Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
0.0 0 196 0
11.09.2018

Jak być lepszym w CS GO (Poradnik dla początkujących)

Nie możesz wyjść z tego walonego silvera!? Ten poradnik pomoże Ci z niego wyjść i przyjemniej grać w naszą ukochaną grę. Zapraszam do czytania!

1. Nie denerwuj się na swój team nawet jeśli masz w nim rusków potocznie zwanych "kacapami" . Jeśli ty im nie będziesz przeszkadzał w grze oni też prawdopodobnie nie będą tego robić, ale jeśli usłysz : "Rush B cyka blayt" pod żadnym pozorem nie wychodź z meczu, bo po co ci kolejny ban? W takiej sytuacji pozostaje tylko zaparzenie sobie melisy (taka herbatka na uspokojenie) i grania dalej będąc wyluzowany.

2.Ćwicz swój aim/movment ! Nawet nie wiecie jakie to jest ważne! Podam kilka przykładów : jesteśmy w oknie na mirage i musimy pójść na shorta, bo paka jest na "B", ale nie musimy wyskakiwać z okna na mida i iść na około, można po prostu wskoczyć z okna centralnie na shorta dzięki wyćwiczonemu poruszaniu się po danej mapie.Moja rada pobierzcie sobie z warsztatu mapy do ćwiczenia aim/movment , a po jakimś czasie zauważycie zmianę :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3.Używajcie granatów! Jest to jeden z kluczowych elementów gry. Podam przykład : macie 1 Flashbang i wiecie gdzie jest przeciwnik, więc podchodzicie bliżej ( powiedzmy, że przeciwnik ja na rampie na mirage ) rzucacie mu Flashbanga i gdy wybuchnie szybko go atakujecie i macie łatwego fraga, a to dzięki Flashbangowi , którego rzuciliście. Albo gdy bomba jest na A cache i zostało mało czasu do wybuchu (powiedzmy 10 s) i jesteśmy 1 vs 5 , a my jesteśmy po TT. Rzucamy Koktajl Mołotowa na bombę i gdy CT nie mają smoke`ów , nie zdążą rozbroić co za tym idzie runda jest wygrana.Według mnie nauka używania granatów to jedna z podstawowych rzeczy w w CS GO.

4.Gdy masz czas graj na serwerach społecznościowych! CS GO nie opiera się tylko na standardowych trybach zaoferowanych przez Valve. Społeczność tworzy własne tryby rozgrywki na serwerach społecznościowych np : Hide and Seek , Only headshot , arenki 1 vs 1 , smurf i dużo dużo więcej ! Możesz na nich miło spędzić czasz samemu lub ze znajomymi

Tutaj daje wam screena patologicznie wielkiej ceny skórki do broni
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Przestrzegaj zasad ekonomi! Gdy twoja drużyna gra eco ( same pistolety) ty nie kupuj m4 cz ak 47 !
-Jeśli masz około 1900-2100$ graj eco (same pistolety)
-Jeśli masz około 2900-3100$ graj PM, dlatego ,że mają wysoką nagrodę za zabójstwo
-Jeśli masz około 3900$ i wyżej graj Fula ( granie karabinem, kamizelką i grantami)
Warto też wspomnieć jedną ważną rzecz ,a mianowicie gdy wiesz , że przeciwnicy mają ak lub awp nie kupuj hełmu , a to dlatego że i tak jednym strzałem w głowę cię zabiją, a 350$ przyda się na np. jakiś granat, a jak mówiłem granaty to podstawa!

6 Nie graj z bronią z , którą nie umiesz grać ! Na przykład gdy stać cię na awp, a nie umiesz z niej grać to jej nie kupuj , ponieważ gdy ją kupisz i łatwo zginiesz to oddajesz cenną broń przeciwnikowi!


Dzięki za przeczytanie mojego poradnika jak wyjść z silvera i czerpać przyjemność z gry :)
Mam nadzieję, że mój poradnik się wam spodobał
Pozdrawiam :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez PiotrekXD123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
7

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
8

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
9

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
10

Minecraft Uprawa drzew w minecrafcie. Poradnik jakiego nie było!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
Chat