Jak to działa
Przejdź do gry Call of War
Call of War
1.0 1 3886 0
08.06.2017

Jak szybko rozwijać jednostki

Podstwową strategią jest rozwinięcie jednostek oraz ulepszenie ich w ,, Menu Badania''.
Najlepszym sposobem jest ulepszenie piechoty oraz czołgów które odgrywają tu najważniejszą rolę. Trzecią i ostatnią najopłacalniejszą jednostką są samoloty (myśliwce i bombowce taktyczne). Można ich używać przed zaatakowaniem jednostek naziemnych gdyż mogą bardzo pomuc w zmniejszeniu siły wroga zanim zaatakują inne twoje jednostki. Jeśli chodzi o samoloty trzeba uważać na wrogie działa przeciw lotnicze gdyż też są dobrymi jednostkami. Oprócz wyżej wymienionych jednostek są jeszcze jednostki SPECJALNE. są to najlepsze jednostki, na przykład: Rakiety albo komandosi lub nawet Bomby atomowe^^. Niestety nie są opłacalne gdyż można je odblokować dopiero po 8 dniu. Szególnie rakiety polecam gdyż są najskuteczniejszymi jednostkami do walk z wrogimi czołgami. Oprócz jednostkami naziemnymi i powietrznymi możemy także operować jednostami MORSKIMI. Przydają sie najbardziej do eskortowania jednostek przez ocean lub nawet bombardowania prowincji blisko morza.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Ja tu troche trochę zamieszania zrobiłem ale jasno widać: czołgi dobre na wszystko ;)
Moi sojusznicy także używają czołgów oraz piechoty które im poleciłem.
Aby przyspieszyć tworzenie jednostek należy budować oraz ulepszać KOMPLEKSY PRZEMYSŁOWE Oraz INFRASTRUKTURY aby budować coraz to lepsze czołgi. Warto również pobudować co pewne prowincje LOTNISKA aby mieć większy zasięg dla samolotów. Aby lepiej się chronić należy zbudować fortyfikację które skutecznie pomogą przed atakami od strony wroga. Przypominam badania są najważniejsze! Bez nich długo na froncie ze zwykłymi piechociarzami nie przetrwacie. Ale uwaga na zasoby które się zużywają. aby je zdobywać w większych ilościach należy atakować prowincje tylko wrogów gdzie jest jeden z 5 zasobów. Tymi zasobami są: 1. Pożywienie pomocne do karmienia piechoty 2. Towary do ulepszania konstrukcji i tworzenia jednostek 3. Metal do produkcji budowli i czołgów 4. Ropa do utrzymywania czołgów i wszelkich pojazdów mechanicznych i 5. Rzadkie materiały używane do badań.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na początku warto wydać ZŁOTO na szybsze skończenie badania gdyż im szybciej zaczniesz tym szybciej wygrasz :D. W grze chodzi o to żeby przejąć prowincje które są naj bardziej bogate w "punkty". Te punkty są potrzebne do wygrania gry. Najlepiej jest stworzyć koalicję i dodać do niej dobrze grających ludzi oraz często aktywnych gdyż to bardzo pomoże na początku. Oprócz koalicji możesz zostać członkiem lub nawet liderem SOJUSZU. Mój sojusz to: Wolna Rzeczpospolita Polska. kto chętny zapraszam :)


Ogólnie polecam tę gre bo poznałem ją zanim zrobiłem konto na banankach. Podoba mi się w niej to że jest o II wojnie światowej a ostatnio zainteresowałem się wojnami. Podoba mi się również to że można zawrzeć tam nowej przyjaźnie oraz sojusze z którymi można podbić świat. Dziękuje za uwagę i życzę sukcesów w grach ;D.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arcani

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
3

Jeden strzał, jeden trup. Sniper: Ghost Warrior 2

Recenzja Tybero
4

Roblox Top 5 Najlepszych Symulatorów na Robloxie

Poradnik Mivi51
5

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
6

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
7

League of Legends AHRI Lisica o Dziewięciu Ogonach - PORADNIK

Poradnik JOORDAN1702
8

SAO's Legend Śmiertelna Rozgrywka

Recenzja szeremere
9

MovieStarPlanet MSP Jak dobrze zarabiać na filmach? -sposoby tworzenia.

Poradnik cer
10

#2 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
Chat