Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1403 0
29.01.2018

Fenomen wśród gier, czy sława przez poprzednie części?

Witam serdecznie.
Dziś chciałbym poruszyć temat Counter Strike: Global Offensive, czwartej części gry Counter Strike. Gra została wydana przez Valve Corporation, jednakże pracowało nad nią również studio Hidden Path Entertainment. Została ona wydana 21 sierpnia 2012 roku. Przez pięć lat jej popularność nie spadła, cały czas można ją uznać za samą czołówkę gier typu shooter, co wynika zarówno z faktu sposobu rozgrywki, jej promocji oraz zainteresowania od strony e-sportowej za sprawą licznych imprez na całym świecie. Co przyczyniło się do aż takiego sukcesu tego tytułu? Czy wynikało to tylko z popularności Counter Strike'a 1.6? Skąd biorą się tak ogromne ceny za skórki do broni, noży, lub rękawiczek? Dlaczego same naklejki drużyn związanych z e-sportem osiągają aż do kilku, kilkunastu tysięcy złoty? Myślę, że składa się na to wiele różnych czynników, ale o tym zaraz. Przejdźmy więc do sedna, czyli samej rozgrywki.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Rozgrywka dzieli się na różne tryby gry - można grać z botami, w rozgrywkach uproszczonych z wieloma uczestnikami, w trybie turniejowym (5 vs 5), w trybie skrzydłowym (2 vs 2), tudzież na serwerach społeczności, gdzie zarówno sposób rozgrywki, mapy najczęściej różnią się od tych bezpośrednio dostępnych w normalnej rozgrywce. W CS:GO mamy do dyspozycji naprawdę sporą ilość map, których warto się nauczyć, by móc na nich odpowiednio grać - innymi słowy gra wymaga od nas ciągłej przyswajania sobie wiedzy o danych lokalizacjach, miejscach, które trzeba kryć, tudzież atakować. Jest to skomplikowany rodzaj rozgrywki i definitywnie wymagający, co sprawia iż nie może nam się nudzić o ile faktycznie robimy wszystko by móc się rozwijać w tym zakresie. Ponadto mamy także do dyspozycji możliwość personalizacji naszego ekwipunku - w cenach wysokich za rzadki ekwipunek, tudzież w naprawdę tanich za przyzwoite, lecz częste skiny, jednocześnie mogąc je przyozdobić naklejkami, autografami i logami naszych ulubionych drużyn.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ze względu na skiny powstało do tej pory mnóstwo stron działających bardzo często na zasadach hazardu, więc wszystko cały czas ma się w jak najlepszym stanie, a wręcz powiedziałbym, że z każdym rokiem coraz bardziej się rozwija... jednakże należy uważać by nie paść ofiarą oszustwa.
Gra ma także swoje problemy - ze względu na grafikę na słabszych komputerach mogą pojawiać się problemy z płynnością gry, choć do optymalizacji nie mam nic do zarzucenia. Ponadto w grze również pojawia się dosyć kiepskawy hitbox - chcąc nie chcąc czasami nie wyłapuje pocisków, które powinny trafić naszego przeciwnika.
Podsumowując - gra nadaje się w stu procentach do polecenia, oferuje ciekawą, dynamiczną rozgrywkę z zakresu shootera. Ma zarówno swoje wady jak i pozytywne strony, osobiście sądzę iż te pozytywne znacząco przeważają. Tym samym uznaję iż CS:GO zarówno skorzystał ze sławy poprzednich serii, jak i sam nie odstawał aż tak znacząco poziomem, oferując naprawdę dobry zakres rozgrywki i wiele pobocznych opcji jak np. skiny.
Mam nadzieję iż moja recenzja będzie dla kogoś przydatna.
Pozdrawiam serdecznie,
HollowLun.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hollowlun

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
2

Dead by Daylight - Świetna gra

Recenzja Kubsoon243
3

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
4

Margonem Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Poradnik Kamcio98
5

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
6

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
7

Minecraft Jak ładnie budować? Wszystko na temat ładnego budowania!

Poradnik aligdansk
8

Grand Theft Auto V (B2P) GTA 5 - Ciekawostki i Easter Eggi! #1

Poradnik Malfour
9

CSGO Prime (B2P) Pistolety w CS:GO - Omówienie

Poradnik KitaCSMaster
10

League of Legends Treściwy poradnik do Fizza.Podstawy

Poradnik quainn
Chat