Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
3.8 13 4424 0
22.06.2017

Virtus.pro - krótka historia i opis drużyny

Virtus.pro jest rosyjską organizacją e-sportową, która działa nie tylko w CS:GO, ale w wielu innych grach takich jak League of Legends czy World of Tanks. Co do historii drużyny w CS:GO to sięga ona 2012 roku, gdzie w skład wchodzili: kUcheR, ANGE1, AdreN, evil oraz craft1k. Następnie craft1k oraz evil opuścili drużynę, a na ich miejsce dołączyli Dosia i Fox. W roku 2013 AdreN'a zastąpił GuardiaN, a następnie organizacja straciła swój skład.
W 2014 roku, a dokładniej w styczyniu został ogłoszony nowy, polski już skład, w który wchodzili: Jarosław "pasha" Jarząbkowski, Paweł "byali" Bieliński, Janusz "Snax" Pogorzelski, Wiktor "TaZ" Wojtas i Filip "NEO" Kubski. Ich jednym z pierwszych, większych sukcesów na scenie profesjonalnej pod nazwą Virtus.pro było zwycięstwo w Katowicach, gdzie pokonali Ninjas in Pijamas i zgarnęli $100 000.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Następnie na początku roku 2015 jako trener dołączył Jakub "kuben" Gurczyński. Następnie z droższych pul, jakie zgarnęli była wygrana na ESL ESEA Pro League Invitational i zgarnięcie $100 000. Następnie zbyt wiele się nie wydarzyło. Wygrana wielu turnieji np. ELEAGUE Season 1 w Atlancie i zgarnięcie $400 000, 2 miejsce na EPICENTER 2016 w Moskwie i zdobycie $100 000, 3 miejsce na World Electronic Sports Games 2016 i wygrana $200 000, 2 miejsce na ELEAGUE Major 2017 w Atlancie i zgarnięcie $150 000 czy też wygrana na DreamHack Masters Las Vegas 2017 i zdobycie $200 000. Niestety w między czasie ich gra nie poszła strasznie do przodu. Dużo turniejów przegrali przez dość głupie błędy, ale nie oznacza to, że grają bardzo źle. Po prostu już zaczynają lekko odstawać od czołówki, ale w dalszym ciągu potrafią wygrać niektóre turnieje.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wyżej możecie zauważyć screena z akcji Jarosława "pashy" Jarząbkowskiego.

Obecnie nie są strasznie wysoko w rankingach, ale jak już mówiłem lekko odstają od topowych drużyn, ale nie oznacza to, że nie potrafią nic wygrać. Pokazuje to np. DreamHack Masters Las Vegas 2017, który wygrali. Obecnie w rankingach zajmują około 10 miejsca. Co do zawodników to kapitanem drużyny jest TaZ, snajperami pasha, NEO oraz Snax, lurkerem jest Pasha, a entry fraggerem byali. Ich sponsorami są EGB, G2A oraz SteelSeries. Według mnie jest to nadal dobra drużyna, która w dalszym ciągu potrafi coś osiągnąć. Faktycznie - może nie są najlepsi i często zdarza im się przegrać, ale są polską drużyną, dlatego myślę, że warto ich wspierać, bo są jedyną polską drużyną, która osiągnęła tak dużo na scenie CS:GO. Mam nadzieję, że opisałem to w miarę dobrze i artykuł się podoba :)
3.8 (głosów: 13)
Art napisany przez wzarek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

Team Fortress 2 Skaut - taktyki, porady oraz technika gry

Poradnik krolox
3

CSGO Prime (B2P) Jak awansować na wyższą rangę według moich doświadczeń w CS:GO!

Tutorial barto1k
4

Gwint Gwint - historia karty Nivellen

Poradnik Porarzo
5

Paladins Paladins-> Najlepszy healer w grze (Jak grać Mal Dambą?)

Poradnik Quaresma
6

3 fajne gierki na twój telefon

Recenzja TheMaślak
7

Amnesia: Mroczny Obłęd - Sztuczne napięcie

Recenzja LiquidSnake
8

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
9

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
10

Life is a Game-Ciekawa Symulacja Życia

Recenzja Pawełki.PL
Chat