Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
4.5 2 324 0
12.03.2020

Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Witam was, z tej strony Michalstars. W dzisiejszym artykule będę recenzował grę pt. " Crossout ".

Dziekuję za zainteresowanie i miłego czytania


Z samego początku chciałbym powiedzieć, że sam dużo grałem w Crossout'a, nie dlatego, że chciałem zdobywać bananki, czy coś, tylko spodobała mi się ta gra, sama z siebie. Dobrze więc do rzeczy.

Crossout to wieloplatformowa gra multiplayer oparta na świecie postapo, rodem z Mad Max'a czy Rage'a.

Gra jest studia Gaijin Entertainment, zaś producentem jest Targem, Platformy, na których możemy grać w Crossout'a to:

PC, PS4 i XONE. Grę rozpoczynamy filmikiem, w którym my ( mechanik ) tworzy swój pojazd. Po filmiku zaczynamy grę podstawowym samochodem. Niestety nic nie możemy zrobić prócz zaczęcia bitwy. Po skończonej bitwie możemy udać się do garażu i zbudować swoją maszynę zagłady, którą będziemy rozwalać innych graczy. Jest dość dużo różnych Blueprint'ów, czyli planów, dzięki którym możemy wybrać sobie już stworzony samochód i go podtuningować.

Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj

Jest również kilka trybów m.in. Rajdy, w których wcielamy się w obrońców i musimy uruchomić generator, a następnie ( w zależności od rajdu ) chronić ciężarówkę lub stację badawczą ( czyli jakiś zaśmierdły kontener :D ), Awakening, który jest trybem fabularnym. Również tam korzystamy ze swojego pojazdu. A podstawowym trybem jest tzw. " Take A Scrap Metal " ( na pol. " Zbieraj Części Metalowe " ), w którym jest 20 graczy, 2 drużyny po 10 osób, i która drużyna wygra zależy od 2 rzeczy:

- Pierwszą istotną rzeczą jest wyeliminowanie przeciwnej drużyny

- Zaś drugą jest zdobycie punktu neutralnego ( Zawsze jest to punkt A ), lub bazy przeciwnika ( zależy, bo może być A lub B ).

Pojazdów jest dużo m.in. Viper - zwinny, zwrotny i szybki i automatycznie ma słabą broń i mało wytrzymałości. Jeżeli chodzi o wytrzymałość. Wytrzymałość jest zależna od uzbrojenia pojazdu, np. dołożymy sobie dużo armora, pojazd będzie mocniejszy, ale z automatu cięższy, wolniejszy i mniej zwrotny

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj

Dlatego też nie zawsze warto robić tzw. " Byka ", który ma dużo armora, bo armor to nie wszystko. Liczą się umiejętności gracza. Nawet słabym samochodem można dużo zrobić.

Masa, też ciekawa sprawa. Masa w tej grze jest bardzo realistyczna. Im większa masa pojazdu tym pojazd cięższy i mniej zwrotny.

Fizyka i Model Zniszczeń, Ahhh, jedna i najbardziej potrzebna rzecz w tej grze. Fizyka w tej grze jest bardzo realistyczna, ale czasami zachowuje się dość sztucznie ( w końcu jest to gra z 2017 roku ). Model Zniszczeń, najlepsza rzecz. Model zniszczeń w tej grze jest bardzo realistyczny, jedyne co mi się nie spodobało to to, że jak zniszczy się pojazd wroga, albo ktoś nas zniszczy, to samochód znika, nie zostaje wrak, ale i tak jest to najlepsza rzecz w tej grze :D

Szczerze? Gra jest godna polecenia, chętnie w nią dużo grałem i będę grał dalej. Serdecznie was zapraszam do wspólniej gry, mój nick w grze to ( chyba wiadomo :D ) Michalstars. Dziękuję za uwagę. Jeśli się spodobało napisz w komentarzu i jeszcze raz serdecznie zapraszam do wspólniej gry


Artykuł pisał : Michalstars w dniu 12.03.2020


4.5 (głosów: 2)
Art napisany przez Michalstars

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Among Us - podstawy podstaw.

Tutorial Neredis Vay
2

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
3

MovieStarPlanet MSP Opis MovieStarPlanet!

Poradnik WiktoriaBananek!
4

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
5

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
6

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - krótka recenzja

Recenzja wzarek
7

"Life is strange" - Życie jest dziwne. (UWAGA RECENZJA MOŻE ZAWIERAĆ SPOILERY)

Recenzja KotKaro
8

Overwatch - poradnik dla początkującego Żniwiarza

Poradnik Porarzo
9

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
10

Forge of Empires Zaopatrzenie. Do czego służy i jak je zdobyć.

Poradnik Banankowiec2453
Chat