Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
0.0 0 586 0
16.12.2017

CS GO jak poprawić swoje umiejętności

Jeśli wszedłeś do tego artykułu to zapewne chciałbyś poprawić swoje umijętności w Counter Strike : Global Offensive. Ten poradnik kierowany jest głównie do osób które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z tą grą ale mam nadzieję że bardziej zaawansowane osoby także znajdą tu coś dla siebie ;)

Podstawą jest czas - dobrym graczem nie staniezz się z dnia na dzień, potrzeba na to dużo czasu choć twoje granie powinno się poprawić już po znacznie krótszym okresie czasu. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić to dokładnie poznać statystyki wszystkich broni i rozeznać się w kluczowych miejscach na najpopularniejszych mapach. Jest to według mnie absolutna podstawa. Najczęściej wybieranymi przez większość graczy brońmi (a także najlepszymi moimi zdaniem) są M4A4, M4A1-S, AK47,AWP. Coś w tym jest bo grając nimi można zdobyć ogromne ilości fragów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną rzeczą o którtej również warto wspomnieć są mapy z warsztatu steam dla gry counter strike : global offensive.(grę na jednej z nich widać powyżej)
Można trenowac na nich między innymi celowanie, strzelanie headshotów, movement(technika prawidłowego poruszania się która jest bardzo przydatna),bunnyhopy itd.
Wiele pomóc może napewno oglądanie rozgrywek profesjonalnych e-sportowych drużyn podczas ich rozgrywek - mecze są rozgrywane podczas dużych wydarzeń typu major ale takie pomniejsze także grane na codzień i uczyć się by potem próbować powtarzac zagrania e-sportowców . Turnieje są streamowane na twitchu lub na youtubie w praktycznie każdej porze dnia więc można je oglądać nawet na przykład podczas drogi do szkoły itp.
Nie można zapominać też o youtuberach - na ich filmach jest wiele przydatnych sztuczek i lifehacków.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto trenować pamięć mięśniową bo dzięki temu podczas meczy bęziesz automatycznie mierzyć myszką w odpowiednie miejsce to znaczy będziesz dokładniejszy. Niewątpliwie sprawa warta uwagi to ustawienia myszki - DPI i czułość w samej grze. Może to wpływać pozytywnie lub negatywnie na granie. Przetestuj wszystkie ustawienia i sam wybierz te które ci najbardziej odpowiadają.
Pozatym polecam samemu wybrać sobie inny celownik niż ten podstawowy - różnica jest ogromna. Przed końcem artykułu wspomnę jeszcze o trenowaniu rzucania granatów dymnych (smoke) maja one duże zastosowanie taktyczne jeśli są rzucane w odpowiednim ustawieniu i z odpowiednich miejsc mogą zablokować widoczność w określonych pozycjach. Na youtubie jest wiele poradników odnośnie rzucania smoke'ów.
Wyżej wymienione porady sprawią że staniesz się lepszym graczem. Powodzenia!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Daniel67119

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
4

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
5

Clash of Clans Clash Royale - Czy warto wrócić?

Poradnik TheMaślak
6

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
7

League of Legends League of Legends - Teemo

Poradnik LeeCoper
8

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
9

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
10

Jak powstał Counter Strike?

Tutorial BLAZEJ1
Chat