Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 841 0
11.09.2018

Jak być lepszym w CS GO (Poradnik dla początkujących)

Nie możesz wyjść z tego walonego silvera!? Ten poradnik pomoże Ci z niego wyjść i przyjemniej grać w naszą ukochaną grę. Zapraszam do czytania!

1. Nie denerwuj się na swój team nawet jeśli masz w nim rusków potocznie zwanych "kacapami" . Jeśli ty im nie będziesz przeszkadzał w grze oni też prawdopodobnie nie będą tego robić, ale jeśli usłysz : "Rush B cyka blayt" pod żadnym pozorem nie wychodź z meczu, bo po co ci kolejny ban? W takiej sytuacji pozostaje tylko zaparzenie sobie melisy (taka herbatka na uspokojenie) i grania dalej będąc wyluzowany.

2.Ćwicz swój aim/movment ! Nawet nie wiecie jakie to jest ważne! Podam kilka przykładów : jesteśmy w oknie na mirage i musimy pójść na shorta, bo paka jest na "B", ale nie musimy wyskakiwać z okna na mida i iść na około, można po prostu wskoczyć z okna centralnie na shorta dzięki wyćwiczonemu poruszaniu się po danej mapie.Moja rada pobierzcie sobie z warsztatu mapy do ćwiczenia aim/movment , a po jakimś czasie zauważycie zmianę :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3.Używajcie granatów! Jest to jeden z kluczowych elementów gry. Podam przykład : macie 1 Flashbang i wiecie gdzie jest przeciwnik, więc podchodzicie bliżej ( powiedzmy, że przeciwnik ja na rampie na mirage ) rzucacie mu Flashbanga i gdy wybuchnie szybko go atakujecie i macie łatwego fraga, a to dzięki Flashbangowi , którego rzuciliście. Albo gdy bomba jest na A cache i zostało mało czasu do wybuchu (powiedzmy 10 s) i jesteśmy 1 vs 5 , a my jesteśmy po TT. Rzucamy Koktajl Mołotowa na bombę i gdy CT nie mają smoke`ów , nie zdążą rozbroić co za tym idzie runda jest wygrana.Według mnie nauka używania granatów to jedna z podstawowych rzeczy w w CS GO.

4.Gdy masz czas graj na serwerach społecznościowych! CS GO nie opiera się tylko na standardowych trybach zaoferowanych przez Valve. Społeczność tworzy własne tryby rozgrywki na serwerach społecznościowych np : Hide and Seek , Only headshot , arenki 1 vs 1 , smurf i dużo dużo więcej ! Możesz na nich miło spędzić czasz samemu lub ze znajomymi

Tutaj daje wam screena patologicznie wielkiej ceny skórki do broni
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Przestrzegaj zasad ekonomi! Gdy twoja drużyna gra eco ( same pistolety) ty nie kupuj m4 cz ak 47 !
-Jeśli masz około 1900-2100$ graj eco (same pistolety)
-Jeśli masz około 2900-3100$ graj PM, dlatego ,że mają wysoką nagrodę za zabójstwo
-Jeśli masz około 3900$ i wyżej graj Fula ( granie karabinem, kamizelką i grantami)
Warto też wspomnieć jedną ważną rzecz ,a mianowicie gdy wiesz , że przeciwnicy mają ak lub awp nie kupuj hełmu , a to dlatego że i tak jednym strzałem w głowę cię zabiją, a 350$ przyda się na np. jakiś granat, a jak mówiłem granaty to podstawa!

6 Nie graj z bronią z , którą nie umiesz grać ! Na przykład gdy stać cię na awp, a nie umiesz z niej grać to jej nie kupuj , ponieważ gdy ją kupisz i łatwo zginiesz to oddajesz cenną broń przeciwnikowi!


Dzięki za przeczytanie mojego poradnika jak wyjść z silvera i czerpać przyjemność z gry :)
Mam nadzieję, że mój poradnik się wam spodobał
Pozdrawiam :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PiotrekXD123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

Rival Regions - poradnik

Poradnik Polski Makaronik
4

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
5

FIFA Online Stare ale jare - FIFA Ultimate Team

Recenzja mikersky
6

Eldarya Sposoby zarabiania maany w grze - TARG

Poradnik felixfelicis
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

CSGO Prime (B2P) ESL One Cologne 2017 - najważniejsze informacje.

Poradnik lynnSSky
9

Star Stable Świat koni i nie tylko

Poradnik Bananowybandyta
10

League of Angels Heaven's Fury Porady jak szybko wbić lv w League of Angels Heavens Fury

Poradnik LooLxD
Chat