Jak to działa
5.0 1 3392 0
07.07.2017

[CS 1.6] Podstawowe mapy counter strike 1.6 [TOP 3] (Część 1/3)

1. aim_headshot

Jak sama nazwa mapy wskazuję że na tej mapie gracze strzelają do siebie żeby trafić strzał w głowę (Headshot).
Na tej mapie graczę mogą wybierać pomiędzy bronią Maverick M4A1 i CV-47. Dla tych graczy, którzy odważą się biegać na otwartej przestrzeni, mapa daje im szansę wyposażyć się w Kevlar i pistolet maszynowy znajdujący się pomiędzy dwoma strefami odradzania. Karabiny snajperskie AWP Magnum są umieszczone po obu stronach, a te śmiertelne bronie mogą być wykorzystywane przez tych, którzy wolą być niewidzialni, a nie jak Rambo! Mapa ta jest idealna do małej rozgrywki w sieci LAN i jest idealnym miejscem do testowania umiejętności w odniesieniu do (Headshots) strzałów w głowę. Każdy przeciwnik jednak używa skrzynek jako osłon i nie potrzebnie bo przez skrzynki kule przechodzą, więc gracze najczęściej giną.
2. aa_dima

Mapa Dima może być uważana za oryginalną mapę wojen klanów.
Począwszy od karabinów do karabinów snajperskich ta mapa ma broń dla każdego gracza! Na tej mapie granaty mogą być użyte do wywołania wybuchowej krawędzi gry i eksterminacji grupy przeciwników w ciągu ułamka sekundy. Drużyna Terrorystów maja
określoną strukturę na ich stronie odradzania, która pozwala im na widok z lotu ptaka na całą mapę. Nie wolno jednak wykluczyć Antyterrorystów, którzy mają niewielki otwór w ścianie, który pomaga przeciwstawić się korzyściom wysokości terroryzmu. Jedynym problemem na mapie byłby bug wodny, który pozwala Terrorystom przedostać się na całą mapę poprzez wodę, pozostając niewidzialnymi dla Antyterrorystów. Jednakże każdy profesjonalny gracz wie o tym bugu i też z niego korzysta ale może też użyć go przeciw Terrorystom.
3. de_aztec

Ta mapa jest wirtualnym remakem środkowoamerykańskiego archeologicznego miejsca. Na środku mapy azteckiej ziemi pogrzebowej można zobaczyć szkielety starożytnych ludzi, których tam pochowano. Aby dodać do przerażającej atmosfery czegoś więcej mamy nieustający deszcz! Teraz wracając do gry, głównym celem Terrorystów jest wysadzenie całego stanowiska archeologicznego! Potężne C4 wydaje się być ich bronią masowego rażenia. Antyterroryści nie pozwolą na to i będą walczyć z zamiarem rozproszenia bomby! Ta mapa ma dwa miejsca podkładania bomby i przeznaczona jest dla dużej liczby graczy. Ale jest tu też dużo miejsc snajperskich takich jak resp CT czy TT. Dla początkujących graczy, którzy jeszcze nie grali na tej mapie polecam żeby najpierw potrenowali zagrać na tej mapie na botach trybu normalnego ponieważ ta mapa przeznaczona jest tylko dla graczy zaawansowanych.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Shadow YouTube

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Nasus runy.

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Alistar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Fortnite Fortnite: Sezon 13 - karnet bojowy

Recenzja Filiq343
4

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
5

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
7

Bardzo dobre gry GTA 5, Hurtworld

Recenzja Masii
8

Crossout [Crossout] Apokaliptyczna demolka.

Recenzja Shadow YouTube
9

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
10

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
Chat