Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
3.7 3 299 0
28.07.2017

Jak szybko wbić lepszą range.

Witam. W poradniku opiszę jak szybciej wbić lepszą rangę.
Na początek, żeby nie było, że poradnik pisze silver 1 bez skilla - moja aktualna ranga to MGE.
Po drugie kwestia myszy. To że mysz ma być z górnej półki to mit - kwestia graczy i youtube'rów, którzy po prostu mają jakąś umowę z producentami. Polegając na własnym doświadczeniu (a grałem na sporej ilości myszy - sensei, rival 100, rival 300, sensei raw frost, razez death chroma, czy nawet myszki za 20zł), powiem, że mysz ma małe znaczenie. Sam najlepsze rangi wbijałem na genesis za 40zł, albo myszkach za 20zł z supermarketów - chociaż rivala 100 mogę polecić, za dobre wykonanie i za to co bardzo cenię, czyli symetryczność myszy. Ważne, aby myszka miała to minimum 500DPI i te max 1000 - to wystarczy. Co do czułości to kwestia indywidualna. Większość youtube'rów poleca tak ustawić czułość, aby zrobić kąt 180 stopni przesuwając mysz od początku podkładki do jej połowy - moim zdaniem najbardziej precyzyjny - jeśli chodzi o strzelanie - będzie kąt około 120 stopni. Wiadomo - mniej wygodne sterowanie, ale jakość strzelania lepsza - coś za coś. DPI i sensitivity - tu będę bazował głównie na precyzji strzałów(nie na wygodzie ruchów bo do tego można się przyzwyczaić - kwestia praktyki). DPI ustawione na 400-500 - celniejsze strzały, mniejszy rozrzut. Co do sensa to polecam ustawienia na minimum 2 i max 2,5 - doświadczenie mi pokazało, że to są najlepsze ustawienia.

Robicie tak: Wchodzicie na jakąkolwiek mapę treningową albo z botami, ustawiacie DPI na 400 a sens na 2,5. Jeśli myszka chodzi za szybko to powoli zmniejszacie sens. Aż do 2. Jeśli myszka chodzi za wolno - zwiększacie DPI do 500 i zaczynacie znów od czułości 2,5.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po ustawieniu DPI i czułości pobieracie mapę: crashz' Crosshair Generator v2 (2.60).
Na tej mapie ustawiacie sobie cały wygląd ustawienia postaci, ale w szczególności chodzi o ustawienie celownika. Możecie ustawić swój, albo wybrać celownik pro graczy.
Co do ustawienia broni z lewej czy prawej - polecam mieć w lewej ręce - sam tak gram. Więcej widać. Ale jeśli chodzi o broń to polecam poczytać albo pooglądać filmy na YT o "dominującym oku".


Trzecia i najważniejsza rzecz - PRAKTYKA. Bez praktyki nigdy nic się nie osiągnie. Tak samo jak programista uczy się programować programując, matematyk liczyć licząc, lekarz leczyć lecząc czy przyszły kierowca uczy się jeździć jeżdżąc.
Prawda jest taka, że teoria daje dużo, ale bez praktyki nie osiągnie się nic. Teoria to dużo, ale praktyka to jeszcze więcej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli nie chcecie grać zawodowo nie musicie grać codziennie meczy, ale są pewne podstawy, które opiszę niżej.
1) Nigdy nie grajcie meczy od razu po włączeniu gry. Najpierw pograjcie chociaż 20 minut na serwerach albo deathmatch.
2) Codziennie poćwiczcie z minimum półgodziny na mapach treningowych. Kilka najlepszych map, które polecam: recoil master (trening rozrzutu - podstawa), aim botz, training_map_csgo2 - kolejna podstawa do ćwiczenia refleksu i celności. Dodatkowo przydatne mogą być mapy do nauki rzucania granatów.
Dodatkowo polecam gry 1vs1 np. na zengaming.


Czyli podsumowując: nauczcie się nowej czułości myszki i DPI - trochę to wam zajmie. Ustawcie celownik. I co najważniejsze to GRAJCIE. Grajcie, grajcie i jeszcze raz grajcie. Pamiętajcie o mapach treningowych - one naprawdę dużo dają. I nawet taki Izak czy KennyS streemując grają z półgodziny na mapach treningowych.
Pozdrawiam i życzę wbijania lepszej rangi :)
3.7 (głosów: 3)
Art napisany przez gejbenniuel

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
3

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Jaro-S
4

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
5

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Gry z potworami.

Recenzja LiquidSnake
7

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
8

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
9

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
10

League of Legends Jak Stać się lepszym graczem w League of Legends?

Poradnik Ov3rking
Discord