Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 1 543 0
04.06.2021

Pierwsze wrażenia ze strony nowego gracza.

Rozpoczynając grę dostajemy intuicyjny i przyjemny w swej prostocie samouczek, który przeprowadzi nas przez "podstawy podstaw", z każdym krokiem dowiadujemy się jak działa świat "Football Team".

Początek jest prosty i przyjemny, trenujemy swoją postać aby była jak najlepsza w wybranej przez nas pozycji na boisku, podczas treningu otrzymujemy "BONUS W TRENINGU" jak np. paczki (z których możemy dostać ekwipunek, ale potrzebujemy !KLUCZA! do otwarcia), Booster-y ( które po zebraniu można przeznaczyć na ulepszenie naszych statystyk, do poszczególnych umiejętności potrzeba innych booster-ów).
Jak już w temacie treningu, do każdego treningu potrzeba Energii oraz Euro, co 10 poziomów zmienia się cena oraz czas treningu. W pewnym momencie zauważyłem że za każdy trening tracę 2 punkty energii, otóż po 300 treningach koszt zużycia energii się zwiększył ( większej poprzeczki nie zauważyłem bo nie chciałem tracić więcej niż potrzeba, a co każdy dzień ta cena się resetuje i znów można odbywać treningi za koszt 1 energii)

Po chwili zauważyłem że dobrym sposobem na trening jest bycie w klubie i uczestniczenie w Treningach Klubowych, Trening (jak widać na załączonym obrazku) wygląda tak, aby o danej godzinie o której klub ustawił trening klubowy wybrać umiejętność i zapisać się na trening co daje dodatkowe punkty umiejętności.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jedną z ważnych rzeczy jest również zarobienie Euro oraz Energii . Z lewej strony jak już wiecie jest jak można to nazwać szybie menu z zakładkami Home, Postać, Trening, Zadania, Miasto, itd. Wchodzimy na Miasto gdzie jak widać w załączniku są dwa przydatne miejsca Praca gdzie za energie i po odpowiednim czasie otrzymamy wynagrodzenie (dolna część zdjęcia), oraz Stołówka (górna część zdjęcia) gdzie po odpowiednim czasie otrzymamy daną ilość energii więc nie ma się co przejmować jeśli brakuje nam Euro albo Energii, ponieważ w ww. miejscach można otrzymać dane przedmioty. Im częściej jakąś opcję używamy tym więcej otrzymamy jak np. w stołówce 6 min to 6 energii (Smoothie z warzyw) ale jeśli nam się nie chce tak często przebywać można użyć innej opcji która trwa więcej czasu ale dzięki niej nie musimy tak często odwiedzać Stołówki, lecz np. Biesiada w Kebabie daje nam 315 energii za 12h co nam daje 0,4375 Energii/minute, od razu widać różnice, ale wybór zależy od nas.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W grze jest możliwość otwierania paczek, tych wartościowych oraz mniej wartościowych jak te podstawowe "Brązowe paczki". Oraz potrzebne do otwarcia tych paczek klucze, darmowe klucze oraz klucze premium.

Po paru dniach i paru otwartych paczkach co niestety skończyło się moim rozczarowaniem, ponieważ otrzymałem przedmioty niskiej jakości zacząłem szukać innego sposobu na zdobycie dobrego ekwipunku.

Ostatnie moje spostrzeżenie to Rynek na którym można kupić ciekawe przedmioty ale za tzw. walute premium czyli w tym przypadku Kredyty. Dobry sposób na zdobycie kredytów przynajmniej moim zdaniem okazał się sprzedawaniem brązowych paczek, wiem wiem dużo to nie daje ale po jakimś czasie nazbiera się ciekawa sumka, a potem zostaje tylko zakupienie interesującego nas ekwipunku. Pracochłonna czynność ale cóż za darmo otrzymamy walute premium, zawsze pozostaje również kupno waluty ale to zależy od każdego z nas.
Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam i życzę wielu wygranych meczy i jeszcze więcej sukcesów w grze.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Diegon

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
2

Minecraft Minecraft- Kwadratowy świat

Recenzja cezard002
3

League of Legends Samira - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Fortnite Fortnite nowy chapter

Recenzja Paprycjusz
5

Retro Sektor III. Recenzja Gothic 2 Noc Kruka

Recenzja Tybero
6

BrainBread 2 - postapo warte uwagi?

Recenzja Gremlininio
7

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
8

World of Tanks Jak najszybciej wbijać dychy?

Poradnik Krissrox
9

Terraria - opis wytwarzania Cell Phone

Poradnik Janux
10

Red Dead Redemption 2 - najlepsza gra o Dzikim Zachodzie?

Recenzja Kubsoon243
Chat