Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 771 0
25.06.2017

Jak osiągać większe sukcesy - Poradnik dla początkujących ==/ Łatwiejsze wbijania rangi

Witam dzisiaj zamiast recenzji przygotowałem poradnik dla początkujących graczy gry "Counter-Strike: Global Offensive" pod tytułem "Jak osiągać większe sukcesy - Poradnik dla początkujących ==/ Łatwiejsze wbijania rangi"
W tym poradniku dowiecie się mam nadzieję wszystkiego albo chociaż większości rzeczy jakie musicie, albo możecie zrobić na samym początku po uruchomieniu CS'a większość z rad mam nadzieję że pomogą wam spokojnie wbić rangę w okolicy MG1 ponieważ wyżej to już sama teoria nie wystarczy i wymagane będą chociaż znikome umiejętności.

Na sam początek najważniejsze jest spersonalizowanie/ustawienie czułości myszki.
Czułość myszki musi być idealna, co to znaczy?
Czułość nie może być ani za duża ani za mała by na długi dystans spokojnie móc wycelować w przeciwnika ale również gdy przeciwnik wyskoczy na nas na blisko musimy być w stanie szybko na niego nacelować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gdy uda nam się ustawić odpowiednią czułość albo chociaż będzie nam się tak wydawać polecam pograć sobie na trybie gry DM przez jakiś czas by jeszcze uwzględnić ewentualne poprawki.

Drugą rzeczą którą należy zrobić moim zdaniem zaraz po ustawieniu czułości jest spersonalizowanie/stworzenie swojego własnego celownika wedle własnego uznania (polecam robić zielone celowniki ponieważ są widoczne prawie w każdym miejscu na każdej mapie) lub znaleźć pasujący nam celownik od jakiegoś innego gracza.

Trzecią mniej ważną rzeczą lecz moim zdaniem również istotną jest również spersonalizowanie HUD'a czyli wszystkich informacji wyświetlających się nam na ekranie podczas gry, oraz Viewmodelu czyli ułożenie własnej "perspektywy" która również potrafi mieć duży wpływ na grę ponieważ broń potrafi nam czasami zasłonić ważny element.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gdy już wszystko spersonalizujemy pora przejść do poznawania map.
Podczas gry dużą gra rolę oraz daje przewagę znajomość mapy np. miejsc gdzie przeciwnik może na nas czekać by strzelić nam bez skrupułów w plecy, gdzie my możemy się schować by przeciwnik nie widział naszej broni lub po prostu gdzie trzymać celownik by był na poziome głowy. Podczas gry ważne są sekundy więc takie rzeczy jak umiejętne wychylanie się, sprawdzanie miejscówek czy też już wyżej wymienione trzymanie celownika na poziome głowy dają nam kilka dodatkowych milisekund na dotarcie do mózgu informacji i oddaniu strzału czyli łatwiejsze i szybsze zabicie przeciwnika. Mam nadzieję że wyżej wymienione rady chociaż w pewnym procencie sprawią że łatwiej będzie wam się grało oraz że będziecie osiągać większe sukcesy, życzę powodzenia oraz pamiętajcie to tylko gra.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Stager

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

PUBG lite - recenzja darmowego PUBGa

Recenzja cerakpl
2

Minecraft Jak nauczyć się grać? Poradnik dla początkujących minecrafterów

Poradnik ni.colaa
3

World of Tanks AMX 40 - Po prostu Kaczka

Recenzja HansOmen
4

Roblox 5 nieznanych, a świetnych gier

Poradnik Mivi51
5

Agar io ,,Jedz i rośnij", czyli Agar.io

Recenzja Julcia1
6

Otchłań Upiory Edenu

Recenzja _SkyLone
7

Zoo 2 - Animal Park Zoo 2: Animal Park - recenzja

Recenzja SamurajKarol
8

Dark Orbit Poradnik dla nowych graczy

Poradnik Pizcat
9

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
10

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
Chat