Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.8 6 1096 0
08.06.2017

Jak wyjść z silvera? - Poradnik

W tym poradniku chciałbym się podzielić tym, jak szybko zdobyć rangę jaką jest gold. Serdecznie zapraszam do czytania! :)
1. Ćwicz strzelanie - Bez dobrego strzelania nie ujdziesz za daleko. Musisz umieć celnie namierzyć i strzelić w głowę swojego przeciwnika bez najmniejszych problemów. Dlatego też ćwicz aim'a na mapach do tego przeznaczonych. Graj na deathmatch'ach. Graj 1vs1 na specjalnych serwerach.
2. Ćwicz prefire - Polecam pobrać z warsztatu steam specjalne mapy do ćwiczenia prefire. Bez niego na wyższych rangach nie dasz rady. W skrócie mówiąc - pamiętaj o sprawdzaniu miejscówek. Twój przeciwnik na niektórych mapach może ukryć sie na tzw. ninja
3. Zaskakuj przeciwnika - W tej grze aby ugrać rundę, musisz zaskoczyć przeciwnika. Naucz się rzucać smoki np. Na mirrage z b na middle. Wtedy przeciwnik będzie przekonany, że napewno jesteś na middle! U Youtubera "Nolif" znajdziecie filmy, które mają na celu ukazanie różnych zagrywek w sposób zaskakujący przeciwnika. :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Dawaj informacje swojej drużynie - Czasami sojusznicy nas denerwują, ale jeśli chcemy wygrać rundę, czy też cały mecz musimy dawać informacje sojusznikom. Informacje dawane drużynie są niezbędne do ugrania rundy. Wyobraź sobię, że nikt z drużyny nie daje info. To tak, jakby każdy grał sam, albo zwyczajnie ignorował cię, a ty go. Pamiętaj, że grając w trybie turniejowym musisz pamiętać o własnej drużynie! Zaopatrz się w mikrofon. Nie musi być drogi, ale musi być na tyle sprawny, aby sojusznicy rozumieli, co do nich mówisz. Dając informacje sojusznikom pamiętaj, aby dokładnie określić miejsce, w którym znajduje się twój przeciwnik, a także określ liczbę graczy znajdującym się w danej miejscówce. Informacje drużynie najlepiej podawaj w języku angielskim, gdyż większość graczy zna ten język. Po polsku natomiast nie polecam, gdyż mało osób zna ten język. Wspomniałem o zakupie mikrofonu. Dlaczego? Gdyż chwila nieuwagi pisząc na chacie tekstowym może skutkować śmiercią (w grze). :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Celuj na wysokość głowy - Strzelając w głowę zadajesz największe obrażenia. Celuj w głowę, gdyż celując przykładowo w nogi nie zadasz ich za dużo i narazisz się na to, że przeciwnik zdąży cię zabić. Dlatego też celuj w tą, a nie inną część ciała.
6. Naucz kontrolować się fullauto - jest to niezbędne do dobrego strzelania na bliski dystans. Nie kontrolując swojego fullauto pociski będą leciały, gdzie im się podoba, przez co napewno nie zabijesz przeciwnika. Na średni dystans strzelaj serią, a daleki również serią, lub próbuj "pestkować".
7. Nie celuj w ziemię - Tutaj musisz zabić przeciwnika, a nie szukać mrówek. Celując w ziemię gdy zobaczysz przeciwnika musisz unieść swój celownik, co zajmie trochę czasu, a w tej grze liczy się każda setna sekundy.

Myślę, że krótkie rady wam pomogły chociaż w małym stopniu. Pozdrawiam i życzę awansu do golda. :)

Jeśli macie więcej rad, dopisujcie je w komentarzach. Ja wymieniłem najważniejsze. :)

Myślę, że docenicie moją pracę i czas włożony w pisanie tego poradnika.

Zjęcia pochodzą z google grafika, gdyż w chwili obecnej nie mam możliwości zagrania w csgo!
4.8 (głosów: 6)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

CSGO Prime (B2P) Jak lepiej strzelać w CS:GO? Czyli mapy do trenowania Twoich umiejętności oraz celności

Poradnik Łupieżca
3

Dofus Moja luźna recenzja na temat gry "Dofus"

Recenzja marcin072
4

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
6

MovieStarPlanet MSP Jak dobrze zarabiać na filmach? -sposoby tworzenia.

Poradnik cer
7

DOTA 2 Mamy kolejny międzynarodowy event e-sportowy w Polsce

Recenzja _Szusty_
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet-Recenzja

Recenzja Rareska
9

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Jak szybko zarabiać StarCoins? 2022r.

Poradnik AokiMSP
10

League of Legends Wukong - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat