Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 963 0
11.02.2018

Bycie lepszym? To nie taki trudne

Zastanawiałeś się kiedyś jak być lepszym? w tym poradniku pokaże moje metody które podniosły moją grę o ok 20%.

1. Sprzęt
Sprawne słuchawki to podstawowa rzecz która musi być w pełni sprawna. Pomagają one zlokalizować np: Kroki przeciwnika, granaty itp. Gra na słuchawkach w których działa tylko jedna słuchawka przypomina snajpera bez ręki.
Mikrofon również się tu przyda, nie raz i nie dwa w meczu dzięki szybko podanej informacji ocaliłem życie moim kolegą z mojej drużyny.

2. FPS
Są ludzie co twierdzą że poniżej 100 fps nie da się grać a są też tacy którym gra na 30 fps w zupełności wystarcza. Ja jestem drugim typem człowieka. Gra na 30 fpsach różni się od tej na 45. Na początku zaczynałem z grą na niskich fpsach, jakoś się z tym oswoiłem. Dużo jest poradników na zwiększenie fpsów w grze, ja natomiast nie bawiłem się w różnego rodzaju komendy startowe, lecz pogrzebałem w ustawieniach graficznych gry. Przerzuciłem się na rozdzielczość 3 razy mniejszą i nie dość że fps poszły w górę ok 20, to są większe modele postaci przez co łatwiej jest mi trafić w przeciwnika.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Trenuj na różnego rodzajach mapach
Trening "aima", refleksu lub różnych granatów na swoich ulubionych mapach bardzo się przydaje podczas grania meczu turniejowego.

Jeśli chodzi o pierwszy rodzaj to ja polecam:
- Fast Aim / Reflex Training
- Recoil master
- Aim botz traning map

Na pierwszej sam pogrywam codziennie, myślę że przynajmniej po 30 minut dziennie (jeśli jest to możliwe) znacznie poprawi celność strzałów w głowę podczas rozgrywki.

Z drugiego typu polecam:
- (nazwa mapy) Smoke Practice

4. Poznanie mapy
Chodzi mi tutaj o miejscówki w których najczęściej może być przeciwnik. Nauczyć się ich można po prostu po przez granie na mapach lub oglądaniu meczy profesjonalistów na scenie e-sportu. Łatwo można nauczyć się gdzie rzucić granaty, gdzie i jak się ustawić i gdzie się wcelować w danej sytuacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Granie taktycznie
Różnego rodzaju taktyk jest mnóstwo na internecie, można ich się nauczyć z profesjonalniej sceny albo od znanych streamerów. Przydają się one gdy chcecie z drużyną zmylić przeciwnika, żebyście to właśnie wy i wasz cały team mieli przewagę nad drużyną przeciwną, która prowadzi do wygrania meczu.

6.Movement
Jest to jeden z ważniejszych czynników w tej grze. Jest to nic innego jak poruszanie się po mapie, co prawda każdy potrafi się poruszać się klawiszami w,s,a,d ale sposób w jaki się to robi jest w tym przypadku ważny. Przecież bez niego też można grać, tak ale jest on potrzebny do szybszego przemieszczania się po mapie, w celu np odbicia "bombsajta".
Aby nauczyć się kilku z nich są do tego różnego rodzaju mapki, ja podam moim zdaniem najlepszą:
- Jumps Training

7.Granie solo
Moim zdaniem lepiej grać z drużyną, oczywiście można grać samemu ale wtedy polegacie tylko i wyłącznie na swoich umiejętnościach.Do pewnych rang granie samemu nie sprawia trudności, lecz czasami ciężko jest się doprosić randomowych graczy o np: rzucenie smoke'a w dane miejsce.

Myślę że to by było na tyle. Pokrótce omówiłem moim zdaniem jedne z ważniejszych rzeczy do opanowania w tej grze. Pozdrawiam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szefren

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Perfect World International PWI - czyli najlepsza darmowa gra MMORPG!

Recenzja toya_xd
4

CSGO Prime (B2P) Jak stworzyć plik autoexec

Poradnik TeaToxiC
5

League of Angels Heaven's Fury Prosty i przyjemny sposób na dużo bananków czyli League of Angels Heaven’s Fury

Recenzja KaErEle
6

RETRO: Castlevania: The Adventure/Belmont's Revenge

Recenzja LiquidSnake
7

CSGO Prime (B2P) JAK STAWAĆ SIĘ LEPSZYM W CS:GO?

Poradnik Mesashii
8

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

War Thunder Recenzja gry War Thunder - czy warto w to grać?

Recenzja Janusz1234567890
10

Smite Chińska bogini Nu Wa mid lane.

Poradnik CuteJuuzou
Chat