Jak to działa
5.0 0 372 0
16.09.2018

Co możemy zobaczyć w prawdziwym Gothic 4 ?

Osoby, które regularnie oglądają transmisje na żywo u Piranha Bytes, wiedzą, że kilka miesięcy temu rozniosła się wieść o tym, że myślą o stworzeniu kolejnego Gothic'a. A co możemy nim zobaczyć ? Myślę, że Piranha Bytes choć jeszcze nie myślą nad jego scenariuszem to mają niezwykłą okazje do wykazania się. Sami pomyślcie, gdyby popatrzeć na Gothic 3 to jedną z rzeczy mogła by być zwiedzenie nieznanych krain z Xardasem. Nic o nich nie wiemy, więc ta kreatywna firma ma do tego dobrą okazję by pokazać nam to. Moim zdaniem to byłby najlepszy wybór Piranha Bytes. Oczywiście mogli by też zaryzykować i zrobić zupełnie nową historię z zupełnie nowymi postaciami i w innym miejscu. Mogli wymyślić nowe miejsce, które jest oddalone od Myrtany lub Khorinis. To było by wielkie ryzyko z ich strony i szczerze wątpię, aby coś takiego zrobić.
Również jedną z ciekawszych pomysłów na Gothic 4 jest pokazanie zrobienie prequel'a pierwszej części Gothic. Jest to bardzo ciekawy pomysł, bo chyba każdy by chciał wiedzieć, dlaczego nasz bezimienny bohater trafił do kolonii karnej. I być może wtedy się dowiemy jak bezi ma na imię :). Pojawiały się również pomysły na to aby nasz bezimienny bohater powrócił do Khorinis i rozwiązał tam nowe problemy z orkami bądź z czymś innym. Ciekawym pomysłem było również opowiedzenie historii jednej z przyjaciół beziego. Są to postacie lubiane przez graczy więc nikt nie powinien mieć nic przeciwko tego, i mogło by również zaspokoić ciekawość graczy, którzy też myślą nad ich przeszłością. Na przykład dlaczego Milten trafił do koloni karnej i od tak sobie został magiem ognia?
Oczywiście pomysłów jest wiele i będzie ich co raz więcej, jednak nie ujrzymy tej gry zbyt szybko, bo nie dość, że Piranha Bytes pracuje nad Elxem 2 to jeszcze będą musieli znaleźć wydawców, producentów i jakieś dofinansowanie, bo od tak nie zdobędą pieniędzy na stworzenie kolejnej części legendarnej serii. Na chwilę obecną możemy tylko marzyć o Gothic 4, bo stworzenie takiej gry potrzeba również dużo czasu. Myślę, że będą chcieli ją nie co unowocześnić tę grę, aby nie wyróżniała od reszty gier na te czasy, więc na pewno zrobią jakąś piękną grafikę (oby nie jak w Gothic 3) i dodać funkcje, które pasują na te czasy. Ja osobiście czekam na tę grę i rozmyślam sobie jak będzie ona wyglądać. Jeśli macie jakieś pomysły na Gothic 4 to napiszcie je pod tym artykule. Dziękuje za przeczytanie artykułu.
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Mikros06

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
2

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
3

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
4

World of Tanks Porady dla początkujących na World of Tanks

Poradnik Hiro0
5

CSGO Prime (B2P) Recenzja Gry Counter Strike Global Offensive CS:GO

Recenzja Diana07
6

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
7

NosTale co ta gra w sobie ma?

Recenzja wegorz08
8

Howrse POCZUJ SIĘ JAK WŁAŚNICIEL STADNINY

Recenzja Ravvis123
9

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
10

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
Chat