Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1442 0
09.12.2017

Cs:go - najlepszą grą FPS

Zacznijmy od tego czym jest CS;GO, dlaczego zdobył tak dużą popularność, dlaczego zdominował konkurencję? CS:Go to gra, którą jesteśmy w stanie zdobyć na Steam'ie. Dla początkowych graczy polecam pobrać ją za darmo, aby się z nią zapoznać i poćwiczyć grę na botach. Pełna wersja gry jest online - walczymy z internetowymi przeciwnikami, zdobywamy rangę oraz wyjątkowe skiny do gier. Najważniejszą rzeczą charakterystyczną dla tej gry jest to, że nie wyróżnia się szczególnymi wymaganiami. Jest grą, która jest w stanie bez problemu odpalić na każdym komputerze, tym bardziej jeśli zmniejszymy ustawienia grafiki. Gra również nie waży dużo, dzięki czemu na naszym dysku wciąż pozostaje dużo miejsca, a my możemy cieszyć się grą. Do dyspozycji mamy dwa tryby - online i offline, co jest dużą cechą jeśli chodzi o gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
CS:GO Posiada również system lodowych skrzynek, z których mogą wypaść nam różne skiny do broni. Najcenniejsze są koloru czerwonego, a najlepsza nagroda jaką można otrzymać jest nóż. Skiny możemy przydzielić przed grą, na naszym profilu. Musimy również pamiętać, że jest ich bardzo wiele, mimo to jest jednak trudno zdobyć cenne i wyjątkowe skiny. Dzięki nim nasze bronie będą wyróżniały się na tle innych, oraz będziemy przykuwać na siebie uwagę naszych sojuszników. Oczywiście towarzyszyć będzie nam nasza satysfakcja z naszej nagrody. Oprócz skinów wygrać możemy również naklejki, które następnie możemy umieścić na ścianach podczas gry. Klucze i skrzynki zdobywamy podczas gry, lub kupując je w sklepie. Ceny kluczy zależą od tego, jaką skrzynkę chcemy otworzyć. Im lepsza skrzynka, tym więszke prawdopodobieństwo wylosowania najlepszej nagrody.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze nie dostajemy wirtualnej waluty, którą jak w innych tego typu grach przeznacza się na wszystkiego rodzaju naprawy broni, czy też kamizelek, lub kupno nowej broni. Jedyną walutą którą dostajemy jest ta, która przypada nam podczas gry. Dostając ją możemy sobie kupić broń oraz wyposażenie. Ogromną zaletą tej gry jest to, że co każdą rundę możemy zmienić broń na dowolną inną, a nie tak jak w innych grach - pozostaje ona z nami niezmiennie do zakończenia rozgrywki. Waluty również mało kiedy brakuje, dzięki czemu w każdej rundzie jesteśmy w stanie zagrać taką bronią, na jaką będziemy mieli ochotę, mimo że co poniektóre są droższe od innych. Możemy je też podnieść jeśli nasz sojusznik zostanie zabity. Po zakończeniu gry jedyne co możemy otrzymać to skrzynki, klucze do skrzynek, lub wyższą rangę - zależnie od wygranej lub przegranej bitwy
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

TERA Europe TERA, czyli zostań bohaterem

Recenzja Rinkashimikito
2

Paragon - opis gry i recenzja

Recenzja Juzefaaaaaa
3

Roblox Recenzja Robloxa. Co to za Gra?

Recenzja Marcel54345
4

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
5

The Forest - Czyli gra survival-horror

Recenzja Trolox13
6

Minecraft Jak przetrwać pierwszą noc w ,,Minecraft"

Poradnik BIBIEM
7

Travian Travian to ciekawa gra

Tutorial PanPillager
8

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet - nuda czy raczej zabawa?

Recenzja zahirgalop
9

Dlaczego Life Is Strange jest lepsze od The Walking Dead?

Recenzja PoProstuFreo
10

CSGO Prime (B2P) Szczera recenzja starego gracza CS:GO

Recenzja OberLeutnant
Chat