Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 6 2219 0
11.05.2018

Rotacja bohaterów w lolu.

Co tydzień w LoL pojawia się nowa "Free Champion Rotation". Jest to zakres dziesięciu różnych bohaterów. Ten obrót bohatera jest oznaczony wykrzyknikami w rogu mistrzowskich obrazków na ekranie wyboru mistrzów (gdzie opcje są zablokowane przed meczem). Ci bohaterowie to postacie, w które gracze mogą grać bez odblokowywania ich za pomocą IP (punktów wpływów) lub RP (Riot Points).

Zwykle rotacja bohaterów obejmuje różne typy postaci (patrz strona " Czempion "). Riot Games stosowało politykę umieszczania nowych postaci w rotacji mistrzów w tygodniu, w którym zostały wydane, jednak nie było tak od wydania Urgot w sierpniu 2010 roku, który nie był w mistrzowskiej rotacji do września. Polityka polega na tym, że "pozwolą graczom na podgląd wszystkich mistrzów w końcu ". Za każdym razem, gdy zostanie wydany nowy mistrz, znajdziesz tego mistrza w ciągu dwóch tygodni lub kilku okazji, trzy tygodnie.

Cele Riot podczas wybierania nowego Free Rotion Champion to:

Daj nowym graczom prostych bohaterów do zagrania
Zapewnij równowagę typów Czempionów dla nowych graczy - To pozwala nowym graczom na tworzenie zrównoważonych zespołów
Pozwól graczom na podgląd wszystkich bohaterów w końcu
Riot dyskutował o tym, jak wybierają swoich darmowych cotygodniowych mistrzów w poście z Janauary w 2010 roku, kiedy gra została komercyjnie wydana na około pięć miesięcy.

Gracze często używają rotacji mistrzów, aby wypróbować różne postacie, które mogą kupić lub nieco zmienić dzień rozgrywki. Nowi gracze mogą używać aktualnego Free Champion Rotation, dopóki nie odblokują na stałe mistrza RP lub IP.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Filtrowanie mistrzów

Podczas przeszukiwania poprzez Champions możesz filtrować je według roli. Kliknij swój profil przywoływacza i wybierz kartę Mistrzowie w kliencie.

Dostosuj filtr Czempiona, zaznaczając różne role lub wpisując jego nazwę w oknie Znajdź. Możesz także wybrać pulę Czempionów, z której chcesz filtrować wyniki, np. Posiadanych lub nie będących właścicielami Czempionów. Po zastosowaniu filtra, lasery, które pasują do zapytania, zostaną wyświetlone po prawej stronie menu filtrów. Możesz nawet użyć filtra tekstu podczas wyboru bohatera, jak pokazano poniżej!

Notatka na temat zdolności adaptacyjnych Championów

Wielu Mistrzów pasuje do więcej niż jednej z tych ról lub może być wyspecjalizowana inaczej w zależności od ich budowy przedmiotów. Na przykład Vayne jest strzelcem, ale jej krótkotrwała mechanika podstępów i możliwość zadawanych obrażeń w wysokiej serii sprawiają, że czuje się trochę jak zabójca. Leona jest potężnym mistrzem wsparcia, ale ma krótkotrwały, silnie defensywny buff, jak również trwałe, grożące obrażeniom poprzez bierność. To czyni ją kompetentnym czołgiem.

Możesz dalej ustalić rolę swojego bohatera (lub pomóc im połączyć dwie role) poprzez ich kompilację przedmiotów. Zalecane przedmioty dla każdego bohatera to przyzwoity szablon do standardowej gry w roli bohatera, ale zdecydowanie powinieneś poeksperymentować, aby znaleźć odpowiednią kompozycję dla ciebie i twojej drużyny w każdej grze. Oczywiście zachęcamy naszych Przywoływaczy do eksperymentowania i wypróbowywania różnych kombinacji! Jeśli znajdziesz kompilację, która obsługuje Twój styl gry, utwórz niestandardowy zestaw przedmiotów, aby pomóc Ci zapamiętać go w przyszłych grach!

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podejmowanie decyzji

Zanim zainwestujesz w mistrza, zadaj sobie następujące pytania:

1. Czy podoba ci się wygląd Mistrza lub jego skórek?
2. Czy podoba Ci się historia stojąca za Mistrzem?
3. Czy gra tego Championa brzmi interesująco?

Jeśli odpowiedziałeś "tak" na wszystkie 3 pytania, to przejdź do niego, ale pamiętaj, że nie ma sensu kupować mistrza tylko ze względu na ich zdolności lub aktualną sytuację równowagi Zawsze szukamy niezbędnych zmian w bilansie, więc nie stawiaj zakładu o zdolnościach do bycia zbyt silnymi lub zbyt słabymi na zawsze.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tle i motywacjach bohatera, możesz kliknąć jego portret na liście posiadanych bohaterów (lub w sklepie). Możesz także podejrzeć umiejętności i umiejętności wspomnianego bohatera, oglądając filmy w dziale umiejętności.

DARMOWE OBRACANIE BOHATERA
Co tydzień wybierany jest 14 różnych bohaterów, którzy mogą grać za darmo. różnych Mistrzów z różnych ról, aby pomóc graczom przetestować Mistrzów, na których mogą polegać, lub po prostu pomóc wyleczyć listę nowych graczy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak sa wybierane Czempiony darmowej rotacji, możesz przeczytać o tym tutaj:

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=46045 (Angielski)

NOWY OBRÓT BOHATERA
W League of Legends można się wiele nauczyć, więc początkującym graczom łatwiej jest zacząć od Czempionów, którzy mają stosunkowo proste umiejętności. Zanim gracze osiągną poziom 11, mogą skorzystać ze specjalnego rotacji mistrzów dostosowanych do nowszych graczy. Pula ta jest różna w zależności od regionu i zmienia się od czasu do czasu, ale zawsze będą to Mistrzowie, których umiejętności są intuicyjne i wyrozumiałe.

5.0 (głosów: 6)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
2

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
3

Eternal Fury Recenzja o grze "Eternal Fury"

Recenzja Queen345
4

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
5

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
7

Transformice Jak szybko zdobyć serki

Poradnik yeonrie
8

Szklarnia w zielone imperium

Poradnik Duman1222
9

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
10

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
Chat