Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1180 0
14.08.2017

20 wskazówek jak wyjść z Silvera

1. Nigdy nie trzymaj celownika na ziemi tylko tak skąd może wychylić się przeciwnik
2. Kiedy już kupujesz granaty zawsze pamiętaj żeby ich używać. Po twojej śmierci wypadnie z ciebie ostatni granat jaki trzymałeś w ręce.
3. Nie biegaj kiedy strzelasz bo masz wtedy mniejszą celność.
4. Nie wydawaj wszystkich pieniędzy jakie masz. Warto 1-2 rundy zagrać z samym pistoletem i później kupić sobie np. AWP.
5. Kiedy przeciwnik jest daleko od ciebie staraj się wystrzeliwać pojedyncze pociski (pestkowanie). Marnowanie całego magazynka bez kontroli odrzutu sprawi że większość kul przeleci nad celem.
6. Obejrzyj kilka poradników na YT jak rzucać dobre smoke'i i flash'e. Źle rzucony granat bardziej przeszkodzi niż pomoże.
7. Nie wybiegaj na pole bitwy pierwszy kiedy trzymasz bombę. Trzymaj się z tyłu oddaj któremuś koledze.
8. Kiedy jesteś antyterrorystą pamiętaj o kupnie zestawu do rozbrajania. Skraca on czas rozbrajania o połowę (z 10s na 5s) i może przesądzić o losach całej rundy.
9. Bombę staraj się podkładać w miejscu, gdzie rozbrajający antyterrorysta będzie łatwy do zastrzelenia.
10. Kiedy odbijasz bombsite wejdź na niego z kolegami z kilku stron. Przeciwnicy będą rozkojarzeni i łatwiej będzie ich zabić.
11. Pamiętaj o magicznym przycisku K i komunikacji głosowej. Dając reszcie informacje o położeniu przeciwnika zwiększasz szansę na wygranie rundy.
12. To nie punkty zdobyte podczas meczu wpływają na rangę tylko wygrane i przegrane rundy. Zamiast biegać po mapie w poszukiwaniu zabójstw lepiej trzymaj się z kolegami. W kupie siła!
13. Kiedy twoja drużyna podłożyła bombę nie rozbiegajcie we wszystkie strony tylko zostańcie na miejcu i czekajcie na CT. Podobnie po stronie antyterrorystów. Kiedy z zabitego przeciwnika wypadnie bomba zawołaj kolegów żeby pomogli ci jej pilnować.
14. Masz dużo pieniędzy? Zamiast trzymać je dla siebie kup biedniejszym teammate'om z drużyny lepsze bronie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
15. Kiedy jest 15 lub 30 runda wydaj wszystko co masz. Po 15 rundzie zacznie się 2 połowa a wszystkie środki zostaną zresetowane. 30 to natomiast ostatnia runda w meczu.
16. Na warsztacie Steam znajdziesz przydatne mapki trenujące skakanie. Możesz jedną pobrać i wyuczyć się ciekawych skoków w mapkach na których grasz. Dzięki nim będziesz mógł dostać się w niektóre miejsca o wiele szybciej i zaskoczyć przeciwników.
17. Nie wyrzucaj bez powodu kolegów z drużyny. Na pewno przydadzą się bardziej niż boty, które najczęściej giną na początku rundy.
18. Kiedy przeciwnicy są na tyle dobrzy że nie potraficie wygrać ani jednej rundy możesz poprosić teammate'ów o wyrzucenie z gry albo się poddać. Do rangi zostaną zaliczone tylko te rundy w których grałeś.
19. Koniecznie graj z słuchawkami! Będziesz wtedy dokładnie słyszał kroki przeciwnika i będziesz mógł ustalić gdzie się znajdują.
20. Po prostu graj. Z czasem sam nauczysz się strzelać, rzucać granaty i obmyślać taktyki. Zajrzyj też do innych poradników tego typu i oglądaj filmiki na Youtube a na pewno długo w silverze nie posiedzisz ;)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
To by było na tyle. Mam nadzieję że mój poradnik choć trochę się komuś przydał :) Ja stosując się do prostych zasad wbiłem golda 4 w komentarzu możecie napisać jakie wy macie rangi (przeczuwam że 50 osób zaraz będzie miało globala xD) Postaram się zebrać jeszcze kilka informacji i sklecić z nich 2 część. Potrzebne jest jeszcze 500 znaków więc dam trochę serduszek <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
to narka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Jak grać bohaterem Teemo?

Poradnik xB_
2

Wolni farmerzy Zostań Wolnym Farmerem

Recenzja Wisniazdw
3

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
4

The Sims 4 - Recenzja

Recenzja Mimimen
5

CSGO Prime (B2P) CELOWNIK NAJWAŻNIEJSZA RZECZ W GRZE!!! JAKI WYBRAĆ?

Poradnik Czarny_YT
6

Elvenar Elvenar recenzja gry, w której można zdobyć bananki

Recenzja Gremlininio
7

NEED FOR SPEED HEAT Recenzja

Recenzja oraclegameyoutube
8

Estogan Estogan - gry za bananki #5

Recenzja toya_xd
9

Top 3 Tibio podobnych gier

Recenzja Bernik
10

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
Chat