Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.1 45 8184 0
28.06.2017

Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Witam was bardzo serdecznie. Ruletki są bardzo znane i zapewne większość z was straciła na nich dużo skórek do tej gry. Ruletki da się oszukać, a jak? Właśnie tym skupimy się w dzisiejszym artykule. Bardzo serdecznie zapraszam was, czytelników do oglądania. Otóż zacznijmy od tego, że na prawie każdej stronie tego typu mamy zakładki „free coins”, a na niektórych też „daily coins”. Otóż właśnie nad tym się skupimy. Tak naprawdę wystarczy logować się co określony czas, aby zarobić. Zaczynając od zakładek „free coins”. Należy w nich pisać kod referencyjny innego użytkownika. Wtedy dostaniemy w przypadku większości takich stron 500 monet, czyli 50 centów. Na większości ruletek 1000 monet równe jest kwocie 1 euro, ale przejdźmy do samego sposobu, jak w cudzysłowie oszukać ruletki. Otóż na większości, aby wypłacić cokolwiek, wpierw trzeba coś wpłacić. Dlatego też używamy kod referencyjny, wpłacamy najtańszy możliwy skin, a następnie wypłacamy...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
wraz z pieniędzmi uzyskanymi po wpisaniu kodu innego użytkownika. Istnieją strony, na których nie trzeba wpłacać, co znacznie ułatwia nam pracę. Tym sposobem możemy „oszukiwać” ruletki, gdyż wcale nie musimy betować. Gorzej w przypadku, kiedy jest tak zwany wager amount. Jak go nabić? Przykładowo na crashu, gdy jest to możliwe wypłacać na mnożniku 1.00. W przypadku ruletki postawiać na wszystkie kolory, o ile jest taka możliwość, a gdy nie, wejść przykładowo na konto brata. Wtedy na swoim postawiasz przykładowo na czerwony i zielony, a on na czarny. Gdy ktokolwiek wygra jesteście na minimalny minus z powodu zielonego, jednakże i tak będziecie na plus po wypłaceniu. Przejdźmy następnie do zakładek „daily coins”. Aby je odbierać często należy spełniać określone warunki. Warunkiem tym na większości ruletek jest wpisanie w nazwie użytkownika Steam adresu internetowego strony, a czasami dołączenie do ich grupy Steam. Bardzo rzadko należy obserwować ich na Twitterze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Uwieżcie mi, warto spełnić te warunki, gdyż możemy potem dużo zarobić. Po spełnieniu ich logujemy się co określony czas w celu odebrania darmowych pieniędzy. Ja na jednej ze stron uzbierałem w ten sposób 10 euro, a następnie wpłaciłem wymagane 2 euro i wypłaciłem 12 euro. Warto było wpłacić, gdyż i tak jestem na znacznym plusie. Pozwolę sobie wypisać strony z dziennymi monetami, na których zawsze je odbieram. Są one wypisane poniżej.
Csgowitch – Strona pozwola odebrać 6 centów co godzinę.
Csgoatse – Strona pozwala odebrać od 4 centów do 16 centów w zależności od spełnionych warunków (4 centy bez spełnienia ich, 8 po spełnieniu jednego, 12 po dwóch oraz 16 po spełnieniu wszystkich).
To już na tyle w tym poradniku. Mam nadzieję, że dużo uda wam się zarobić na tym sposobie, gdyż jest to jedyne logowanie się, co zajmuje okres jednej minuty. W komentarzach możecie pochwalić się, ile zarobiliście na tym sposobie. Ja już tego poradnika nie przedłużam i widzimy się w kolejnych artykułach.
4.1 (głosów: 45)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Nasus runy.

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Alistar - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

Fortnite Fortnite: Sezon 13 - karnet bojowy

Recenzja Filiq343
4

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
5

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
6

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
7

Bardzo dobre gry GTA 5, Hurtworld

Recenzja Masii
8

Crossout [Crossout] Apokaliptyczna demolka.

Recenzja Shadow YouTube
9

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
10

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
Chat