Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
5.0 4 1267 0
09.12.2017

Recenzja gry: Warface - FPS

Czy pamiętasz ten fragment w Call of Duty? Znasz to, o którym mówię. Byłeś facetem - wojownikiem - i pobiegłeś za rogiem, by znaleźć innego wojownika biegnącego w przeciwnym kierunku. Tak! To była twoja chwila. Wychowałeś swój RDS i spryskałeś gorące 5,56 mm NATO w odkrytych plecach, zdobywając sto punktów, zabijając i trochę dopaminy. Potem katastrofa! Inny wojowniczy gość biegł za rogiem; ekran zmienił się na czerwony; umarłeś. Czy pamiętasz ten fragment? Musisz to zrobić, ponieważ zdarzyło się to każdemu, wszędzie, codziennie przez ostatnie siedem lat.

Warface jest darmową grą Crytek w formule deathmatch Call of Duty, która rozprzestrzenia się w wielu trybach, zawiera cienką garść nowych pomysłów i kajdany na zawsze obecną witrynę sklepu. Warface to gra, w którą grasz, jeśli masz ochotę biegać w kółko, strzelając do ludzi z tyłu, ale nie chcesz płacić pełnej ceny za przywilej - który jest rozsądny - a także grę, w którą grasz, jeśli masz dziesięć lat a twoi rodzice nie kupią ci czegoś lepszego. Wiem to, ponieważ głosy, które słyszałem w grze, były powszechnie dziećmi; Pewnego razu miałem szczęście posłuchać kogoś, kto został odesłany, bo nie odrabiał pracy domowej. Ta krótka chwila zanurzenia w kuchennej umywalce była największą frajdą z Warface, gry, która w przeciwnym razie jest opresyjnie w porządku - przypuszczam, jak ty "
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Warface ma jakość czegoś, z czym graliście raz w klejonej arkadzie podczas na wpół zapamiętanego letniego wypoczynku. Powinien pachnieć papierosami i starym dywanem. Jest to niski czynsz w taki sposób, w jaki tradycyjnie strzelały lightgun, i to jest to, a nie dziura w kształcie Call of Duty, którą aspiruje do wypełnienia, nadaje mu osobowość. To nie jest rzecz istotna - nigdy nie dociera ona do obszaru Krain Umarłych lub Obszaru Kuriozów z Obszaru 51, ale jest to coś, a kiedy wściekłe czerwone wskaźniki LED Warface wyrywają się z ciała dotkniętego wroga, pojawia się trochę Kryzysu Czasu do doświadczenia. Możesz drapać tę samą swędzenie w niezliczonych innych grach, ale mimo to Warface ją zadrapuje.

Możesz nacisnąć przycisk, aby przesunąć się po ziemi na swoim tyłku i zdobyć dodatkowe punkty za zabicie kogoś podczas tej czynności. Jeden z lepszych trybów przypomina nieco Counter-Strike, ale z mapami śmieci. Istnieje tryb współpracy w trybie kooperacji, w którym można przejść przez serię alejki o tematyce warzone, strzelając w pułapkę, a czasami zaplączając się helikopterami lub mechami lub czołgami, doświadczenie, które przechodzi przez serię poziomów trudności, a które w jego końcowe etapy wymagają pewnej faktycznej koordynacji. Jest bardzo powtarzalny, ale wygląda dobrze i jest za darmo.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Następnie Warface prosi o zapłatę za coś. Odradzane żetony na kooperację, siedmiodniowe wypożyczanie broni, skórki, dopalacze: nigdy nie będziesz miał możliwości wydawania pieniędzy, a gdy nie będziesz mógł się powstrzymać, nie ma też przycisku "kup wszystko i zostaw mnie w spokoju". Jest to rodzaj darmowego systemu zaprojektowanego do drenażu powoli, a nawet jeśli możesz się oprzeć wezwaniu pakietów dodatkowych i traktować grę jako jednorazową rozrywkę - co powinieneś zrobić - sklep z uporem ściga twoją uwagę w sposób, który kratuje.

CryEngine oznacza, że ​​jest to jedna z bardziej imponujących pod względem technicznym darmowych gier, które można napotkać, ale nie nazwałabym tego zbytnio, nie do końca. Zbliża się do baru, w którym znajdują się strzelanki o dużych budżetach, ale cierpi na środowiska i projekty postaci, które nigdy nie wykraczają poza to, co znane. Z drugiej strony, dobrze się skaluje w różnych systemach - co jest niezbędne w takiej grze, aby znaleźć potrzebną publiczność - i została zbudowana przy użyciu wszechstronnego zestawu narzędzi, który na papierze powinien umożliwić Crytek aktualizację za pomocą map i trybów. Z drugiej strony potężne narzędzia nie przyniosły szczególnie dobrych map. Są to pudła, w które można się zabić, iw ciągu dwunastu godzin gry szybko zmęczyłem się bieganiem po obwodach.

Warface nie jest straszne. Zauważyłem, że z łatwością wkraczam w to, mimo że wpakowałem się w zaskakującą ilość czasu do wersji konsolowej. Ale jej sukcesy są całkowicie inne, lepsze gry. Jeśli tego rodzaju współczesna strzelanka wojskowa jest tym, czego szukasz, powinieneś grać w Counter-Strike: Global Offensive. Lub Titanfall. Albo jedno z wcześniejszych, lepszych Battlefieldów. Lub, rzeczywiście, Call of Duty. Jeśli wolisz konkurencyjną grę na PC, szukaj dalej; mamy ich dużo. Jest to gra o łagodnych ambicjach, która pozwala osiągnąć kilka z nich. Sądzę, że tam jest zasługa, ale nie na tyle, by uzasadnić zalecenie.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
3

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
4

Osu! - Porady dla początkujących.

Poradnik bartey
5

Minecraft pingwin pack

Recenzja Banankowiec2453
6

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
7

Team Fortress 2 Skaut - taktyki, porady oraz technika gry

Poradnik krolox
8

CSGO Prime (B2P) Który pistolet lepszy? - USP-S VS P2000

Poradnik JestemKacper
9

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
10

Paladins Jak dobrze dobrać drużynę? (Rozgrywki rankingowe!)

Poradnik Quaresma
Chat