Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 2 7789 0
18.06.2017

M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Wiele osób ma problem z wyborem jednego z dwóch karabinów po stronie antyterorystów, a mianowicir M4A4 oraz M4A1-S. W dzisiejszym artykule przedstawie wam obie te bronie, porównam je oraz powiem, jakiego wyboru ja bym dokonał I oczywiście go uzasadnię. Ja już nie przedłużam i zapraszam do czytania tego artykułu. Z góry mówię, że wybór należy tylko i wyłącznie do ciebie. Ja jedynie porównuję broń i zachęcam do wybrania jednej z nich.

Pierwszym punktem jaki omówimy będzie cena broni. M4A4 kosztuje 3100$, natomiast wersja z literką S tyle samo. Następna kategoria to pojemność magazynku i ilość amunicji. M4A1-S ma dwadzieścia pocisków w jednym magazynku, a czterdzieści łącznie, natomiast M4A4 ma trzydzieści pocisków w magazynku, a dziewiędziesiąt łącznie.
Jedną z najbardziej zauważalnych różnic jest jednak obecność tłumika w wersji M4A1-S. Oznacza to, że broń jest cichsza od wersji bez tłumika, a także celniejsza. Zadawane obrażenia są jednakowe przez obie te bronie, a mianowicie wynoszą one 33 punkty obrażeń.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną kategorią w tym artykule jest celność oraz kontrola rozrzutu. W M4A1-S sprawa ma się znakomicie. Broń ta ma bardzo dobrą celność, a w dodatku kontrola rozrzutu jest banalnie prosta co ułatwia nam grę z tej broni. Inaczej sprawa ma się z bronią M4A4. Rozrzut ma lekko zbliżony do AK-47. Jest ona znacznie mniej celna od wersji S, a jej rozrzut trudniejszy do kontroli.

Kolejną rzeczą, nad którą się skupimy są sytuacje, w których przyda nam się dana broń. M4A4 jest dobrą na bliskie dystanse, między innymi dlatego, że nie mamy obaw, że skończy nam się amunicja. Natomiast M4A1-S lepsza jest na dalsze dystanse. O wiele łatwiej się z niej pestkuje. Kolejną różnicą tych broni jest szybkość wystrzeliwanych pocisków. W broni M4A4 wynosi 667.67 RPM, natomiast w broni M4A1-S wynosi 600 RPM. Oznacza to, że różnica szybkości wystrzeliwanych pocisków różni się o 11%, co stanowi dużą różnicę, bynajmniej w tej grze, gdyż tutaj liczy się każda setna sekundy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Inaczej ma się sprawa z strzelaniem podczas skakania. Niedokładność M4A4 podczas skoku to 94.41, a dla broni M4A1-S niedokładność podczas skoku stanowi 96.67.

Podsumowując mogę powiedzieć, że wybór zależy tylko i wyłącznie do was. Ja używam M4A1-S ze względu na większą celność. Jest także jak wspomniałem wcześniej cichsza oraz lepsza na dalekie dystanse, ale nie mówię, że M4A4 jest zła. Umiejąc skontrolować rozrzut jesteśmy w stanie bardzo wiele z nią zdziałać.
To na tyle z mojego porównania M4A4 z M4A1-S. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi zdecydowałeś się na którąś z tych broni. Nie zapomnij o ocenieniu artykułu w komemtarzu oraz daniu propozycji na kolejne artykuły. Ja już się z wami żegnam I zapraszam do czytania moich innych artykułów.

Grafika zawarta w artykule pochodzi z Google Grafika co oznacza, że nie jestem ich prawowitym autorem. Zakazuję kopiowania treści tego artykułu bez mojej zgody. O zgodę możesz spytać mnie poprzez wiadomości prywatne.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Clash of Clans Clash of Clans The Best!

Poradnik karyna2019
2

Star Stable Gra, w której możesz opiekować się własnym rumakiem i przeżywać niesamowite przygody - poznaj Star Stable!

Recenzja NatalieQ
3

The Pride of Taern Recenzja - The Pride of Taern

Recenzja Tymit
4

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
5

Roblox Czy warto grać w roblox ?

Recenzja rzygi
6

World of Tanks World of Tanks - popularna gra za do pobrania za darmo

Recenzja PanPillager
7

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
8

Hero Zero Hero Zero - po kilku latach znowu na topie. Część pierwsza poradnika.

Tutorial Hekates
9

Roblox Dlaczego warto zagrać w Robloxa?

Recenzja O1Unicorn1O
10

Ciekawy klon StarCrafta. Recenzja Grey Goo

Recenzja Tybero
Chat