Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 2118 0
28.06.2017

Najlepsza gra Steam 2012 ;)

Według mnie jest to gra bardzo ciekawa mam bardzo długą historię z tą grą jest to już prawie 2 lata staram się dzień w dzień wygrywać mecze niestety są lepsi gracze i gorsi niestety głownie nasi wschodni sąsiedzi lecz i tak zachęcam wszystkich do zagrania ponieważ można się również nauczyć wielu trików, komunikacji oraz gry zespołowej ;)
1 zasadą jest dobra komunikacja nie należy być ,,toxic'' niestety ale znam to z innej gry i staram się nie być taki niestety czasami emocje a czasami po prostu ludzie oraz nigdy nie można polegać na kimś zawsze trzeba grać swoje bo to jest najlepsza opcja. Zasugeruję się tutaj moim meczem niestety jeszcze z orła :) gdzie jeżeli mimo sam iż grałem i tak przegrałem mimo że miałem genialny mecz to niestety ale tylko ja grałem dlatego pamiętaj musisz grać dla siebie ale z zespołem; )
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeżeli chcesz coś osiągnąć znajdź team do mm oraz faceitów(Strona na których masz poziomy) możesz znaleźć tam mecz 5v5 oraz inne ciekawe rzeczy graj z nimi nauczysz się ciekawych smokeów oraz gry zespołowej wymienię kilka pozycji
1.Support osoba która rzyca smoke pomaga innym
2.Entry osoba która np. szybko wybiega z respa jeżeli ma dobrego respawna i biegne np na rampe żeby zdobyć przewagę dla drużyny
3. Lurker osoba która czeka na przeciwnika jeżeli rushuje osoba często wychyla np. na pixela żeby zdobyć bardzo łatwego fraga a przeciwnik może bardzo często biec z nożem wieć nie jest to dla niego coś trudnego
Również w teamie powinien być snajper oraz osoba prowadząca zacznę od osoby prowadzącej jest bardzo ważne ponieważ mówi co gdzie każdy ma zrobić ponieważ bez z tego będzie bardzo ciężko wygrać coś
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oraz pamiętaj aby przed każdym meczem się porządnie rozgrzać jest to klucz do zagrania dobrej pistoletówki a jest to 3 rundy które mogą zamienić się w późniejszej grze na wygraną więc jest to bardzo ważne. Przed meczem wejdz sobie na mapy treningowe i postrzelaj okolo dwadzieścia do trzydziestu nawet minut a w meczu na pewno będziesz miał przewagę jest to bardzo dużo sam często rano się nie rozgrzewam bo a to nie mam czasu oraz różne inne sprawy przez co mam duże problemy z myszką nie mogę jej dobrze opanować nawet 10 min jest dobre ważne aby jednak i tak się rozgrzać przed meczem :) Jeżeli by ktoś chciał mogę podać kilka przykładów pod artykułem solidnych map gdzie można się rozgrzać od pkt w które trzeba strzelać aż po botów których czasami nawet ciężko zestrzelić na mapię więc jeżeli ktoś coś to pytać pozdrawiam wszystkich graczy ;)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ast3x

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

The Witcher 3: Wild Hunt - Recenzja

Recenzja XJolaX
2

Paladins Złoto, esencja i kryształy

Poradnik Quaresma
3

CSGO Prime (B2P) Szczera recenzja starego gracza CS:GO

Recenzja OberLeutnant
4

MovieStarPlanet MSP MSP- Fame i StarCoins

Poradnik Renacia
5

League of Legends Rammus kręć się kręć!

Poradnik Ulicznybanan
6

Farmerama Farmerama - ogólna recenzja

Recenzja Duman1222
7

RETRO: Castlevania II: Simon's Quest (1988)

Recenzja LiquidSnake
8

Invisible, Inc. Skradanka w jaką jeszcze nie graliście.

Recenzja Banankowiec2453
9

Margonem Światy prywatne - co i jak

Poradnik Shirock
10

Age of Musketeers Age of Musketeers – poradnik dla strategów

Poradnik _Kimka_
Chat