Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1345 0
04.04.2020

Jak stać się lepszym w CS:GO ? 5 Rad dla początkujących !

Najnowszy Counter-Strike mimo, że ma już kilka lat, nadal się cieszy dużą popularnością.
Gracze spędzają godziny na rozbrajaniu, podkładaniu bomby, bądź radosnemu strzelaniu się z wszelakich broni.
Większość z nich popełnia wiele błędów, które im uniemożliwiają awans do wyższej rangi
W tym poradniku pokażę Ci co masz robić, by móc wejść w grono "kałachów" bądź nawet wyższych rang.

Zapraszam !


Rada. 1

Na samym początku zajmiemy się celowaniem, czyli głównym naszym zajęciem we wszelkich fps'ach. Jeśli chcemy zdobyć zabójstwo musimy przewidzieć gdzie może być przeciwnik. W skrócie go zaskoczyć. Łatwo powiedzieć trudniej zrobić, prawda? W praktyce wygląda to tak, że celujemy na wysokości głowy przeciwnika, nie za nisko i też nie za wysoko. Bardzo nam też pomoże nauka miejscówek na mapach i podchodzenie do nich z celowanym w przeciwnika soczystym karabinem pełnym nabojów. Pamiętajcie też, że w każdym miejscu może być schowany wrogi gracz, grajcie agresywnie tylko, gdy jesteście pewni, że jesteście bezpieczni


Przykład wcelowywania się terrorysty na wychylającego antyterroryste z longa na mapie De_Dust2:

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Rada 2.


Drugą radą będzie odpowiednie gospodarowanie gotówką. Otóż ekonomia w tej grze jest bardzo prosta, a nauczenie się jej zasad da nam wiele korzyści.
Musimy pamiętać, że CT ma niestety więcej wydatków niż TT. Wynika to z tego, że bronie antyterrorystów są droższe i ci też muszą kupować defuse kit. Należy tutaj zaznaczyć, że TT z reguły gra z ak-47, które zabija na jeden wystrzał w głowę nawet z hełmem, dlatego nie zawsze trzeba go kupować. Wygrywając rundę dostajemy określoną ilość gotówki, jest ona na tyle duża by móc sobie kupić standardowe uzbrojenie. Przegrywając też dostajemy zastrzyk gotówki, lecz bardzo mały. Z tego powodu, gdy drużyna nie ma pieniędzy gra się rundę eco. To znaczy nic nie kupując albo kupując tanie rzeczy, aby na następnej rundzie zagrać standardowy uzbrojeniem, a nawet całkowitym fullem. Należy tu zaznaczyć, że seria przegranych rund zwiększa nam ilość otrzymywanej gotówki za rundy.

Rozpiska otrzymywanych pieniędzy w CS:GO w języku angielskim:

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Rada 3.


Następną radą będą nic innego niż...ćwiczenia. Co tu więcej ukrywać, kontrola odrzutu broni spowoduje, że naszej pociski będą w ciele przeciwnika, a nie w ścianie za nim. Poprawa movementu sprawi, że w mgnieniu oka zobaczymy wyskakującego przeciwnika, a następnie zasypiemy go gradem pocisków. Jest wiele map w warsztacie Steam na których możemy sobie ćwiczyć nasz recoil broni, czy też aim, albo movement.


Rada 4.

Kolejno idąc, mamy bardzo trudną technikę. Polega ona na zachowaniu spokoju i nie panikowaniu. Gra nam daje ulgę i ucieczkę od realnego świata, gdy się stresujemy grając to coś musimy zmienić. Po prostu się wyluzuj rozsiądź wygodnie w fotelu, a twoje wyniki na pewno się polepszą.


Rada 5.


Kończąc mój mały poradnik, podpowiem ci o bardzo istotnej rzeczy w Cs'ie. Mów swoim kolegom z drużyny, gdzie są przeciwnicy. Pamiętaj, sam meczu nie wygrasz, a praca zespołowa jest bardzo istotna. Nie wyzywaj, ani nie krzycz na nich, gdy coś im nie wyjdzie. To też są ludzie, którzy mogą się pomylić. Bądź dla nich przyjazny, a twoja gra będzie prostsza i przyjemniejsza.


Mam nadzieję, że te rady jakokolwiek ci pomogły zostać lepszym graczem. Wiem, że może zaawansowani gracze o nich doskonale wiedzieli, lecz i tak warto sobie je przypomnieć.


Dziękuję ci za przeczytanie tego poradnika
Do zobaczenia !

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez adzian

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bleach Online Bleach Online, czyli kolejny klon

Recenzja Osa1020
2

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
3

Crossout Crossout - Akcja, akcja i ... wybuchy

Recenzja RainWalker04
4

Roblox Top 5 Najlepszych Symulatorów na Robloxie

Poradnik Mivi51
5

League of Legends Malphite – League of Legends

Poradnik Eclia
6

Wartune Jak szybko zdobyć duży poziom?

Poradnik ketty
7

League of Legends Teamfigh Tactics- jak grać, żeby wygrywać?

Poradnik Julcia1
8

War Thunder Omówienie każdej linii samolotów - War Thunder

Recenzja FlupixDD
9

Roblox Praca Marzeń Amerykanów

Poradnik Fragorski
10

League of Angels Heaven's Fury CZ. 1 - Podstawowe informacje o League of Angles Heaven's Fury

Poradnik LooLxD
Chat