Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.1 45 6640 0
28.06.2017

Jak "oszukać" ruletki CS:GO?

Witam was bardzo serdecznie. Ruletki są bardzo znane i zapewne większość z was straciła na nich dużo skórek do tej gry. Ruletki da się oszukać, a jak? Właśnie tym skupimy się w dzisiejszym artykule. Bardzo serdecznie zapraszam was, czytelników do oglądania. Otóż zacznijmy od tego, że na prawie każdej stronie tego typu mamy zakładki „free coins”, a na niektórych też „daily coins”. Otóż właśnie nad tym się skupimy. Tak naprawdę wystarczy logować się co określony czas, aby zarobić. Zaczynając od zakładek „free coins”. Należy w nich pisać kod referencyjny innego użytkownika. Wtedy dostaniemy w przypadku większości takich stron 500 monet, czyli 50 centów. Na większości ruletek 1000 monet równe jest kwocie 1 euro, ale przejdźmy do samego sposobu, jak w cudzysłowie oszukać ruletki. Otóż na większości, aby wypłacić cokolwiek, wpierw trzeba coś wpłacić. Dlatego też używamy kod referencyjny, wpłacamy najtańszy możliwy skin, a następnie wypłacamy...
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
wraz z pieniędzmi uzyskanymi po wpisaniu kodu innego użytkownika. Istnieją strony, na których nie trzeba wpłacać, co znacznie ułatwia nam pracę. Tym sposobem możemy „oszukiwać” ruletki, gdyż wcale nie musimy betować. Gorzej w przypadku, kiedy jest tak zwany wager amount. Jak go nabić? Przykładowo na crashu, gdy jest to możliwe wypłacać na mnożniku 1.00. W przypadku ruletki postawiać na wszystkie kolory, o ile jest taka możliwość, a gdy nie, wejść przykładowo na konto brata. Wtedy na swoim postawiasz przykładowo na czerwony i zielony, a on na czarny. Gdy ktokolwiek wygra jesteście na minimalny minus z powodu zielonego, jednakże i tak będziecie na plus po wypłaceniu. Przejdźmy następnie do zakładek „daily coins”. Aby je odbierać często należy spełniać określone warunki. Warunkiem tym na większości ruletek jest wpisanie w nazwie użytkownika Steam adresu internetowego strony, a czasami dołączenie do ich grupy Steam. Bardzo rzadko należy obserwować ich na Twitterze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Uwieżcie mi, warto spełnić te warunki, gdyż możemy potem dużo zarobić. Po spełnieniu ich logujemy się co określony czas w celu odebrania darmowych pieniędzy. Ja na jednej ze stron uzbierałem w ten sposób 10 euro, a następnie wpłaciłem wymagane 2 euro i wypłaciłem 12 euro. Warto było wpłacić, gdyż i tak jestem na znacznym plusie. Pozwolę sobie wypisać strony z dziennymi monetami, na których zawsze je odbieram. Są one wypisane poniżej.
Csgowitch – Strona pozwola odebrać 6 centów co godzinę.
Csgoatse – Strona pozwala odebrać od 4 centów do 16 centów w zależności od spełnionych warunków (4 centy bez spełnienia ich, 8 po spełnieniu jednego, 12 po dwóch oraz 16 po spełnieniu wszystkich).
To już na tyle w tym poradniku. Mam nadzieję, że dużo uda wam się zarobić na tym sposobie, gdyż jest to jedyne logowanie się, co zajmuje okres jednej minuty. W komentarzach możecie pochwalić się, ile zarobiliście na tym sposobie. Ja już tego poradnika nie przedłużam i widzimy się w kolejnych artykułach.
4.1 (głosów: 45)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
2

League of Legends Miss Fortune - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
4

League of Legends Morgana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
6

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

MovieStarPlanet MSP Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
8

Team Fortress 2 Ciekawostki cześć pierwsza

Recenzja King_Tomson_IV
9

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
10

Hero Zero Omówienie gry Hero Zero

Recenzja SyNaoX
Chat