Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 766 0
18.06.2017

Jak zdobywać pieniądze - ekonomia w CSGO

Witam, w tym artykule przedstawię wam, za co zyskujemy i za co tracimy nasze pieniążki w tej grze. oczywiście te, które zdobywamy co rundę na trybie turniejowym.. Zapraszam do czytania i zachęcam to zajrzenia do moich innych artykułów, gdyż trochę już ich napisałem, a mało osób je czyta. Ja już nie przerywam i zapraszam do czytania.
Pieniążki między innymi w trybie turniejowym możemy zdobywać za każde zabójstwo. Zaczniemy od podstaw, a mianowicie ile pieniążków otrzymujemy za zabójstwo z danej broni, gdyż kwoty te różnią się w zależności od tego, z jakiej zabiliśmy. Największą kwotę uzyskamy za zabójstwo z noża. Sumka ta wynosi aż 1500$, co w tej grze może bardzo mocno pomóc Ci. Za zabójstwo ze strzelby na nasze konto naliczane jest 900$. Za zabójstwo za pomocą SMG naliczane zostaje 600$, jednakże za zabójstwo z P90 dostajemy połowę kwoty mniej, czyli 300$. Zabójstwa z reszty broni dodają nam 300$, jednakże wyjątkiem jest jedna z najlepszych snajperek w tej grze, a mianowicie AWP, gdyż za zabójstwo przy jej użyciu dostaniemy już tylko 100$.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Innym sposobem, w który możemy zdobyć pieniążki na zakup broni w kolejnej rundzie są wygrane rundy. Za każdą wygraną rundę otrzymujemy 3250$, natomiast za wygraną, ale z rozbrojeniem bomby, lub po stronie terrorystów podłożeniem ładunku otrzymujemy nieco większą sumkę – 3500$. Sprawa z przegranymi rundami wygląda zupełnie inaczej. Im więcej rund z rzędu przegramy, tym więcej pieniędzy zdobędziemy. Za pierwszą z rzędu przegraną rundę otrzymamy jedyne 1400$. Za drugą przegraną z rzędu odrobinę więcej, czyli 1900$. Za trzecią 2400$. Za czwartą dostaniemy już 2900$, a za piątą przegraną, czy też większą z rzędu otrzymamy aż 3400$, co już jest dużą kwotą w tej grze. Jeśli przerwiemy ciąg wygranych z rzędów poprzez wygraną, system się resetuje, co oznacza, że znów jedziemy od pierwszej przegranej w wypadku przegranej po wygranej rundzie tzn. ponownie od 1400$. Dlatego warto się starać, gdyż przegrane rundy, czy też wyczekane w przypadku terrorystów nie przyniosą pozytywnych skutków dla naszych pieniędzy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Innym sposobem zdobycia pieniędzy na zakup broni, granatów i innych jest podłożenie bomby, za które otrzymujemy 300$. Za przegraną rundę z podłożoną C4 otrzymamy już 800$. Należy pamiętać o fakcie, iż pieniądze możemy również tracić nie tylko po zakupie rzeczy w sklepiku na początku rundy, ale także za zabójstwo kolegi z drużyny otrzymujemy karę w postaci odjęcia 300$. Kolejna rzecz dotyczy terrorystów. Jeśli runda się zakończy przegrana dla nas, a ty przeżyjesz nie otrzymujesz 0$.

To już na tyle w tym artykule. Dziękuję za przeczytanie i doceń poświęcony przeze mnie czas na jego pisanie. Jeśli Ci się spodobał, poinformuj mnie o tym w komentarzach. Ja już nie piszę zbędnych zdań, do zobaczenia w kolejnych materiałach.

Zdjęcia pochodzą z Google Grafika, co oznacza, że możesz je ode mnie skopiować, jednakże zabraniam kopiowania treści artykułu bez mojej zgody. Jak uzyskasz zgodę na prywatce, po umieszczeniu go na innej stronie musisz podać autora, czyli mój nick (GN0M3K lub Lefly)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
2

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
3

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
4

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
5

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
6

CSGO Prime (B2P) GODSENT - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
8

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
9

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
10

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
Chat