Jak to działa
Przejdź do gry Crossfire
Crossfire
5.0 1 1160 0
28.01.2018

Crossfire -wprowadzenie

Witam chciałbym tutaj wprowadzić was w klimat crossfire. Crossfire na początku swojego istnienia przypominała Counter strike. Też mieliśmy zamachy bombowe , każdy na każdego taki cs pod inna nazwą jednak broń mieliśmy kupowana za walute którą zdobywaliśmy grając na mapach na początku gry na nowym koncie mieliśmy m16 które było dość słabą bronią pistoletu tez nie mieliśmy ponieważ żeby mieć broń musieliśmy wbijać lvl i broń też kosztowała sporo więc zdobywanie broni było dość mozolne w tej grze. Rangi leciały a kasy zawsze brakowało sam pistolet kosztował sporo. Oczywiście po zabiciu wroga wypadała z niego główna broń to na początku gry było jedyną możliwością użycia innej broni niż podstawowe m-16. W tej grze możemy testować swoją broń na strzelnicy jest to dobry sposób na test dość ciekawe rozwiązanie powinno być w każdej takiej grze..
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Obecnie w grze posiadamy około 20 trybów gry. Które umilają rozgrywkę jest to po prostu rozbudowana gra pod różne tryby.
Search & Destroy - podładanie bomby na punkt A lub B gra turowa jak w cs
Free for all- Każdy na każdego tutaj nie mamy drużyny każdy na siebie strzelasz do każdego kogo zobaczysz
Mutant mod - tutaj mamy grę polegająca na tym że po rozpoczęciu gry jeden lub kilku graczy zostaje zmutowanych i oczywiście muszą latać za przeciwnikami i ich mutować jest to dość ciekawy tryb na który najlepiej jest brać m60 ponieważ rozwałka gwarantowana gra składała się z kilkunastu rund nie ważne kto wygrał przeważnie mutanty ale satysfakcja była gwarantowana
Hero mutant mod - coś podobnego do wcześniejszego trybu ale tutaj pod koniec jeden z niezainfekowanych stawał się herosem dostawał wzmocnienia...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Xmutant mod w tym trybie to mutantów było kilka typów każdy miał inne zdolności zależnie od zainfekowanych przez siebie innych graczy główny mutant miał różne umiejętności dzięki którym mógł widzieć przeciwników.

Tryby z mutantami sprawiały wiele frajdy ponieważ grając trzeba było się chować w jakimś ciasnym miejscu najlepiej we wszystkich niezainfekowanych i strzelać cały czas w nadchodzące mutanty ponieważ strzelając w nie odpychaliśmy ich od siebie nie dając się zainfekować.
Potem doszły tryby zombie mod w którym na mapie respiła się jakaś ilość stworów które musieliśmy zlikwidować i oczywiście co każdą runde coraz mocniejsze w tym trybie mogliśmy zginąć 3 albo 5 razy mieliśmy do czynienia z bosami które przeważnie po trafieniu nas swoim skilem zabijały nas na strzała.. także jak widać po tych trybach które przedstawiłem gra zmieniła swoje wskazanie z kopii csa zrobiła się dość niespotykana gra w którą zachęcam zagrać ,ale oczywiście grafika na te czasy już tak nie ucieszy.
Pozdrawiam i zachęcam pograć mutant mody.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sarakiell

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
3

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
4

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
5

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
6

Super Mario World - ciekawostki

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
7

Hero Zero Czy warto zagrać ? Osobiste odczucia.

Recenzja MatixKrak
8

League of Legends Poradnik Mordekaiser

Poradnik Rogaczovv
9

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved Recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

Elsword Online Elsword Online - Początki

Poradnik Asayake
Chat