymi i powietrznymi możemy także operować jednostami MORSKIMI. Przydają sie najbardziej do eskortowania jednostek przez ocean lub nawet bombardowania prowincji blisko morza.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ja tu troche trochę zamieszania zrobiłem ale jasno widać: czołgi dobre na wszystko ;)
Moi sojusznicy także używają czołgów oraz piechoty które im poleciłem.
Aby przyspieszyć tworzenie jednostek należy budować oraz ulepszać KOMPLEKSY PRZEMYSŁOWE Oraz INFRASTRUKTURY aby budować coraz to lepsze czołgi. Warto również pobudować co pewne prowincje LOTNISKA aby mieć większy zasięg dla samolotów. Aby lepiej się chronić należy zbudować fortyfikację które skutecznie pomogą przed atakami od strony wroga. Przypominam badania są najważniejsze! Bez nich długo na froncie ze zwykłymi piechociarzami nie przetrwacie. Ale uwaga na zasoby które się zużywają. aby je zdobywać w większych ilościach należy atakować prowincje tylko wrogów gdzie jest jeden z 5 zasobów. Tymi zasobami są: 1. Pożywienie pomocne do karmienia piechoty 2. Towary do ulepszania konstrukcji i tworzenia jednostek 3. Metal do produkcji budowli i czołgów 4. Ropa do utrzymywania czołgów i wszelkich pojazdów mechanicznych i 5. Rzadkie materiały używane do badań.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na początku warto wydać ZŁOTO na szybsze skończenie badania gdyż im szybciej zaczniesz tym szybciej wygrasz :D. W grze chodzi o to żeby przejąć prowincje które są naj bardziej bogate w "punkty". Te punkty są potrzebne do wygrania gry. Najlepiej jest stworzyć koalicję i dodać do niej dobrze grających ludzi oraz często aktywnych gdyż to bardzo pomoże na początku. Oprócz koalicji możesz zostać członkiem lub nawet liderem SOJUSZU. Mój sojusz to: Wolna Rzeczpospolita Polska. kto chętny zapraszam :)


Ogólnie polecam tę gre bo poznałem ją zanim zrobiłem konto na banankach. Podoba mi się w niej to że jest o II wojnie światowej a ostatnio zainteresowałem się wojnami. Podoba mi się również to że można zawrzeć tam nowej przyjaźnie oraz sojusze z którymi można podbić świat. Dziękuje za uwagę i życzę sukcesów w grach ;D.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arcani

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
2

CSGO Prime (B2P) Heroic - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

Kings and Legends Karma na midzie - utility mage.

Poradnik evengace
4

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
5

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
6

Roblox Podranik do Build a boat for a Treasure

Poradnik Dziadek_Wiesia
7

Ciekawostki z gry Assassin's Creed IV Blag Flag

Poradnik Mikros06
8

Aion Aion - Wszystko i nic o klasach postaci

Poradnik Aeno
9

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
10

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć SC i fame?

Poradnik ishmael
Chat