Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1382 0
11.12.2017

Cyrylicą i kałachem, czyli "Ogniem i Mieczem" w rosyjskim wydaniu.

Na pewno przytrafiło Ci się kiedyś, że natrafiłeś na osobę posługującą się cyrylicą, krzyczącą: "Сука Блять" czy "Иди на хуй". Są to dobrze znani nam Rosjanie, którzy przeważnie nie uznają innych języków niż swój rodowity. Aby uniknąć spotkań z tą toksyczniejszą grupą Rosjan lub chociaż zmniejszyć na to szansę.

1. Pierwszą poradą będzie zdobycie Konta Prime. Takowe konto pozwala wybrać, czy chcemy grać tylko i wyłącznie z innymi posiadaczami Kont Prime, czy też losowymi graczami z danymi kontami lub bez. Tą opcje można zmieniać w prawym dolnym rogu.

Aby włączyć tą konto należy nabić 20 poziom w CS:GO, a także dodać i zweryfikować numer telefonu na steam. Następnie w menu gry, w lewym górnym rogu klikamy "Więcej informacij", "Upgrade". Steam musi potwierdzić wszystkie dane i klikamy na "OK". Po chwili w prawym górnym rogu zamiast więcej informacji będzie informacja o tym, że nasze Konto Prime zostało aktywowane.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Zapewne wiesz, że Ruski nigdy nie odpuści, jego zdanie zawsze jest najważniejsze i niepodważalne. Nie próbuj się kłucić, bo tylko pogorszysz morale swojej drużyny, natomiast on nigdy nie odpuści, nigdy nie przestanie. Będzie uważał, że to on wygrał i, że to on jest "samcem alfa" ale Ty bądź tym doroślejszym i zakończ kłutnie nie odpowiadając więcej na jego zaczepki.

To działa w dwie strony, także Ty też nie powinieneś go prowokować, bo jednak Ruski to Ruski. Nie wiesz co zrobi, może zacząć do Ciebie strzelać, może próbować cię wyrzucić lub nawet namawiać innych do reportowania Ciebie.

3. Jeśli twój teammate prosi Cię o pomoc spróbuj mu pomóc, jeśli coś nie wyjdzie, nie będziesz miał nic na sumieniu, jeśli następnym razem się nie zgodzisz na pomoc. Natomiast jeśli będziecie pracować razem i będzie wam to wychodzić może on się Ciebie też posłucha.

4. Wydaje się to podstawą, natomiast zdarza się tak, że przez nieznajomość smoke'ów, miejsc na mapie czy znanych zagrań, zmieni wynik meczu. Postaraj się w trakcie ładowania mapy, czy rozgrzewki obejrzeć sobie film na YouTube z różnymi smoke'ami, flash'ami czy trikami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Ostatnia i za razem najtrudniejsza porada do wyuczenia. Jest to podstawowa umiejętność rozmowy w języku rosyjskim. Ja w 6 klasie podstawówki tak bardzo chciałem iść na niemiecki, bo nasłuchałem się o bardzo nieprzyjemnej pani od rosyjskiego. Natomiast musiałem wybrać ten język bo nasza ukochana pani od rosyjskiego nie miała by pełnego etatu. I ku mojemu zdziwieniu bardzo mi się to przydało. Po 3 latach nauki języka jestem w stanie porozumiewać się z Rosjanami. Szczególnie przydatne w przypadku gdzie napotykasz na prawdziwego patriotę, który nie uznaje żadnego innego języka oprócz swojego ojczystego.

Mam nadzieję, że po tym poradniku Twoje kontakty z naszymi sąsiadami ulegną poprawie. Od kąd zaczełem stosować się do tych porad, Rosjanie przestali sprawiać mi tyle problemu, mimo tego, że nie da się ich kompletnie zniwelować. Dziękuje za uwagę, życzę powodzenia i mam nadzieję, że ukazane tu porady przydadzą Ci się podczas samotnego matchmakingu!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez VeniQs

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Ciekawostki z gry Assassin's Creed IV Blag Flag

Poradnik Mikros06
2

Poradnik jak być lepszym w CS:GO

Poradnik Damianoovy
3

Hero Zero Czy warto zagrać ? Osobiste odczucia.

Recenzja MatixKrak
4

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - napastnicy.

Poradnik lynnSSky
5

Goodgame Empire Jak oswoić się z tą grą?

Poradnik werkunia
6

War Thunder War Thunder - porady dla początkującego żołnierza

Poradnik java102
7

Roblox Czarne myśli?! O co chodzi !

Recenzja XxKolorowaMambaxX
8

Grand Theft Auto V (B2P) GTA V czyli najlepszy, gangsterski sandbox ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
9

Agar io Agar.io - gra, o której mało kto pamięta

Recenzja hazelllllllllllllllllllll
10

3 najlepsze gry bijatyki

Poradnik Jakacz
Chat