Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1372 0
03.07.2017

Rzeczy, które psują świetną grę CS:GO!

Co psuje świetną grę CS:GO? – Taki jest temat tego artykułu. Jak widzicie coś luźniejszego, gdyż kończą mi się pomysły, a także jestem wyczerpany ciągłym pisaniem ponad dziesięciu artykułów dziennie. Dobrze, ja już nie przedłużam tego w miarę krótkiego jak na mnie wstępu, dlatego też serdecznie zapraszam Cię do czytania tego artykułu. Otóż zaczniemy od razu od wyjaśnienia tematu, a dokładniej podania odpowiedzi na pytanie w nim zawarte – Griefing i trollowanie. Nie raz wchodzimy na tryb turniejowy i słyszymy krzyczące, ruskie dzieci, a jak je wyciszymy to zaczynają prowokować. Przez takie rzeczy dostaję bany na tydzień, a dokładniej dlatego, że takie ruskie dziecko wyrzucę z meczu turniejowego. Czyż to nie one powinny otrzymać tak długą karę turniejową? W końcu ja chciałem zrobić to dla dobra drużyny.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Powiem szczerze, że czasami lepiej mieć w drużynie większą ilość botów niż prawdziwych graczy, a dokładniej niewyżytych i niewychowanych dzieci nie wychodzących przez całe wakacje na podwórko. Kolejną rzeczą są zbyt długie kary turniejowe, o których przed chwilą wspomniałem. Ostatnio otrzymałem tak długą karę turniejową, gdyż byłem w drużynie tylko ja i jeszcze jedna osoba, która mnie wyrzuciła. Za takie coś otrzymałem karę o długości tygodnia z powodem „Zostałeś wyrzucony ze zbyt wielu meczy”. Tak samo pokrzywdzone są osoby ze słabszymi komputerami, które często nie zdążają dołączać do gry z powodu słabych procesorów i innych ważnych podzespołów. Moim zdaniem powinni dwie opcje trybów turniejowych – z rozgrzewką o długości pięciu minut oraz długości dziesięciu. Nie wiem czy ten pomysł sprawdziłby się, ale ciekawie się by zapowiadał.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejna rzecz to ciągle niepoprawne działanie hitboxów. Ostatnio na serwerze miałem sytuację, że strzeliłem trzy razy w głowę przeciwnika, a on nadal nie zginął i z tego powodu przegrałem rundę. Połowa mojej drużyny obecnej na serwerze potwierdziła moje słowa. Nie byli tą sytuacją zdziwieni, bo w końcu ta gra posiada naprawdę wiele błędów, mimo iż jest tak popularna. Ostatnie to scamerzy, ale to również nie jest wina Valve. Polecam przeczytać moje materiały na temat scamów. To już na tyle z tego krótkiego artykułu. Mam nadzieję, że się spodobał wam wszystkim, albo przynajmniej większości czytających go. Zachęcam do zostawienia jednego z kciuków, udostępnienia materiału i napisaniu w sekcji komentarzy opinii na jego temat. Ja już tego artykułu nie przedłużam, trzymajcie się i do zobaczenia!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Co oferuje nam aktualizacja 3.8 w Genshinie?

Recenzja alexia2224
2

Metin2 Metin 2: Przełomowy Świat MMORPG

Recenzja marcel121
3

League of Legends Początki w League of Legends

Poradnik Ara
4

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
5

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
6

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
7

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
8

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
9

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
10

Shakes & Fidget Od Zera do Bohatera - Shakes & Fidget w pigułce

Recenzja Milisia
Chat