Jak to działa
0.0 0 1582 0
07.07.2017

[CS 1.6] Podstawowe mapy counter strike 1.6 [TOP 3] (Część 3/3)

1. de_nuke

Mapa jest rzeczywiście wielkim reaktorem jądrowym, gdzie Terroryści próbują wysadzić reaktor. Naturalnie mamy Antyterrorystów, starających się go ochronić. Mapa jest dość trudna do gry, ponieważ na mapie są miejsca bardzo dobrze oświetlone, ale są miejsca, które są raczej ciemne i przerażające! Aby dodać do niesamowitej atmosfery, jeszcze jest czerwony blask reaktora, który może być widoczny z ciemności. Ta mapa ma jednak swoje imię i jest znana na całym świecie. Osobiście uważam, że ta mapa zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce. Gracze którzy znają tą mapę wiedzą o jej dobrych miejscach dla snajperów czy camperów. Ta mapa aktualnie jest dobrym przedstawieniem gry counter strike 1.6 i global offensive. Każdy początkujący gracz powinien zagrać na tej mapie bo jest ona przedstawiona nawet w trilerze gry.
2. aa_dima2

Mała, ale bardzo zabawna mapa. Ta mapa zajmuje się wszystkimi błędami i usterkami, które napotkano w oryginalnej mapie aa_dima. Co więcej, ma nawet podwyższone kolory dla Antyterrorystów. Mapa jest idealna dla meczy z 5vs5 lub 5vs5 klanem i posiada broń dla każdego typu gracza. Gra jest bardzo szybka na tej mapie i sprawia, że jest idealną mapą dla wszystkich serwerów. Nie ma strefy podkładania bomby na tej mapie, więc trzeba zabić, aby wygrać grę! Każdy gracz tej mapy prawie nie zna bo dużo o niej nie słychać. W tej mapie chodzi o to żeby zbijać graczy dla fragów i popularności wśród graczy. Gracze niedoświadczeni (Noob) raczej na tej mapie lepiej żeby nie grali bo najczęściej tacy gracze giną na starcie. Jeśli jednak jesteś zaawansowanym graczem który szuka wyzwań ta mapa jest dla ciebie.
3. de_inferno

Domy! Domy i więcej domów! To jedyny sposób na opisanie tej mapy! Zarówno Terroryści, jak i Antyterroryści pojawiają się na obrzeżach mapy. Mapa ma dwie strefy podkładani bomby i wiele ukrytych miejsc. Dobry zespół może korzystać z niezliczonej liczby sposobów podejścia, aby zdjąć drużynę przeciwnika. Gracze muszą być bardzo uważni na tej mapie, ponieważ mogą trafieni z dowolnego kierunku. Taki jest projekt i założenie mapy. Będąc dużą mapą, jest idealna dla dużej liczby osób i chociaż mapa jest trudna do zrozumienia na początku, jest to jedna z najtrudniejszych map dla tej gry.
Mapa dla doświadczonych graczy (Pro), którzy znają dobrze tą mapę i jej wszystkie sekrety. Jeśli jednak jesteś graczem początkującym musisz tą mapę dobrze poznać w grze na botach na trybie Normal. Mapa dla graczy którzy lubią iść pełną parą na przeciwnika (Rashować).
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Shadow YouTube

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
3

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
4

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
7

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
8

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
9

Gry z serii "STAR WARS"

Recenzja marcin072
10

League of Legends Podstawowe zasady League of Legends, które sprawią, że będziesz lepszym graczem

Poradnik Exrad
Chat